Jump to content

Opel corsa radio adapteris


eddyboi
 Share

Recommended Posts

Labdien.

Tuvākajā laikā mēģināšu ielikt sev maģi mašīnā. Vai kāds var pateikt, kur Rīgā, veikalā var nopirkt radio pieslēgšanas adapterus? Man ir Opel corsa b(1993-2000). Un kādu man vajadzēs to adapteri, ja gribēšu slēgt klāt pioneer radio? Modeli īsti nezinu, jo radio vēlāk tikai dabūšu.

 

Tagad ir itkā šitāda ligzda - http://www.ebay.co.uk/itm/PC2-04-4-VAUXHALL-CORSA-B-1993-TO-2000-ISO-LEAD-HARNESS-ADAPTOR-STEREO-HEAD-UNIT-/180838805858?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Terminals_Cabling_ET&hash=item2a1ad53162

 

Link to comment
Share on other sites

This lead is required to fit an aftermarket stereo to your vehicle.  It will adapt your vehicle’s wiring to a standard ISO connection which is used on the aftermarket unit.

 

 

Ebay apraksta pirmā rindkopa. Ar to visam vajadzētu būt izteiktam.

Link to comment
Share on other sites

pioneer-mvh-150ui.1209006.2.jpgkāds vispār sakars ar to teikumu? Kā es to iso vadu iespraudīšu šitādā pioneerī, piemēram?

Link to comment
Share on other sites

Tā ebay pāreja tieši domāta, lai standarta ISO štekeri savienotu ar Opeļa specifisko. Bildītē redzamajam trūkst pārejas no maģīša specifiskās uz ISO. Zēni, ravējot maģīti no mašīnas ir noslinkojuši, un atvienojuši ne tajā vietā, kur vajadzētu. 

Link to comment
Share on other sites

Labi, skatīšos, kad dabūšu maģi. Jautāju bootā, jo man teica, ka būs obligāti jāpērk adapteris. Kāds var ietiekt, kur nopirkt labu un lētu lietotu maģi? ssā un zipā ir vienkārši debīlas cenas - par 5 gadu vecu pioneer maģi prasa 30 Ls, par 15 gadīgu kasetnieku 20 Ls. Veikalā jauns ar usb un 2 gadu garantiju pioneer maģis 40 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

pārejas var dabūt uz vietas car audio veikalos, piemēram 12volt-shop, vai citos. Pat lielajās Maximas un Rmii ir. 

 

Ko vēl lētāk par 40ls var gribēt, ja jauns, usb, garantiju tik maksā.

Link to comment
Share on other sites

Nu lieta ir tāda, ka es nopirkšu lietotu maģi un ielikšu citā mašīna, no kuras paņemšu normālu pioneer maģi un likšu savā. Tāpēc man vajag lietotu, lēti.

Link to comment
Share on other sites

Bet nu iet uz latgalīti un pirkt pa 99% zagtu maģi un atbalstīt zagļus....  :angry:

 

Ja 40ls par daudz var kadā šrotā paskatīties - viņiem parasti pilns ar maģiem kas no norakstītiem auto izņemti. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...