Jump to content

Tālmācības platforma


Hermione
 Share

Recommended Posts

Dots: mācību centrs, tā teikt, attīstības stadijā.

Vajadzētu: izveidot tālmācības platformu.

 

Ideālā variantā līdzīgu kā augstskolu e-studijas, bēdīgākajā- tikai ar testu atbildēšanas un analizēšanas iespējām.

Esmu papētījusi bezmaksas iespējas- ir samērā plašas, kā http://www.schoox.com vai tikai testi kā http://quizstar.4teachers.org. Mums, bāleliņiem, LV valodā laikam bez maksas ir tikai anketēšanas iespējas.

Problēma tā, ka vidējais statistiskais mācību centra klients nez vai gribēs muļļāties ar interfeisu angliski.

Vai kādam nav ideja, kā to uzveidot latviski? Vajag pavisam vienkārši- ielogoties individuāli katram izglītojamajam, tālāk izvēlne dažādu ar mācību kursa saturu, kam piesaistīti testi. Rezultātiem jātop fiksētiem un administratoram aplūkojamiem.

Nekādus vērtējumu reģistrus un skolvadības sistēmu a la e-klase nevajag.

 

Es būtu ar mieru parakties pa WordPress (nav bijusi darīšana līdz šim, tur laikam ir poll, bet nav quiz) vai tamlīdzīgām vietām, tikai iesakiet virzienu.

 

 „Mopēds nav mans”, es tikai izpalīdzu, jo interesē vai un ko var izdarīt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hermione

Paldies, ieleja! To es pētīju kādu laiku atpakaļ, neatceros vairs, kāpēc atmetu. Pārlūkošu vēlreiz.



Atcerējos, kas bija par vainu- moodle jāliek uz servera. Nē, nu serveris jau firmai ir, bet, ja es pieteikšos  uz tā ko likt, beigšu savas dienas kā brīvprātīga un neapmaksāta servera administratore.

Link to comment
Share on other sites

Hermione

Cik labi, kad kāds pasaka acīm redzamo (nopietni).

Firmai, protams, ir tendence visu gribēt lēti un vēl lētāk, tāpēc nebrīnīšos, ja nolems, ka bez tālmācības pagaidām var iztikt, un tad man būs miers :)

Link to comment
Share on other sites

starp citu cik man zināms moodle latvijā izmanto ne viena vien augstskola.

Manuprāt gan RTU gan LU viņu vismaz kādreiz ir izmantojuši - tas ir labi, būs ar ko aprunāties un varbūt pat atrast kas to varētu uzturēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...