Jump to content

programmu apakšlīmeņi


sanfrancisko
 Share

Recommended Posts

kā skaita programmas apakšlīmeņus?

piemēram, ja man galvenajā programmā ir viena vai vairākas neatkarīgas procedūras, tad tā ir 2 līmeņu programma?

un ja galvenajā programmā ir procedūra, kurā iekšā ir kāda funkcija, tad tā jau ir 3 līmeņu programma?

Link to comment
Share on other sites

Kas tas par iedalījumu un no kurienes tādu izrāvi?  Un klients pasūta noteiktu procedūru skaitu ("man, lūdzu, 10 procedūras ..") vai arī noteiktu funkcionalitāti noteiktās formās un noteiktu datu apstrādi?

 

Skaita drīzāk dažādos ekrānus (formas) vai veblapām  arī navigācijas līmeņus ( 1 vai vairāki, piemēram, Datortehnikas programmatūra un operētājsistēmas  Programmēšana ). 

Link to comment
Share on other sites

sanfrancisko

es jau visu pats izštukoju.

tādu iedalījumu es izrāvu mājasdarba uzd..

Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF

Eu! Kruta štele - tagad varēs bs bingo pievienot jaunu terminu - 6 apakšlīmeņu arhitektūra. Un sarunā ar klientu - mēs tiko paplašinājām produktu par vienu apakšlīmeni, sasniedzot 7 apakšlīmeņu arhitektūru (OAAAOAOAOOAOA WOWOWOWO)! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ja tas nebūtu saistīts ar skolu (kur tipiski māca muļķības), tad es vilktu paralēles ar Multitier architecture jeb daudzlīmeņu / daudzslāņu arhitektūru, bez kuras client-server aplikācijās grūti iztikt.

Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF

Nu ok - domāt tādā līmenī ir baigi forši. Ķipa - o - reku mums būs klasītes, kas darbosies ar hvz biznesa šteli un, ja galīgi nebūs ko darīt, ātri pārnesīsim to izpildi uz citu serveri. Bet - "galvenajā procedūrā ir citas procedūras" saukt par multitier? S.M.A.R.T. :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

beef, neviena brīdī neesmu minējis, ka procedūru izsaukums no citām procedūrām būtu kaut kādā nebūt veidā saistāms ar multitier.  To multitier es minu tikai un vienīgi pirmā jautājuma sakarā. Attiecīgi uz 2. un 3. jautājumu es atbildētu "nē".

Link to comment
Share on other sites

Ielieja, nu nu. Diez vai profesori līdz vēlam vakaram interpetē "4". Pats zini ko patiesībā tie profesori interpetē...

 

Kas attiecas uz tēmu, tad... Autoru interesē laikam nested procedure cāl ciļums. Jo vāirāk, jo lielāks līmenis. Un ja pēkšņi tagad čalītim iedotu uzdevumu ar rekursīvu procedūras izsaukšanu? Sanāktu bezgalīgi daudz līmenu? :D

Link to comment
Share on other sites

mazulis

Nu ko piečakarējaties bērnam! Djedovščina kaut kāda. Mans sīkais arī kā suns - visu saprot, bet pateikt sakarīgi nemāk, kur nu vēl uzrakstīt )))

Link to comment
Share on other sites

Mazulis! Es jau neko man iepatiķas tas Ielejas stāsts par četiem profesoriem un pu(m)painu mammīti...

Link to comment
Share on other sites

itanium

Ja pareizi atceros...

Tad iekš RTU programmas apakšlīmeņi skaitījās procedūra procedūrā (vai tik pat labi funkcija).

2 neatkarīgas procedūras/funkcijas ir 1 apakšlīmenis.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF

Kuru p%$#^ kas/ko/kad interesē autoru (stabili ne pašu autoru. jau sen) ?! :)

Cilvēki šeit socializējas - ieleja, mazuli! Forums - internets - blogs - telepātija - nākotnes civilizācija - labdien. Tā kā tādi neapmierināti taisnie ļaunie onkuķi, kuru žiguļiem neko nesaprotošais policists atļāvās uzlipināt sodu par stāvēšanu neatļautā vietā, kaut arī zīmi stāvēt aizliegts par 50% bija nosedzis koks, kas tieši pat 10% pārsniedza likumā noteikto koka zīmes maksimāli paredzamo apsegšanas laukumu, ko bija apstiprinājusi satiksmes ministrija 1880.gadā par 15%, bet ar grozijumiem likumā par koka zīmes aizsegšanu mainījusi 1945. gadā uz 10%. :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
javastar
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 3, 2013 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 3, 2013 - Spams

Na dannij moment samim populjarnim jazikom programmirovanija javljaetsja Java.


Kak professionaljnij programmer skazu chto na Java programmirujut pocti vse samie bolshie IT kompanii v Latvii. Otkroite cv.lv i pocitaite vakansii po programmirovaniju!


 


Esli estj zelanie nacatj izuchatj Java prihodite na nashi kursi JavaGuruLV.


www.javaguru.lv


javagurulv.wordpress.com


www.facebook.com/JavaGuruLV


 


Pocitaite pro nas, nashi kursi odni iz ludshih v Latvii tak kak na nih prepodajut professionali!

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...