Jump to content

Kā nomainīt procesoru?


Rinalds159
 Share

Recommended Posts

Man vajag palīdzību, man loti atri sakarst dators un tad viss sāk lagot. Es jau nomainīju ventilaoru, bet tas nepalīdzēja.

Man šķiet ka ir sabojajies procesors. Tātad man ir Portatīvais dators = ASUS K53S 

Manam datorm ir [ Intel Core i3 2350M 2.3 GHz ] procesors.

Pasakat lūdzu kādu procesoru man derētu nopirkt un kā viņu uzstādīt?
Link to comment
Share on other sites

intervall

Pie karšanas,temperatūras celšanās neviens procesorus nemaina,ja iet,tad jau visam vajadzētu būt kārtībā.Radiatoru pašu ja ņēmi nost pastu uzliki?Iemet skrīnu ar temperatūrām.Lago noteikti spēlītes dzenājot.

Link to comment
Share on other sites

Jā, sabojājies. Apskaties, vai nav derīguma termiņš beidzies. Ar tiem procesoriem neko nevar zināt...

Link to comment
Share on other sites

Te būs jauks topic. Iesaku uzreiz uz humora sadaļu pārvietot.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kad dzesētāju mainiji, vai termopastu notīriji un jaunu uzsmērēji? Vai pieskrūvēji kārtīgi dzesētāju?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Njāa... Dzesi no putekļiem kārtīgi iztīrīji ? Kādu ventilatoru nomainīji? CPU ? Par termopastu esi ko dzirdējis? Vecā tika kārtīgi noņemta un jauna pareizi (t.i.ne jau sviestmaizes biezumā) uzlikta ?  Ļoti reti citēju Betonu, bet, spriežot pēc jautājumiem, te nu ir īsti vietā viņa mūžīgā frāze - samaksā kādam, kurš jēdz ko dara.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

All-marss

Raiviic!

Tas jau jaunbiedrs! Tur bez komentāriem.Tiem vai tam čalim viss pēc viena parauga.

Link to comment
Share on other sites

shtolcers

Ko darot, tev dators lago? Un kādas temperatūras tajā brīdī?

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Kāpēc vēl neviens nav pateicis viņam, lai nemaina cpu :D Man arī jautājums ir ko nozīmē "viss sāk lagot", kas ir tas viss? Garantija vairs nav?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Tur taču nav ko teikt. Tāpat paša spēkiem viņš neko nenomainīs un ja arī nomainīs - problēmas tikai pieaugs, jo ja arī neko nebūs nokāvis (maz ticams), jaunais jaudīgākais CPU karsīs vēl vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Ceru ka esošais cilvēks pats sadomājās labot pats, zinu ka i3 var būt tikai i3 no laptota support listes.

Ir tāda uzlīme dont not remove if removed you lose (garantija) ?? tāda garā

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Es domā,vajadzēt uzreiz likt kādu i7!

Šamējam ir vismaz vairāki kodoli.Ja viens par daudz sakarst,ieslēdzas otrs un tā uz riņķi.Varbūt pat dzesēšana vairs nav vajadzīga.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

#atlans: Ko tu tur murgo ? Konkrētais laptops supportē:

 

 

 

ASUS  K53SV

Processor:

 

  • Intel® Core™ i7 2670QM/2630QM Processor
  • Intel® Core™ i5 2430M/2410QM/2410M Processor
    Intel® Core™ i3 2330M/2310M Processor
    Intel® Pentium® Dual-Core B950/B940 Processor
Cita lieta, ka ne jau procesors te vainīgs pie karšanas, bet dzesēšanas problēmas (filca zābaks+termopasta+curve_hands.dll). Ar jaudīgāku CPU pat ar sakārtotu dzesi varēs bez problēmām olas cept (arī savas).
Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Volters

Un tie nav vienīgie proči, kas darbosies.

Ejam uz cpu-world.com un skatamies attiecīgo saimi ar vienādām jaudām venādu elektro enerģijas patēriņu un vienādiem pamata parametriem.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Charlie

 

 

Ejam uz cpu-world.com un skatamies attiecīgo saimi ar vienādām jaudām venādu elektro enerģijas patēriņu un vienādiem pamata parametriem.

Tas ir, nevar būt problēma, ka CPU ir jaunāks par pēdējo BIOS, un attiecīgi var trūkt microcode update?

Link to comment
Share on other sites

Volters

Ja viss cits sakrīt, tad ir ļoti liela varbūtība, ka procis no tās pašas saimes, kam lielāka takts frekvence, korekti darbosies arī tad, kad bioss tādu nebūs "redzējis".

Bet tas, manuprāt, ir gana neiespējami, jo parsto OEM ražotāji uzreiz uzzin par visiem konkrētās saimes pročiem, kas ir patreiz un kas tiek plānoti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
unguentum

Ko tur mainīt kaut kādas pastas un procesorus, liec mierā datoru - tas ir kirdikt. Es pa 5 Ls tev tādu elektrisko sildītāju nopirkšu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Laikam 25 posti jāsavāc lai tirgoties varētu....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
markskise

Panem paskaties varbut radiatoram nav tiesas saskares ar cpu.. vai ari jaliek smalkaks radiators (ar smalkajam dzislam efektigak dzese) un jaudīgaku kuleri!

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Panem paskaties varbut radiatoram nav tiesas saskares ar cpu
 

Paņem paskaties, kad bij pēdējais posts topikā

Link to comment
Share on other sites

atkarigais
vai ari jaliek smalkaks radiators (ar smalkajam dzislam efektigak dzese) un jaudīgaku kuleri!

 

Ha, nekrofīls un pie tam vēl ne pārāk gudrs :D

Paņemšu savus vārdus atpakaļ un atvainošos, ja uz sitiena iedosi linku uz veikalu, kur var nopirkt piecu veidu ķapļapu aftermarket dzeses.

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

Ja posts bija  20 May 2013, tad neko vairs nesagaidīsi. 

Sen jau ar galiem ...

 

Kas tā pa modi miroņus celt augšā?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...