Jump to content

aptauja veltīta viedtālruņa lietotājiem


 Share

Recommended Posts

Esmu RSU studentu, un veicu pētijumu saistībā ar viedtālruņa īpašnieku interneta lietošanas paradumiem. Ja esat viedtālruņa īpašnieks būtu ļoti pateicīga par aptaujas izpildi. Aptauja ir īsa un aizņems max. 5 minūtes.

Paldies par atsaucību!

Aptauja -----> http://freeonlinesurveys.com/s.asp?sid=f7bs3eg3xnliqja260612

 

 

Link to comment
Share on other sites

aizpildīts. RSU studente pēta arī Wifi-3G ietekmi uz cilvēkiem vai arī tik statistiski apkopo paradumu maiņu?

 

Iesaku pievienot jautājumus par ekrāna izmēru - ir atšķirība, vai 3" vai 5" vai 10" aparātu lieto. Vienā acis var izmežģīt, otrs tīri tā neko, trešais jau gandrīz portatīvā aizstājējs.

 

Tāpat iesaku pievienot arī planšetes - mājās bieži vien kāds salīcis tādu lieto, ja pēti ietekmi uz veselību.



Vēl pie mobilajiem un veselības iesaku pavaicāt - vai ir tuvredzība līdz tam bijusi. Kaut vai tuvredzības statistiku dabūsi skolēnos/studentos/strādājošajos.

Un vai ir sajūta, ka ekrāns par mazu un nākas lietojot tuvināt to acīm.

 

Ja reiz iespēja pavaicāt ir, tad ieteiktu to izmantot. :)

Link to comment
Share on other sites

Леший

Done.

Usver, kur tu tur esi saskatījis kaut ko par veselību? Man liekas, tas vairāk ir saistīts ar soc marketingu uc bulšitu.

 

Gandrīz trāpīju.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

saleksejeva

Liels liels paldies par jūsu laiku un līdzdalību! Ieteikumus arī ņemšu vērā, paldies arī par tiem!

 

Es studēju Multimediju Komunikāciju!

Link to comment
Share on other sites

Ļešij: man RSU ar Stradiņiem saistās. Primāri tā ir medicīniska rakstura augstskola. Tāpēc tāds minējums, pat ja aptauja izskatās kā pirmajam kursam atbilstoša.

Link to comment
Share on other sites

13. jautājumā jābūt vēl atbilžu variantam: "Nelietoju sociālos tīklus no viedtālruņa". 

Un ja es caur goog+ sinhronizēju bildes tā ir sociālā tīkla lietošana vai nav? 

Link to comment
Share on other sites

unknovn

Done

Gribu piebilst, kad šis laikam ir pirmais Aptaujas topiks kur nav garas mācīšanas par saturu un lietderīgumu, un kā D_L teiktu debīlismu. 

 

Personīgi man bija tikai divi jautājumi kur prasījās kautkas nedaudz vairāk. bet anketa aizgāja labi un saprotami

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...