Jump to content

RGB led vadi


rokijs
 Share

Recommended Posts

rokijs

viņiem ir kaut kāds tips ko varētu nosaukt pārdevējam?

Link to comment
Share on other sites

Tips - Plakanais kabelis :D

Link to comment
Share on other sites

kirils

Tev svarīgi, ka viņš ir plakans? Vienkāršs 4 dzīslu kabelis. Argusā gan ar tādiem ir sūdīgi. Nesen pirku.. nav plaša izvēle.

Link to comment
Share on other sites

krabis

Nesaprotu kāds tur sakars ar led? Svina vadus gribi? Tādus diez vai kur visā pasaulē atradīsi.

Link to comment
Share on other sites

mazulis

Ha, mani arī ieintruģēja, kas tie par RGB led vadiem :SOH:

Link to comment
Share on other sites

rokijs

 

Ha, mani arī ieintruģēja, kas tie par RGB led vadiem

RGB LED lentai - lai savienotu 2 vai vairāk lentas daļas

 

Ja autors domāja ar visiem konektoriem- lemonā pasūtīju kaut ko šitādu, tikai ar četriem vadiem: http://www.lemona.lv...ges/LED-CAB.jpg

ja likšu konektorus tad cita tipa :D

Link to comment
Share on other sites

kirils

a kā mums vajadzēja saprast, ka gribi savienot LED lentas, nevis RGB ledus? :D

RGB_LED.jpg

veiksmi darbos!

Link to comment
Share on other sites

mazulis

Jā, tas kruto spečuku krutais slegs pastiepj, paši zināt ko, bet pārējiem, lameriem, uzreiz saīsinās.)))

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

Rezultējošais savienojums ar tādu konektoru ir ļoti šaubīgs

 Nestāsti nu - diendienā ar šādiem savienotājiem tiek montētas LED lentas paneļos, nekur nekas neizmūk.
Link to comment
Share on other sites

tie konektori liekas parāk lieli - gribētos kautko miniatūru 1-2 cm lokanu vadu lai var led lentu izlocīt citā dimensijā :D:D

Link to comment
Share on other sites

 

Nestāsti nu - diendienā ar šādiem savienotājiem tiek montētas LED lentas paneļos, nekur nekas neizmūk.

 

Tepat blakus ir viens paziņa, kurš tirgo LED virtenes. Prasīju viņam par bildē ielikto konektoru. Teica-sūds. Ja kāds klients grib, tad  tātam pārdod. Priekš sevis tādu neizvēlētos. Es pilnībā piekrītu ka tas štrunta koenektors ir sūds priekš LEDiem. Tādi konekotri paredzēti pavisām citām lietām. Attiecīgi: lietojiet "na svoi strah i risk" ja nemākat salodēt. Es labāk kārtīgi salodēju zinu ka turās.

Link to comment
Share on other sites

 

Tepat blakus ir viens paziņa, kurš tirgo LED virtenes. Prasīju viņam par bildē ielikto konektoru. Teica-sūds. Ja kāds klients grib, tad tātam pārdod. Priekš sevis tādu neizvēlētos. Es pilnībā piekrītu ka tas štrunta koenektors ir sūds priekš LEDiem. Tādi konekotri paredzēti pavisām citām lietām. Attiecīgi: lietojiet "na svoi strah i risk" ja nemākat salodēt. Es labāk kārtīgi salodēju zinu ka turās.

 

teiksim tā - viss atkarīgs no pielietojuma, ir jau situācijas kur tie konektori baigi ok, kaut vai dēļ tā ka viņus ir vienkāršāk uzmontēt :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...