Jump to content

Gigabyte gsmart maya m1 v2 vai LG optimus L9


Agris117
 Share

Recommended Posts

Sveicināti forumisti! Tā kā esmu jauna telefona meklējumos, vēlētos, lai kāds zinošāks cilvēks šajā jomā sniegtu man padomu. Tātad šobrīd skatos uz šiem telefoniem - http://www.tehnoland.lv/lv/telefoni/mobilie-telefoni/gigabyte-gsmart-maya-m1-quad-grey-112276 , http://www.rdveikals.lv/products/lv/388/25382/sort/1/filter/0_0_222_0/P760-Optimus-L9-black-Mobilais-telefons.html,

http://www.rdveikals.lv/products/lv/388/24866/sort/1/filter/0_0_278_0/i8730-Galaxy-Express-white-Mobilais-telefons.html . Tātad, kāds ir Jūsu viedoklis par šiem trim telefoniem, kurš būtu labāks? Paldies!

 

Link to comment
Share on other sites

Itanium, vai par šo telefonu maz kas ir zināms? Neko citu neatrodu, tikai specus. Labprāt pats sev tādu iegādātos, bet īsti nevēlos nodarboties ar atpakaļ sūtīšanu, ja nu tomēr tālrunis neapmierinās.

Link to comment
Share on other sites

Draugam pasūtīju to  Maya phoni,paspaidīju kamēr saliku šim kontus un apmācīju basic lietas kas ar to smārtu darāms un godīgi sakot telefons ļoti foršs,es pat teiktu ka ašāk un atsaucīgāk strādāja par manu S3 ,ja nebūtu samsunga sev ar tādu paņemtu,itanium variantam gan jau ar nav ne vainas tik izšķirtspēja uz 4.5 ekrāna jau būs par mazu.

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi nepērc LG vai Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Jau savlaicīgi atvainojos, ka parazitēju šeit cita cilvēka topikā, bet:

 

 

itanium variantam gan jau ar nav ne vainas tik izšķirtspēja uz 4.5 ekrāna jau būs par mazu.

 

nolēmu, ka jāpasūta sev tas aku a1. Arī skatījos, ka izšķirtspēja ir diezgan maza, pārējais viss gan šķiet tīri ok. Vai tiešām tie 218ppi kaut kādā viedā varētu būt problemātiski?
P.S. šis būs mans pirmais smārtfons, jo līdz šim vēl nebija pārņēmusi vēlēšanās kādu iegādāties :D

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Atšķirību jutīsi ja iepriekš būtu bijis ilglaicīgi saskāries ar 300ppi un vairāk 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tieši tā - kamēr blakus neredzēsi 300+ ppi, tikmēr liksies, ka viss ok.

Link to comment
Share on other sites

218ppi nav ne vainas. Pašam reiz bija s2 ar 217ppi un bija patīkami lietot.

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu pakomentē par to Aku brīnumu, Emilz, kad tiec pie jamā. Pēc specifikācijas izskatās ļoti adekvāts telefons cenai.

Nav ļoti masīvs, meitenei nepiemērots?

Atsaucīgs displejs? Kā baterija tur pie slodzes? Android lido?

Link to comment
Share on other sites

itanium

Kādreiz bija kādu laiku jāpalieto 7" tablets/gps ar 800x480. Nebija ne vainas. Tagad vēl lietošanā ir 10.1" tablets ar 1024x600, arī nav ne vainas. Esmu arī paspaidījis kādu laiku S3 (~306 ppi) un salīdzinājis ar S4 (~441 ppi), bet tāpat manam tegra 2 brīnumam ar 118 ppi  nav ne vainas.

 

Emilz, lietojis neesmu to aku, bet iekšas un 2 gadu garantija par to ciparu liekas visai labs pirkums.

Link to comment
Share on other sites

Agris117

Un ko Jūs sakat par LG optimus 4x HD? Tam tomēr ir 312 ppi 720 x 1280 izšķirtspēja un 16 gb iebūvētā atmiņa. Tā jau liekaslabs telefons.

Link to comment
Share on other sites

zaļais robots

Lg optimus P880 4x hd ekrāns feins bet nez vai telefons saņems vel kādu jaunāku android versiju par 4.1 ,turklāt tegra 3 ir vaja četrkodolu sistēma to pārspēj pat daudzi divkodolnieki.

