Jump to content

Iesakiet laptopu ~Ls 400


Bruts
 Share

Recommended Posts

Zinu, bet doma iespējams pāriet uz citu programmu vēlāk, tāpēc gribas laicīgi nodrošināties. Tikai nevajag mani pārprast, ar videomontāžu nopietnu neņemos, tikai šad tad savam priekam, tāpēc ābolu nevajag uzreiz ieteikt. Dators vajadzīgs mājas vajadzībām un varbūt padzenāt kādu spēli, bet nav primāri. Skatījos ultrabook, jo manai otrai pusei varētu būt iebildumi pret lieliem, smagiem laptopiem :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

iesaku to ņemt,pats lietoju vairākus gadus
Bet laiks iet uz priekšu... :) ,bet par,ko autors runāja nemaz nav vairāku gadu vecs,ja kas.
Link to comment
Share on other sites

Kāda ir HP Radeon videokarte salīdzinot ar Asus GF? Tāpat diezgan daudz komentāru ir par HP remontiem. Radiem kompis pabija remontā 3x gada laikā, tiesa, viņiem nebija probooks. Kā īsti ir?

Link to comment
Share on other sites

Latvijā darbojas max 2 gadu garantija un videokaršu problēmas kā reiz izlīda pēc 2-3 gadu lietošanas. 

 

 

HP jau arī ir 3 gadu garantija, domāju, ka nav ko baidīties.
 

 

Jau daudzus gadus nekas no HP vairs nav kvalitatīvs. Vismaz nekur nav pierādījumu šādam revolucionāram apgalvojumam. 

 

 

Probook ir kvalitatīvs
 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jau daudzus gadus nekas no HP vairs nav kvalitatīvs. Vismaz nekur nav pierādījumu šādam revolucionāram apgalvojumam

EliteBook izceļas ar savu kvalitāti.Protams ProBook nav tik izcils,bet arī gana kvalitatīvs.Tas,man liekas,vairāk tāds stereotips par HP kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Paceļam šo tēmu 2016.g. 10. aprīlī, lai novērtētu nopirktā ProBook kvalitāti :) Kvalitāti parasti vērtē pēc daudziem aspektiem, nevis to, cik manta spīd un laistās. 

Edited by Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Nu nVidia video karte visu laiku nedarbojas,darbojas intel hd 4000. Pie lieliem grafiskiem procesiem pieslēdzas nVidia. Tā kā,ja nespēlēsi spēles uz baterijas,tad nevajadzētu būt kkadām problēmām. Tikai vel viens brīdinājums-viņam ir iebūvēta baterija,pagaidām ebay nav iespējams iegādātiea citu...

Link to comment
Share on other sites

ieleja, iespējams, ka samelojos par maksimālo garantijas laiku. Bet diez vai izdevīgi pirkt kakainu preci, kas zināmu laiku tiek nelietota un guļ garantijas servisa plauktos + izčakarēts laiks + nauda, lai aizvestu uz garantiju, atpakaļ +  risks, ka dators pēc garantijas laika nosprāgs. Personīgi, es pēc pēc pēdējā tāda laptopa, kurš 2x pabija garantijā (par laimi nedēļas laikā visus defektus novērsa un pēc garantijas laika jauni neparādījās), cenšos nepirkt mantas, kurām pat mazākā aizdoma, ka varētu būt potenciāli defekti. Es saprotu, ka te dažiem tās ir ierasta prakse krāmēties ar garantijas remontiem un mans izklāsts liekas pārspīlēts. 

 

Konkrēti nikno videokaršu portatīvos bez vajadzības nevajag pirkt, jo karsts dators nozīmē lielāku gaisa apmaiņu ar lielāku troksni un lielāku putekļu koncentrāciju datorā, kas savukārt neizbēgami agrāk vai vēlāk noved pie defektiem, ja dators periodiski tiek pārkarsēts. Arī akumulatora resursi samazinās ātrāk un strāvas patēriņš ir liekāks. Tieši šis konkrētais gadījums neprasa jaudīgu videokarti, jo minētajiem apstrādes softiem nav tādas prasības - tur galvenais ātrs HDD un pietiekami CPU resursi.

Edited by Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Jaunā Pinacle laikam prata izmantot Nvidia Cuda, vajag pārliecināties. Ja ir iespējams dators ar videokarti, kam ir Cuda, tad ir vērts tādu ņemt, bet ja nav, tad Pinaclei ir pilnīgi vienalga, kāda un cik jaudīga vai nejaudīga ir videokarte.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...