Jump to content

IPTV - Linki (TV par velti caur internetu)


kreiček
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
diabolusss
On 5/17/2016 at 12:17 PM, iki said:

Skatos, visi tādi žmiedzīgi, neviens nedod gatavu playlisti, tikai kaut ko ļurina, ka ir pieejams kaut kur dotajos linkos u.t.t.... :)

 

Te ir LV bezmaksas kanālu playliste ko jau labu laiku lietoju. Citus kanālus var pievienot pēc sirds patikas.

Labdien. Atnācu uz šejieni no google meklējot iptv playlist ar latvijas kanāliem. Ļoti grūti tos atrast interneta varbūt varat izpalīdzēt, jo norādīta saite vairs nestrādā...

Link to comment
Share on other sites

Māšuks

Tos 5 FTA kanālus no LMT straumes var kautkā izvilkt m3u strīmos?

Labots - Māšuks
Link to comment
Share on other sites

Tur nav jābūt LMT abonentam? Man vispār neveras links.

Link to comment
Share on other sites

Māšuks

Nu es esmu LMT klients tik rūteris nav viņu. Tam ir kāda nozīme caur kādu iekārtu tas 4G tiek darbināts?

Link to comment
Share on other sites

Man no LMT tīkla (radio links nevis 4G), kur ne tuvu nav viņu routeri šo ver vaļā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , MIGs teica:

Man no LMT tīkla (radio links nevis 4G)

 

A kas radiolinkam galā uz LMT? Vai LMT radiolinkus sācis piedāvāt?

Link to comment
Share on other sites

Jā, ja vajag, tad LMT dod arī radio linkus. Nu gan jau ne visur, bet šāds serviss ir.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
SkeletonFE
2019.03.26. , 02:02, ingvers1994 teica:

Nopietni? :D es pa tādu pašu naudu skatos 300 kanālus ar 7 dienu arhīvu kur ir visi Latviešu kanāli (TV6,TV3,LNT,LTV1,LTV7,Kanāls2,TV3+,tvplay sports) Skatos jau gadu nekādu problēmu, bet tur protams mēneša maksa 4 euro, bet ir tā vērts.

Varētu PM? Jebkas līdzvērtīgs ar LV kanāliem derētu. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

q

2019.09.10. , 11:20, SkeletonFE teica:
2019.03.26. , 02:02, ingvers1994 teica:

Nopietni? :D es pa tādu pašu naudu skatos 300 kanālus ar 7 dienu arhīvu kur ir visi Latviešu kanāli (TV6,TV3,LNT,LTV1,LTV7,Kanāls2,TV3+,tvplay sports) Skatos jau gadu nekādu problēmu, bet tur protams mēneša maksa 4 euro, bet ir tā vērts.

Varētu PM? Jebkas līdzvērtīgs ar LV kanāliem derētu. Paldies!

ne nu... ja ka tajos kanālos būtu ko skatīties. pa manam būtu labi ja bezmaksas pakā būtu tv1, tv7 un eironews.

un ja maksas kanālus var nopirkt on demand dolārcentu par stundu, kā te vienā servisā piedāvā, tas būtu tikai taisnīgi par to veco treshu...

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , ieleja teica:

Peers

pa lielam hujņa.. andrim tv defaultā uzlikās.. palaidu.. a tur tik krievu mēslu tv.. kaut kādi lokālie un ok, ir daži arī parastie (kas ir operatoru piedāvājumā) nekas īpašs.. normālam cilvēkam neaktuāls.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , CAP teica:

a tur tik krievu mēslu tv.

 

Kas nu kuram mēsls... nez vai Rossija1, Pervij kanal un NTV pieder pie mēsliem.Viss pārējai gan pa lielas fufelis.

Link to comment
Share on other sites

kopumā tie ir mēslu kanāli.. nu neskaitot dažus.. atsevišķus izklaides raidījumus.. pārējais ir šlaka...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , CAP teica:

pārējais ir šlaka...