Link to comment
Share on other sites

šodien tiku pie aku a1. Šķiet ļoti sakarīgs tālrunis.

 

 

Nav ļoti masīvs, meitenei nepiemērots?

Nav ļoti masīvs. Lietošana varētu būt mazliet pagrūta, izmantojot tikai vienu roku. Par piemērotību meitenei grūti spriest. Domāju, ka problēmu nebūtu.

 

 

Atsaucīgs displejs?
 

Pilnīgi noteikti. Taču mani nedaudz uztrauc ekrāna izturība pret skrāpējumiem. Godīgi sakot, tas ir vienīgais, kas man nevieš pilnīgu uzticību šim tālrunim.

 

 

Android lido?
 

Sķiet, jā. Neesmu gan tik daudz lietojis android smārtfounus, lai varētu to pilnīgi droši apgalvot - vienkārši nav īsti nekā salīdzināšanai.

Kas attiecas uz bateriju, par to vēl nevaru neko nokomentēt. Katrā ziņā baterija šķiet spējīgāka, nekā ražotājs norādījis.

 

 

Vēl labāk uztaisi apskatu

Apskatu laikam netaisīšu, jo viens jau ir pieejams. 

Link to comment
Share on other sites

Jā, tā es arī sapratu. Neko konkrētajam modelim paredzētu neatrodu. Varētu jau laikam pirkt tikai pēc tālruņa izmēriem, bet vienalga neesmu drošs

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi nepērc LG vai Samsung.

Ābolus un kazenes arī nē, atliek VEF vai "tikai 5". Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu priekš MAYA M1 "BATTERY COVER + SCREEN PROTECTED LABEL" ir pieejams(bāzē ir). Tā, ka labāk tomēr nedaudz piemaksāt un ņemt "maya M1".

Labots - Donkeyhot
Link to comment
Share on other sites

Pasūti vien pats no ķīniešiem par krietni mazāku summu.

Veikals gana aizdomīgs, lai apšaubītu 2 gadu garantiju. +ņemot vērā, ka piegāde 2 nedēļās, paši vien no ķīniešiem pēc naudas saņemšanas sūtīs.

Link to comment
Share on other sites

Draugs lieto jau 8 menesus Jiayu G3 - 0 problemu un telefons ir diezgan augstā kvalitatē.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

arī iegādājos 

GIGABYTE GSMART MAYA M1 V2 GREY

telefons patīk, viss ideāli, vienīgai kamera varbūt varēja būt labāka, bet kur dabūt gumijas vāciņu, case šim telefonam ?! tēmas autors atrada ? pagaidām cik skatijos var nopirkt tikai aizmugurējo vāciņu.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Šim(MAYA) izskatās, ka ir dabūnams tikai aizmugurējais cover+ekrāna plēve 10 Ls. Neko citu jau arī nevajag. Maks vai tad tev nenāca komplektā?

Link to comment
Share on other sites

nē nenāca. 

hahaha. ;D 

tas covers ir baterijas vāciņš, kas īsti nemaz nav vajadzīgs, ja nu vienīgi pamainīt krāsas.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

izšķirtspēja ir diezgan maza, pārējais viss gan šķiet tīri ok. Vai tiešām tie 218ppi kaut kādā viedā varētu būt problemātiski?

 

Šim modelim ppi indekss ir 0,020, HTC Wilfire ppi indekss bija 0,025 un ekrāns bija vienkārši nebaudāms. Man liekas, ka normāli ir tā ap 0,017 un uz leju lai ekrāns būtu baudāms.

Link to comment
Share on other sites

Nafig vajag izdomāt kaut kādus jaunus ppi indeksus ar "entajām" zīmēm aiz komata?

Kas tieši nav saprotams ar Pixels Per Inch?

 

Pirmajam wildfire bija 125 ppi. Aku A1 ir 218 ppi.

Pats izrēķināsi procentuālo starpību vai arī nemācēsi?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Arī paņēmu Maya. Viss ideāli, nenožēloju.
Vienīgi - ļoti kluss mikrofons. Sarunāties ir iespējams, taču uzņemot video, vārdus var dzirdēt ļoti klusu, vai vispār nevar.

Vai arī manam ir defekts?

Kāds var pakomentēt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...