Jump to content

Skin rediģēšana


Aivis2
 Share

Recommended Posts

DM800 klons

Dream-Elite-BlackHole-DM800-2012-06-16-Sim2-SSL-84b

Esmu izmēģinājis visādus imidžus, bet vienmēr esmu atgriezies pie šī! Man šķiet vis ērtaikais un stabilākais lietošanā. Varētu būt ka stabils ir Newnigma, bet man nepatīk...

Vakar piesēdos pakrāmēties ar skiniem.

Pēc izskata un ne tikai patīk Domica skins un tapec gribu so to no Domica pielikt, vārdu sakot uztaisīt savu infopaneli.
Ar ePixmap, widget, convert būtu skaidrs, bet iisti nesanāk ar PNG. Meegināju ar photoshop, bet saglabāt izdodas tikai 32bit nevis 8bit PNG. It kā jau laikam der arī 32bit, taču fails paliek arī apjomīgāks.

Vēlējos pajautāt, varbūt ir kāds daudz maz vienkāršāks un ērtāks softs šo failu rediģēšanai?

 

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca
(labots)

pngquant PngQuant.zip

 

konvertee/kompresee un tad vairs probleemu ar iekljaushanu skinos nav.

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Aivis2

Paldies, izmēģināšu kad bus laika!

Link to comment
Share on other sites

Iesakiet kādu foršu skinu priekš DM 500S ar Gemini 4.6.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

gaumes jautaajums. :download:  pa vienam un veertee pats.

jo lai noveerteetu ir nepiecieshams arii veerteejuma kriteeriji.

Link to comment
Share on other sites

Aivis2

Ar PNG viss notiekaas! Paldies par to!

Varbut kads zin kaadu labu converter kurs paraada visus pluusmaa esosos CAIDs?

Zilajaa panelii esmu ielicis arii "CaidDisplay" kuraa labi var redzeet kaa paarsleedzas serveri.

Ir jau arii mazliet pilniigaaks CaidInfo2, bet tas visu paraada diezgan garaa rindaa un uz zilaa panelja man iisti neiederas. (varbut to converter var izmainiit lai raadaas viss stabinjaa uz leju?)

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

daudziem skin komplektaa naak liidzi arii dazhaadi papildus *.py kuri tiem nodrohina papildus iespeejas

parasti atrodaas ieksh /usr/lib/enigma2/python/Components/ Renderer un Converter mapees

vieniigi jaaskataas vai vari shaadus atljauties (ka neiestaajaas atminjas deficiits)

varbuut var samekleet liidziigu un pielabot. ;o)

ja visu nevar dabuut vienaa rindaa, varbuut var to ielikt "skrienoshaa rindaa". (scrolling line)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jaa, censos iipasi atminju nenoslogot. Ir jau labi skini visadi, tacu bremzee...

Itkaa saliku taadu pagaidu variantu. Saadi varu redzeet zalajaa fonaa kaa paarsleedzas serveri un arii varu redzeet kaadi CAID ir uz kontkreeta kanaala.

Par Scrolling praataa ienaaca, bet tad nebuus uzreiz redzama vajadziigaa informaacija, To varbuut izmantosu kaadaa maznoziimiigaakaa informaacijaa.

post-681-0-86013400-1368439379_thumb.jpg

Labots - Aivis2
Link to comment
Share on other sites

Man nav skaidrs ko tu tai rindā ar zaļajiem burtiem gribi vairāk redzēt, nekā tev rāda kolonās ar baltajiem burtiem? Visa tā infa nāk no ecm.info. Ja tev baltajās kolonās netajaunojas informācija tad paskaties kā nodrošināt lai tā atjaunojas, nevis ķibini klāt vēl vienu dublējošu.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

runa driizaak ir par "dzelteno"

@Taapat: sk #6

 

 

...visus pluusmaa esosos CAIDs

probleema var iestaaties ar kanaaliem, kuriem to ir nejeegaa daudz.



EDIT: veel variants meegjinaat izstiept vairaakaas rindinjaas wrapotu tekstu.

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku ka atstaasu visu kas dubleejas. Sis ir tikai pagaidu variants un man personiigi patiik kad redzu visu sev nepieciesamo info arii tv ekraanaa, nevis log skatoties ar datoru.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Sveiki!

Problēma ar skinu. Uzliku vienu jēdzīgu fullhd skinu, bet daži plugini atveras mazos lodziņos, acīmredzot taisīti priekš SD izmēra. Kur var pamainīt pluginu logu/fontu izmērus? Ir vispār tāda iespēja?

 

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...