Jump to content

Zobu birste un vinila plate.


Recommended Posts

:drinks: tad jau prozīt - par vīriem kas to lietu pieprot...par specjukiem !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tornis

    12

  • Long John

    11

  • Melvins

    16

  • Sviestc

    44

Top Posters In This Topic

Posted Images

P.S. zinu,zinu tas ir kads cits jokdaris...interesanti uz ko shis tirgotajs salidzis,ka pardos s...par zelta cenu

 

saki jokdaris...un pa zelta cenu cenšos pārdot - papēti Krievijas cenas šiem modeļiem:

     -  Корвет 150АС-001-М,  

     -  Кливер 150АС-001

zelta cenā iet - Корвет УП 028,038 + УМ 038, УМ-050 = Lehnicka izstrādājumi, arī BRIG-001 ir šā autora garadarbs.

ir arī poluretāna gumijas difuzora remontam - arī dārgi... :yahoo: pa zelta cenu atdošu interesentam.

  

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Stāsts ir par to, ka var atrast _lētāk_ un _labākus_ buržuju izstrādājumus. Ja nomoka nostaļģija... tad var arī tūkstošus par ZAZ maksāt.

Link to comment
Share on other sites

Stāsts ir par to, ka var atrast _lētāk_ un _labākus_ buržuju izstrādājumus.

 

:sorry: kungi un jaun'c-kugdziņi...davaika neriesimies - paši zinat ko tirgojat un iepērkat...

       LV_teritorija ir maziņa >> vienā galā nopirdies, otrā jau atbalsojas !!!

           - Ir ar nācies saskarties ar "JŪSU'' tirgotajiem ( itkā ) supper, pupper buržuju krāmiem...pat remontēt.

Protams:  ir ar labas lietas satopamas, bet - ne pa lētām naudām.

      davaika arī neapspriedīsim tos ļaudis - kas grib nopirkt priekš sevīm kādu krāmiņu, bet...ir nelielas problēmas radušās ar naudiņām:

( klients bikli mīņājas, un zeķēs tam ir caurumiņš...)  cienīsim sevi un citus !!!

 

arī šeit ir viedoklis: http://korvet150as.narod.ru/

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

tiem Kliveriem kaa reizi bija tehniski kruta midrange prieksh tiem laikiem, ar magneetisko shkjidrumu dzeseeshanai , attieciigi vairaak jaudas, arii juutiiba labaaka saliidzinot ar tiem 20gdc-1, izmantojamais diapazons zemaaks ... par cik RRR taadus nerazhoja, tad arii latgaliitee tos ar uguni nevareeja atrast..lai neteiktu vairaak, ka 90to gadu viduu latgaliites vechi par tiem neko nebija dzirdeejushi ...... bet nu jaa --- staasts paliek staasts :D :D :D 

Link to comment
Share on other sites

Partyman

nostaļģijai nav nekads sakars ar cenu/kvalitati,ka saja gadijuma ar korvet skandam,tas ka kads miljonars perk 50 gadus vecu rotallietu par 500 usd,jo berniba vecaki nevareja to atlauties,nenozime,ka ta ir ista vertiba/cena....

Link to comment
Share on other sites

nostaļģijai nav nekads sakars ar cenu/kvalitati,ka saja gadijuma

 

kungi, neiespringstiet - akustika ceļo pie jaunā saimnieka...satraukumam nav pamata, gumijas nomainītas !!!

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
(labots)
Plates garāžā varēja klausīt varbūt 20 gadus atpakaļ. Tagad? Nafig.

Nu tur,Vecīt, Tev nav gan taisnība!

Vakar, piemēram, paklausījāmies, un zini..

SUPER!

Man toč patika!

 

 

 

 

P.S.

visi te tādi nopietni, nopietni, es tik tāds viens-gudriņš.. :shok:

Bet dažādībai jau ir jābūt! :yahoo:

Labots - Sviestc
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

SUPER! Man toč patika!

 

 malači, man izraisa šis materiāls - pozitīvas emocijas >> tātad patika !!!

post-63199-0-03168400-1371030402_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja puslitrs izlakts, tad ne to to vien var dabūt gatavu
 

Tu mūs novērtē par zemu!

Bija Litrs Tekilas!  :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lūk, normālu Karavellu atradu.

Tas jau vairāk pēc Mitsubisi astoņsimt kura tur izskatās.

Vienu tādu Igaunijā varēja par 50Eur dabūt,

nestrādājošu un bez nojausmas par to, kas tieši tur ir nodedzis..

kaut ka nolēmu neriskēt....

pārāk daudz tur varēja pēcāk izlīst visādas "dārgas" auzas....

