Jump to content

Auto modeli


Recommended Posts

Tā kā virspusēji lasot (ja man nav taisnība, moderatori drīkst izteikties) neatradu atbilstošu sadaļu, tad iepostēšu šeit:

sensenos laikos kolekcionāru saietos R6Vsk bija pārstāvēti arī mēroga modeļu cienītāji. Pirms gada, kad tur pabiju pēdējo reizi, tur bija sastopami tikai smirdoši nemazgājušies pohaini veči ar no purviem izzvejotām vācu kaskām uc pērkoņkrustu atribūtiku. OK, vienā stūrī tramīgi spiedās arī numismāti un filatēlisti.

 

Vai tagad ir Rīgā kāda vieta, kur satiekas auto modeļu kolekcionāri, kopā ar dzelzceļa modelistiem vai atsevišķi?

 

Un, varbūt kāds zin, vai ir kādas vietas, izņemot Gerkena Bērnu Pasaules tālajā galā to būceni, kur ar modelīšiem tirgojas?

Link to comment
Share on other sites

Par tusiņiem nezinu, bet kaut kādi modelīši ir katrā bērnu rotaļlietu veikalā no Burago, Maisto (kuri ir kaut cik kvalitatīvi), un tad panesās visādi ķīniešu brīnumi.

Link to comment
Share on other sites

Tie nav modelīši, tās ir rotaļlietas. Es runāju par Solido, Vitesse, Gama, Ebbro, Minichamps, etc.

Link to comment
Share on other sites

Man gan jau arī tie būtu tādas pašas rotaļlietas :)

Bet gan jau "ņe do tovo" tagad cilvēkiem Latvijā.

Te http://lat.mixnews.lv/lv/tehnika/48_vel-apskatama-automodelisu-izstade-visa-auto-vesture-viena-telpa

kaut kāds Elvis Elsons minēts, varbūt var kāda sociālajā portālā īsti Elvi Elsonu sadzīt rokā, un tas ko pastāsta.

 

latrc.lv bik cits pasākums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...