Jump to content

j@nis
 Share

Recommended Posts

Iekopēšu arī te(mazums?):

 

Jauna, kārtīga ģimene(ar meitiņu) bez kaitīgiem ieradumiem, ar vidējiem, taču stabiliem ienākumiem par saprātīgu samaksu(līdz 120 latiem mēnesī - viss atkarīgs no komunālo maksājumu apmēra) vēlas īrēt mēbelētu vai  daļēji mēbelētu(virtuve +sadzīves tehnika) divistabu(der arī citi, ja platība ir ap 35-55 kvm) dzīvokli(kas vismaz pēdējo 10 gadu laikā ir pieredzējis kosmētisko remontu) Rīgā.

Īres periods - no  augusta vidus vai ar 1.septembri.

Vēlamie rajoni- Purvciems, Krasta masīvs, Maskavas priekšpilsēta vai Ķengarags, taču izskatīsim arī citus variantus.

Lūdzu sūtīt piedāvājumus ar aprakstu un bildēm uz PZ!

Paldies smile.gif

 

..ja ir kādas idejas/ierosinājumi/komentāri - padalieties ;)

 

ps. salīdzināšanai: gandrīz ideāls variants.. ne tik ideāls variants :D

Link to comment
Share on other sites

ir vienistabas. 2x lētāk. 44m2 Ogrē, Tīnūžu iela 7 (ķieģeļu deviņstāvenei 7.stāvs) līdz stacijai 5 min kājām. No mēbelēm ir virtuves skapīši, pavecs ledusskapis, gāzēs plīts ar tvaiku nosūcēju, pavecs TV ar antenu un ārējo dekoderi, pāris tumočkas, iebūvēts skapis koridorā. Remonts bija aptuveni 07. gadā Tagad prasās kārtīgi uzkopt. Dzīvoja vecmāmiņa, kura veselības stāvokļa dēļ pārcēlās uz pansionātu un atpakaļ vairs nav gaidāma. 

Link to comment
Share on other sites

@Lapais:

reģioni diemžēl netiek pašlaik izskatīti kā iespējamie varianti..

a) ir darbs(nu vismaz dažiem) pie mola un

b) jau sarunāts dārziņš turpat blakus..

 

bet, paldies, ka padalijies :)

Link to comment
Share on other sites

nekas, es ar izmantoju izdevību pareklamēties. Kaut gan steigas pagaidām nav, sākumā jāizmazgā dzīvoklis, lai tam ir labs paskats. Dzīvoja vecs cilvēks, sevi knapi kopa, ne līdz dzīvokļa kopšanai...  Tā kā ja kādam ir interese, pēc pāris nedēļām varētu būt skatāms.

 

p.s. atjauno savu OR_CODE, links novecojis... never....

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
dutchguy

Pameģināji ss.lv ?  Vajag tik chekot vairākas reizes dienā. Nesen pats meklēju dzīvokli priekš senčiem un tie labie varianti diezgan ātri pazūd no sludinājumu dēļa. Man pieņemsim sanāca tā, ka 9.00 dzīvokļa saimniece ielika sludinājumu un 11.30 es jau noslēdzu īres līgumu :) Tik tādēļ, ka dzīvoklis bija nedaudz zem tirgus cenas un labā vietā. 

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Pats pus gadu atpakaļ meklēju dzīvokli, ok, tad bija septembra trakums un varbūt drusku cenas augšā, bet normālā stāvoklī ko atrast būs grūti. Manuprāt jāpaceļ latiņa uz vismaz 150 latiem, jo pārsvarā visi divistabnieki bija cenu kategorijā 200-250 :shok: . Protams - vēlu veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Es ar pievienojos meklētājiem.

Var piedāvāt 1 istabas dzīvokli,stāvoklī lai var dzīvot. Tb, esmu gatavs tam,ka vispār vajadzētu pieremontēt,bet ne gluži tādu,kas vispār ir bez apdares.

Būtu jauki ja būtu vismaz plīts un kaut kāda virtuves iekārta. Attiecībā par apkuri - kāds var pakomentēt,cik tagad izmaksā tie varianti ar malkas apkuri?

Īsti nederēs bolderāja un vecmīlgrāvis,pārējais ir izskatāmi. Jo lētāk,jo labāk.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

Lapais piedāvājums aizgāja, tagad tiek meklēts neliels dzīvoklis Ogrē.

ja kādam piedāvājumi- PM lūdzu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

tolx, kādā elles ūķī tu gribi dzīvot, ja izskati variantus ar malkas apkuri?

 

Tās parasti ir pirmskara mājas un tradicionāli ir briesmīgā stāvoklī. Pārītī tādu dzīvokļu Ziedoņdārza apkārtnē esmu bijis iekšā, kur kāpņu telpas un sēta ir zem katras kritikas. Protams, kontingents atbilstošs mājas stāvoklim. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja parēķina laiku ceļā no Purčika līdz Molam, tad sanāk tas pats, kas braucot no Ogres. Tas tā starp citu.

 

Autoram protams veiksmi meklējumos.

Link to comment
Share on other sites

Labi,malkas apkuri atceļu,bet drīzāk dienas ritma nenoteiktības dēļ...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vispār ar malkas apkuri ir arī ļoti labi dzīvokļi, tikai izīrēt kaut kā to neviens nesteidz. Man viena draudzene Āgenskalnā paņēma, remontiņš viss oki doki, malkas apkure.



Ziemā protams gemorojs ar kurināšanu. Ja vēlu atnāc mājās, kad kurināt vairs nav spēka, tad no rīta jau ir vēss un nākamajā vakarā ziemeļpols.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu ar kurināšanu ir tā, gemorojs ir tad, ja dzīvo viens pats vai arī divatā, bet ja abi pa dienu ir darbos un majās ierodas vēlu. Ja ir kāds, kas uzturās mājās biežāk, maiņu darbs, vai citi apstākļi, tad protams, nekāda vaina. Vismaz kamēr puse Rīgas salst pirms apkures sezonas sākuma (vai pat tās laikā), tu vari iekurināt un svilpot.
Vēl nepatīkams apstāklis ir kurināmā sagāde un glabāšana Rīgas centrā.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Mjām, no Ziepniekkalna līdz centram ir tas pats, kas no Olaines līdz centram. Viss ir relatīvs un ļoti svarīgi ir dzīvot blakus transporta pieturām.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...