Link to comment
Share on other sites

Tiešām ceri pārdot otrās klases atskaņotāju, pietam "šķūningotu", par tādu naudu? Vai arī neceri un tādu cenu turi gadījumam, ja nu kāds tomēr nopērk?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tiešām ceri pārdot otrās klases atskaņotāju, pietam "šķūningotu", par tādu naudu? Vai arī neceri un tādu cenu turi gadījumam, ja nu kāds tomēr nopērk?

Redzi..

lieta ir tāda..

ka es nemaz īpaši nealkstu Viņu pārdot...

 

P.S.

Man pašam viņš patīk!  :)



Bet man ir cits jautājums,

viens Spečoks, kurš noskatījās manu garāžās "Šneider ierakstu"

pateica ka skaņa detonē.. 

o.k.

pilns skaļums, skaļruņi nekādi,filmēts arī ar telefonu...

nu ko var gribēt?  :shok:

Bet..

Šams,pie viena, apgalvo ka tas LP atskaņotājs "velk"

nu respektīvi griežas par lēnu...

ko saka citi speci?

Ir tā, un ko darīt, pievadgumija jāmaina, vai ko?

Link to comment
Share on other sites

Long John
ko darīt, pievadgumija jāmaina, vai ko

 

Kāda tur pievadgumija- reklāmā takš tiek deklarēts "tiešais pievads"?... :beee:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

 

 

apgalvo ka tas LP atskaņotājs "velk"

 

(apgalvotājs nebiju es), bet nu Tu taču piekritīsi?, ka Tava elekroniski ierakstošā ierīce (piemēram, viedtālrunis) nevarēja radīt velkošas skaņas efektu...

Vaina varētu būt mehānikā, nekur citur...

par detonāciju neko nezinu, uz datora šo nesadzirdēju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda tur pievadgumija- reklāmā takš tiek deklarēts "tiešais pievads"?...

Es par Šneideri prasīju..

 

DSC-0113.sized.jpg

 

 

Kāda, pie velna reklāma?

Kāds tiešais pievads?  :shok:

Link to comment
Share on other sites

Long John

Sorry, par cik tauta visu laiku spriež par nu jau leģendāro Karavellu, padomāju, ka tas uz šamo attiecas. 

 

Ja tam Šneiderim ir gumijas siksniņas pievads- protams, sākumā jāpārbauda vai siksniņa nav izstiepusies, ja nē- vai nav sakaltusi diska ass eļla (ir redzēti pat brīnumi, ar saulespuķu eļļu sasmērēti...  :beee: , vai nav kāda cita diska "strīķēšana".  Ja viss šķiet OK, tad atliek vienīgi aizdomas uz motoriņu (padilis kolektors vai  gultņi). Ja motoram ir  vadības shēma, var būt nekontakts (izdilums)  regulēšanas pocīti uz platītes.

Link to comment
Share on other sites

Vispirms tak nomēri vai ātrums korekts - sameklē netā un izdrukā stoboskopa disku un kvēspuldzes gaismā skaties vai strīpiņas stāv uz vietas vai pārvietojas.

Edit: stroboskopi pieejami kaut vai šeit:

http://www.vinylengine.com/cartridge-alignment-protractors.shtml

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu, pajaucot, tad visticamāk ka pievad-gumija ir pie vainas.

 

Paldies par Padomiem!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Vitalii

 

 

.... sākumā jāpārbauda:  vai siksniņa nav izstiepusies, ja nē - vai nav sakaltusi diska ass eļla

    (ir redzēti pat brīnumi, ar saulespuķu eļļu sasmērēti...

 

drīzāk jau tā ir ķīmijas neizpratne par Augu izcelsmes elļām... ir, ir brīnumi piedzīvoti.

Lielākotiess visas audu izcelsmes eļlas emuļģējas - saiet biezā_ķēpīgā massā !!!

- pielietojums: sintētiskās vai minerāleļas. Vertakiem  pielietoja smāķi ar grafīta piejaukumu -  ( proporcijas vairs neatceros )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu ko lai saka?

LP klausīšanās garāžā ir sevi ataisnojusi uz visiem 100%

 

un lūk arī garo vakaru rezultats

pirms

IMG-20130127-WA0002.sized.jpg

 

 

 

un pēc LP klausīšanās

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

interesanti,kas to izdomajis,Cesis varbut atradisies kadi 2 lp fani,jebkura gadijuma zhel,ka nevaru ierasties...

P.S.atceroties skolas laikus Cesis,  nevienu plati letak par 100 ls nepardotu... :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

interesanti,kas to izdomajis,Cesis varbut atradisies kadi 2 lp fani,jebkura gadijuma zhel,ka nevaru ierasties...

 

Ideja pati par sevi nebūt nav peļama :) Piemēram, man šis ir aktuāli...

Vienīgais tiešām, Cēsis. Man no Rīgas tur braukt - laiks + degviela...

Šādu saietu varētu Rīgā uzorganizēt :) Kādā parciņā, 1x gada ceturksnī.

