Jump to content

GPS klaviatūra


Amuc73
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds zina, kurš fails ir atbildīgs par latviešu alfabētu ievadot adreses? Kur tas atrodas iGO Primo 2 failu sistēmā?

Un vēl - pie ātruma pārsniegšanas man tikai pirmajā reizē ir skaņas signāls. sys.tx ierakstīju vienā pamācībā atrasto (pie [config] overspeedrewarubelow=1), bet tas nelīdzēja.

Man ir 9.2.1.179499 versija.

Link to comment
Share on other sites

iGo\content\lang\Lang_Latvian.zip ir faili info.ini un keyboard.ini.Parocies varbūt tur.

post-77149-0-69417700-1363092470_thumb.png post-77149-0-38570200-1363092515_thumb.png

 

Labots - doms
Link to comment
Share on other sites

intriģējošs tēmas virsraksts.

 

ne tik intriģējošs saturs. izrādās runa par automotive navigatora klaviatūras layoutu :(

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Paskatījos to doms screenshotu, un sāku domāt - kurš slimais vispār zīmē šos layoutus? Man iekš auto navigācijas arī ir drausmīgs - ABCDE layouts kuram apakšējā rinda ar garumzīmēm. Bet nu šis, ko doms iepostēja vispār mani vienkārši nogāž no krēsla - es ātrāk atrastu adresi ceļu kartē, kā ierakstītu uz tādas marasma māktas klaviatūras.

Link to comment
Share on other sites

Par ātruma pārsniegšanas signālu atradu! Izrādās jābūt kaut kādam signālam arī kad vairs nepārsniedz. Tad ik reiz dod manīt, ka brauc par ātru. Paldies tev, doms! Bet tas ķeksis vienkārši visu laiku rāda displejā maksimāli atļauto. Tā ir cita funkcija.

 

Par alfabētu loģiski, ka meklējot adresi var ieslēgt ABC, tā ir ērtāk. Bet ja gribi ierakstīt POI, ka te dzīvo "Kaķenīte" - vai būs godīgi rakstīt "Kakenite".

 

Bet jautājums jau ir kurš fails to nosaka un kur tas atrodas? Man ir Lietuviešu, Igauņu, bet nav Latviešu. LANG fails tas nav. Varbūt iekš DATA? 

Ja uzlieku citu versiju ir arī Latv., bet neapmierina pati versija.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...