Jump to content

Nedrukā melno krāsu. Canon MP250


Martini2771
 Share

Recommended Posts

Iespējams, ka problēma ir vienkārša un ātri risināma, bet iepriekš nav bijis sakara, tāpēc jautāju.

Printeris Canon MP250. Pēc kartridžu uzpildes (PG-510), melnais vispār nedrukājas. Mēģināju deep cleaning un citus maintainance pasākumus - nelīdz. Jā, bija kāds laiciņš pagājis kopš tintes beigšanās, bet pats kartridžs pieliekot virtuves dvieli gan to smērē. 

Ja atbilde ir "aizkaltis", tad vai to var labot vai arī nekas cits neatliek, kā pirkt jaunu oriģinālo?

Link to comment
Share on other sites

Printera galvu var iztīrīt (ne vienmēr) ar šprici.

Man arī bija tādi pati problēma pāris mēnešus atpakaļ. Ņēmu šprici, 96% alkoholu un tīrīju.

 

Izmantoju alkoholu, jo tas maksā 20x lētāk nekā speciālie tīrāmie šķidrumi.

Meklē „Youtube” video „unclog printer head”

Link to comment
Share on other sites

jā alkohols kā reiz ir labākais šķidrums galvu sajāšanai jūtūbes speciālist

un šinī gadījumā nav aizkalšanas problēma, ja reiz uz salvetes no sprauslām tinte nāk

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka laiks krāt naudiņu jaunam printerim. Mēģinot pildīt tintes, ar to jārēķinās...

Link to comment
Share on other sites

Ja problēma ir aizkalšanā:

 

Jā, alkohols nav paredzēts galvu tīrīšanai un ar to „var” sačakarēt printera galvu, BET.....

„Var”, nenozīmē, ka tā tas 100% būs.

Tu taču tās galvas netīrīsi katru dienu.

 

Viena tante teica princips ne vienmēr ir patiess. Google tev teiks, ka ar alkoholu var sačakarēt printera galvu – taisnība, bet:

Jāskatās uz situāciju loģiski.

Printeris nav no dārgajiem. Tādu pašu vai līdzīgu, lietotu printeri tu var nopirkt ļoti lēti.  Mainīt galvu tev neizmaksās lētāk kā nopirkt tādu pašu lietotu printeri. (tas ir minējums, jo slinkums meklēt vairāk info internetā)

Pirkt kaut kādus speciālos tīrīšanas komplektus pa 10 Ls ar nav jēgas, jo, kur ir garantija, ka viss izdosies.

Kā jau teicu esmu to darījis un nekas netika sačakarēts.

Manas izmaksas  - zem lata.

Vai es ar alkoholu tīrītu dārga printera galvu? Nē

Vai es pirktu speciālu tīrīšanas komplektu par 10 Ls, lai iztīrītu 20Ls vēta printera galvu? Nē

Skaties uz situāciju loģiski. Vai ir vērts ielikt lētā printerī daudz naudas.

 

 

Ps. Ar alkoholu es nedomāju olu liķieri :)

 

Ok, mēs protams vēl neesam tikuši skaidrībā vai tā ir aizkalšanas vaina.

Nopērc jaunu melno tinti un skaties vai strādā. Tikai tāpēc, ka katridžs smērē dvieli nenozīmē, ka tas strādā.

Link to comment
Share on other sites

bez komentāriem, vienīgi ieteiktu tev izvairīties rakstīt par lietām, par kurām tev acīmredzami nav ne mazākās sajēgas

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Martini2771

Ja šim printerim galva = kārtridžs, tad risks eksperimentēt ar to nav liels. Kaut kādā ārzemju forumā lasīju komentāru par kārtridžu mērcēšanu seklā destilētā ūdenī... :glare: 

Tāpēc šobrīd interesē secīgi pielietot metodes, kas problēmu var atrisināt sākot ar vis-neriskantāko un nedārgāko.

Link to comment
Share on other sites

Nu sarakstījuši gan spamu, ir jau daudz kas  pareizi, bet tomēr -

 

Autoram - sāksim ar to, vai printeris Atsakās drukāt, jeb drukā baltu lapu, ja drukā melnbaltu?