Link to comment
Share on other sites

(īsa atskaite)

Aizbraucu tomēr uz Cēsīm (apvienojumā ar bērna izklaidēšanu, ekskursiju pa Cēsu vecpilsētu, ģimeniskām pusdienām utt).

Rezumē - šāds skaņuplašu tirdziņš, maiņas p-ts ir nepieciešams. Pēc maniem secinājumiem - aptuveni reizi 2 mēnešos.

Tad visi sanāk, izliek To!, kas viņiem lieks, un ietusē... Priekšrocības - ir zināma viena konkrēta diena, laiks. Aiziet!, parunājas, iztusē... un nav vienam pie otra atsevišķi jābraukalējas. Un ir miers :)

Atmosfēra vienkārši fantastiska, viegla, nepiespiesta.

Visvairāk jau rakos pa Kadagas vīra plauktiem, bet arī Kalnciem-ielas tirgonis netika apdalīts - pie viņā atradu divas Labas Melodijas LP.

Kopsummā - jauki pavadīta diena :) Un tagad 9 jauni ripuļi mājās. Tūlīt ķeršos pie mazgāšanas :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik tur maksāja viena Melodijas izdota LP?

 

:)

redz, Melodijas LP ir dažādas. Jaunas reizēm nāk par 0,50-1,00Ls, bet ir arī retumu gals... šādas savukārt par 1Ls būs samērā pagrūti iegādāties.

Mans guvums - Pauls/Dālderi "Nāc Pie Puikām" un Mirdzas Zīveres solo-LP. Par abām atstāju 6Ls. Nav maz, bet abas jau noklausījos mājās - nav jaunas, ir praktiski jaunas.

ps: ir viens piķa pods medus bundžā - Zīverei aizmugurē kaut kāds mistisks Nr. pielīmēts (pērkot nepamanīju). Kasīju nost, caurumu dzeltenajā krāsā izberzu :) bet nekas.

Link to comment
Share on other sites

Ar Zīveres solo LP domāji "Viena diena manā mūžā"? Es nopirku par 50 santīmiem, bet tā arī bija vienīgā reize, kad to kaut kur esmu redzējis. "Nāc pie puikām" nekad nekur neesmu redzējis, bet ja redzētu, tad labprāt nopirktu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar Zīveres solo LP domāji "Viena diena manā mūžā"?

 

Jap! Šo :) Lieliska LP.

Ja godīgi... atsevišķi veikali pašlaik jau viņu par 8-10Ls tirgo. Vai pērk?... nu kas To zin :)

Tā ir no "reto" sērijas - manā uztverē. Un ja jauna, vai pavisam mazlietota.

Link to comment
Share on other sites

Man gan pašam Zīvere ne īpaši patīk, bet, šī LP ir cienīga atrasties plauktā pie labajām. Uzliku paklausīties, daži sprakšķi ik pa laikam skan cauri, bet visā visumā labā stāvoklī.

 

post-83492-0-23516800-1379189359_thumb.jpg

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Es tiko rezerveju jaunas(!)"Mikrofons80" un "Rīgas doma ērģeles" Lp un mazlietotu Livi-"iedomu pilseta".Ja pareizi sapratu,tie pashi zeni,kas Riga nodarbojas ar Lp,so sestdien bija parcelusies uz Cesiim?P.S.labprat iegadatos Akvariums un Kino Lp.

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

O, jā, "Rīgas doma ērģeles" ze best! Man kādreiz bija gan Kino, gan, šķiet, ka arī Akvariums, bet biju stulbs - "tie taču kaut kādi krievi, fuj" un izmetu laukā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es tiko rezerveju jaunas(!)"Mikrofons80" un "Rīgas doma ērģeles" Lp un mazlietotu Livi-"iedomu pilseta".Ja pareizi sapratu,tie pashi zeni,kas Riga nodarbojas ar Lp,so sestdien bija parcelusies uz Cesiim?P.S.labprat iegadatos Akvariums un Kino Lp.

 

Pag, pag... no šīs vietas Lūdzu sīkāk atstāsti - man tiko viens pieteicās pie jaunās "Mikrofons '80" LP, Rīgas Doma ērģelēm (arī jaunas) un Līvu "Iedomu pilsētas" (lietotas).

Dikti aizdomīgi šis viss...

(labi, ka ir šāds forums).

Link to comment
Share on other sites

 

 

ha,tas bushu es!!!Super...

 

:)

Latvija ir nenormāli maza... "Mikrofons '80" ir Torņa eksemplārs - viņš maksā 3Ls, un es šos 3Ls pēc tam Tornim arī nodošu.

Doma ērģeles - varbūt pat atdošu savu ex... Tā pārdodamā LP nedaudz "met", kaut tiešām jauna.

Līvi ir sāpju bērns... no divām LP jākombinē sev labākais :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...