Jump to content

šo za her? (google konstatē neparastu datuplūsmu)


j@nis
 Share

Recommended Posts

(labots)

nē nu "kāpēc tā notika?" izlasiju.. labāk gluži nepalika :D

ievadiju to kodu un tiku tālāk kur vajag..bet situācija šāda pirmo reizi gadijās..hwz kas šim nepatika?

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Derētu paskatīties, vai tavā datorā nav ieperinājusies kāda slēpta proga. Iespējams, ka tiek sūtīti daudzi vienlaicīgi pieprasījumi. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sistēmas procesos nekas acī neleca(sen jau firefox20.0.1 tērē 4x vairāk atmiņas kā skype6.3.0.15?)..palaidu jaunā avast8 kvikskan - ar klusums..ccleaners starupā ar neko lieku nerāda..

Link to comment
Share on other sites

Charlie

Man tas vairākkārt ir gadījies no tīrām sistēmām. Piemēram, par daudz reižu saspiežot linku/refresh/ko citu.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Man reiz nobloķēja specifisku mail domēnu, jo kaimiņa dators bija sasūtijis baigo pingu šam. Visādi brīnumi gadās. Katrā ziņā, ja tavā tīklā ir vairāki datori, tad pārskati tos. Pie IP maiņas diez vai šitā būs...

Link to comment
Share on other sites

ir lmt internetsdatorā12, tplink wifi rūteris ar paroli un winxp kaste no kuras tagad rakstu..neviena cita te nav(ja nu vienīgi 78gadus vecais kaimiņš man tīklu būs uzlauzis?)

Link to comment
Share on other sites

Man no LMT internteta tas pats, un tikai tad, kad esmu ielogojies ar savu kontu. Sākumā vēl to kodu piedāvāja ievadīt, beigās vispār vairs neko, tikai lamājas.

Link to comment
Share on other sites

Tādu var dabūt ja google uzskata ka pārāk daudz  pārāk līdzīgi pieprasījumi no tevis pienāk.

Pārāk daudz, pārāk ātri pieprasījumi.

Link to comment
Share on other sites

PohuSeja

kā teiktu d_l - "tripers"

 

mans ieteikums - izmet to avastu miskastē, kur tam īstā vieta

novelc Dr.Web live cd un izskenē "pa pillo"

smukuma pēc var uzinstalēt Spybot SD - neko daudz šis nerij, bet labums ir

 

gribētos jau vēl ieteikt nahrenizēt FF, bet TS jau tāpat to nedarīs...

Link to comment
Share on other sites

Леший
(labots)

Nav tas tripperis. Dažreiz izlec no tīra *nix LiveCD. Nedrikst aizmirst, ka googles koderi atšķirās ar īpaši izkropļotiem pirkstiem.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

PohuSeja

 

 

Nedrikst aizmirst, ka googles koderi atšķirās ar īpaši izkropļotiem pirkstiem.

 

jap. par šito skumjo faktu piemirsies

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

ir lmt internetsdatorā12
Rekur arī ir atbilde! Mobilā 3G internata IP adrese tiek lietota kopā ar vēl veselu čupu lietotāju, attiecīgi kāds kaut ko sararījis un Googlei tā IP nepatīk.

 

Priecājies ka ļauj ievadīt CAPTCHA

 

Dēļ kavaram tikai zīlēt. Automatiskie search dēļ vīrusa kādā no datoriem, Tor exit node vai vēl pāris varbūtības.

Link to comment
Share on other sites

OffSide

Man darbā arī šad tad izlec-tas tapēc, ka uz vienu ārējo IP ir daudz lietotāju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

BlackHalt

Pārāk daudz bakstījies,

pārāk daudz ielogojies un izlogojies,

atļāvi kādam citam app piekļuvi,

hvz.

 

Man tā šad tad gadās (reizi 1-2 mēnesī) ;)

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

Nu es nezinu kas manuāli ir jādara lai Google nobloķētu IP. Es par ar greasemonkey skriptu esmu harvestorjis rezultātus un nekas nebija. Savukārt laižot Tor izejas nodi ātri vien Google sāk rādīt CAPTCHA. Būs laikam jāpalaiž sniferis un jāpalūr kas un kā tiek meklēts Googlē.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...