Link to comment
Share on other sites

Martini2771

Printeris neatsakās drukāt - tas drukā visu, izņemot melno krāsu. Melnu tekstu - vispār nekādu, ja drukā bildi un uzliek uz grayscale - tādas ļoti blāvas, retas, izplūdušas līnijas. Ja neuzliek - tad arī - visas krāsas, izņemot melno

Link to comment
Share on other sites

Tad kārtrižam defektīva galva (safista ar uzpildi)

Izņemot ārā nav noplūdusi ar tinti? - arī nedrukā, ja pārplūst.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Tak tie kārtridži šim maksā lēti - priekš kam mironi tur bakstīt? Nepaskopojies un nopērc tak normālu jaunu...

Link to comment
Share on other sites

Martini2771

 

 

Tad kārtrižam defektīva galva (safista ar uzpildi) Izņemot ārā nav noplūdusi ar tinti? - arī nedrukā, ja pārplūst.
 

 

Tad tu saki, ka galva ir safista pie pildītājiem, nevis aizkaltusi? Tad jau jāvirza pretenzijas pret viņiem.

 

Par plūdiem es tos nesauktu, bet tagad paskatoties tur nedaudz tintes gar kartridža malām ir gan...

Link to comment
Share on other sites

mhh klauns, interesanti kādas pretenzijas taisies izvirzīt par kārtridžu, kuram ražotājs nav paredzējis pildīšanu

tu vēl piedzen negūto peļņu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nnoname, 510tos esmu pildījis ilgi un veiksmīgi, ir čujs ņuhs un poņa.

Normāli pildītāji uzreiz notestē, pārējie - kā pagadās atdod klientam 50 uz 50 būs nebūs.. Daudziem "Printservisiem" ir galvenais iefist kapeiku, par pārējo pajāt..  :)

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

komentārs nav par var vai nevar, kā, etc., runa ir par konkrēto gadījumu, kur acīmredzami galva ir izbeigusies, vai tas ir noticis pārliešanas, sūclīgas tintes vai kā cita dēļ šobrīd ir diezgan nebūtiski, beigta zirga spārdīšana dzīvību viņā neiepūtīs

Link to comment
Share on other sites

Martini2771

Problem Solved!

Paldies par viedokļiem, gandrīz visi no tiem nebija pareizi  :sarkasms:

Aiznesu kartridžu atpakaļ pie pildītājiem, sak' - nestrādā. Zēni 5 min. kaut ko pačakarējās un - voilā! Viss strādā, viss printējas. Ļoti lauzītā latviešu valodā kaut ko skaidroja, par to ka kaut kas kaut kur bija aizķēries, bet neiedziļinājos. 

Un "nnoname" - pirms kādu par klaunu saukt, apdomājies, citādi sanāks kā šoreiz - pats sevi par klaunu pataisīji   :jester:

 

:closed:

Link to comment
Share on other sites

es kārtridžus nepildu, līdz ar to par klaunu sevi nevaru pataisīt, zēni visdrīzāk tev iesmērēja citu eksemplāru

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

dzēsts

 

12 līdz 15 lati nav lēti. Pārdesmit lapas izdrukā un kārtridžš jau cauri! Dārgi maitas un neuzpildāmi.

 

Tak tie kārtridži šim maksā lēti
Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pārdesmit lapas izdrukā un kārtridžš jau cauri!

 

Black Ink Tank Life Black: 220 pages (PG-510)

 

nevajag maļēviča melno kvadrātu drukāt

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

kā man patīk šitā jaunatne ar saviem pārgudrajiem viedokļiem.

un vēl apstāstit cilvēku,kurš vairāk printerus ir pārjaucis nekā jūs redzējuši.  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

12 līdz 15 lati nav lēti. Pārdesmit lapas izdrukā un kārtridžš jau cauri! Dārgi maitas un neuzpildāmi

Nu jā, dārgi jau ir. Tāpēc vajag izmantots CISS sistēmas. Es savam Epsonam uzliku CISS (bildē). Man nācās nedaudz pakastrēt printeri, jo pa retam šļaukas ieķērās, bet izskats mani nesatrauc.

Tagad var printēt cik vien grib.

Izdevīgi un viegli uzpildīt.

12727118.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

apstāstit cilvēku,kurš vairāk printerus ir pārjaucis nekā jūs redzējuši

 

domā bezvārdi? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...