Politiskie raidījumi jā, bet nu filmas un seriāli ir krietni labākas par tiem UK, USA vai meksikāņu mēsliem. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , alx teica:

mani interesē, vai kāds ir pamanījis, kurš  interneta tv strīmo tādu brīnumu kā ducktv ?

https://divan.tv/tv/duck-tv-806

P.s. Lai nebūtu jāreģistrējas, caur savu Google/Facebook kontu vai ieiet.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , CAP teica:

kopumā tie ir mēslu kanāli.. nu neskaitot dažus.. atsevišķus izklaides raidījumus.. pārējais ir šlaka...

Pa lielam tā jau laikam ir, bet var atrast arī ko skatāmu. Piemēram, sestdien iekš NTV rādīs filmu На дне (2004).  https://www.ntv.ru/kino/Na_dne/

redzēju pirms vairākiem gadiem. Skatāms gabals.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , j.m teica:

Tas ir normāli ja uz VLC iet IPTV linki, bet kad pārkonvertē (uz Enigmu) un iemet Vu+ kastē tad vairs nē?

Skaties , ka pēc konvertēšanas  aiz 4097......ir http nevis https

Man līdzēja uz Zgemmas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sveik! 

Interesē iptv ar LV kanāliem un vismaz 3dienu arhīvu. Skatīšos uz android TV. Ja kāds zin labu, stabilu variantu lūdzu PM. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , espac teica:

Sveik! 

Interesē iptv ar LV kanāliem un vismaz 3dienu arhīvu. Skatīšos uz android TV. Ja kāds zin labu, stabilu variantu lūdzu PM. 

Ar arhīvu shorcut.lv android tv 

Labots - bonis33
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Shortcut.lv jāskatās caur to nepraktisko aplikāciju un kvalitāte arī tur nav diezko laba. Vis ideālāk būtu playliste kuru var skatīties ar siptv aplikāciju. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , espac teica:

Shortcut.lv jāskatās caur to nepraktisko aplikāciju un kvalitāte arī tur nav diezko laba. Vis ideālāk būtu playliste kuru var skatīties ar siptv aplikāciju. 

Uz android Tv iet aplikācija bik labāk kā uz parastā un vēl labāk caur KODI, tikai tur neies exMTG, jo viņi ir neadekvāti ierobežojuši iespējas skatīties.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

tikai tur neies exMTG

kur neies? :D

 

tieši androidTV "ies" ar shortcut app.. ja domā to vienu pluginu.. tad arī ar to "iet"

Link to comment
Share on other sites

Ō, pamēģināšu kaut kad, man kāreiz vasaras mītnē ir AndroidTV kastīte. 

Link to comment
Share on other sites

To, ka Shortcut.lv strādā uz android TV es zinu, pats skatos, bet man interesē kur var dabūt m3u playlisti ar LV kanāliem + arhīvs, gribu skatīties uz android TV izmantojot Smart IPTV aplikāciju. 

Link to comment
Share on other sites

priekša kam vajadzīgs piratēt, ja skaties legāli? :D šito nekad nesapratīšu...

Link to comment
Share on other sites

Smart IPTV ir daudz ērtāk lietot un kvalitāte arī ir labāka nekā tam Shortcut.lv Piemēram, esmu mēģinājis to edem.tv skatīties ar Smart IPTV aplikāciju un ir ērti, labi, kvalitatīvi. Vienīgais trūkums, nav LV kanāli. 


Varbūt kāds guru zin, vai tam Shortcut.lv var uztaisīt m3u playlisti?! Ar tonarī pietiktu, tad arī nebūtu nekāds pirātisms, samaksā un skaties uz kādu aplikāciju gribi. 

Link to comment
Share on other sites

Hello biedri , vakar beidzās 3gadus haljava ar 400kanāliem un visiem LV kanāliem pa 5eur mēnesī uz smart IP tv aplikācijas 

 

kāds var piedāvāt ko līdīgu ? 

Link to comment
Share on other sites

Un jēga no tiem 400 kanāliem, varu derēt ka reāli izmanto 3 - 5 kanālus. Visa loģika cilvēki vienkārši nedomā ar galvu. 

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...