Jump to content

Jautājums LG Smart lietotājiem


Prime
 Share

Recommended Posts

Sīkāk vari paskaidrot, strādā banāli ar internetu un lieta darīta, kā ar kvalitāti?

Link to comment
Share on other sites

kvalitāte ļoti laba , protams atkarīga no paša kanāla , ir arī HD un 3D kanāli

Link to comment
Share on other sites

Vairākiem paziņām samācīju ka uzlikt,tagad apmierināti kā ziloņi,cik apstījos tad kvalitāte labāka nekā lattelekom interaktīvā nemaz nerunājot par kanalu saturu un daudzumu,bet internets vajadzīgs stabīls un ātrs,tad strādās viss kā vajag.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums tiem, kas palaida šo lietu - kā jūs viņu palaidāt?

 

Es tiku līdz tam, ka mēģinu tikt klāt aplikācijai no USB, bet man viņš neatrod viņu. (Bija kaut kāds error, bet tagad nepateikšu, kāds tieši...) Domāju, ka vajag ielogoties manā lgappstv.com kontā un tad palaist, bet to neļauj, jo IP / valsts neatbilst. Un tā nu es tam pagaidām atmetu ar roku.

 

Kā jūs to izdarijāt?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man ar tā lieta ir, problēmas ir ar sporta kanāliem kur attēlam daudz dinamiskas bildes(iefreezē ik pa laikam)

uzlikt var ļoti elementāri skat bildi jaieraksta tikai redzamais DNS8.jpg

Starp citu kanāli kas ir virs 100. iet bez problēmām viņi tur kaut kā no citurienes nāk

P.S.

pēc tam Premium izvēlnē meklējam aplikāciju Vtuner, veram vaļa un baudām

Labots - arla
Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Itkā visu izdarīju, kā rakstīts pamācībā, bet kad uzpiež uz kanāliem rāda tikai pēdējos 4, bet palaižot pārējos rādās tās LG reklāmas... kas varētu būt pie vainas??? Nets strādā - youtube un pārējās aplikācijas ietuz nebēdu...

Link to comment
Share on other sites

kernell

Fui, pilnīgi garām.

Kā var apmierināt tāda attēla kvalitāte?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
GulbisRG

Var kāds padalīties ar playlisti? Uzliku to aplikāciju, man tur tik kaut kādi 50 kanāli..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lapcenoks

Jautājums tiem, kas aktivizējuši TV un izveidojuši kanālu sarakstus. Darīju visu pēc http://lgiptv.eu/faq/index.html šeit pieejamās instrukcijas. Ievadīju DNS, palaidu vTuner aplikāciju - rāda 5 kanālus. Saprotu, ka jāievada savi kanālu saraksti šeit: http://lgiptv.eu/mylist.html

Taču tiklīdz ievadu sava TV MAC adresi, tā ir paziņojums - 'MAC address not activated'. Palasot portālā pieejamo info par aktivizāciju, nonāku pie kaut kāda 'obligāti-brīvprātīgā' ziedojuma. Nepieciešams ziedot neeedz@gmail.com

Jautājums: tas ir obligāti, vai ir kaut kādi citi ceļi, kā palaist kanālu sarakstus?  Nebūtu jau problēma ziedot, teiksim 1Eur, bet nav zināms, kā tas pēc tam un vai vispār strādās... Piedevām vēl tas, ka neesmu pārliecināts, ka lietošu šo pakalpojumu regulāri, jo ne vienmēr ir pietiekoši ātrs internets.

 

Link to comment
Share on other sites

Es sev sarakstu no Shura.tv dabūju. PIereģistrējos. Un tad ~5ls samaksāju par kaut kādu tur standarta paketi.... Uz mēnesi testam 5ls var atļauties. Tik tur tajā noklusētajā sarktā es ir gan pārsvarā kanāli tik krievu valodā + Baltijas valstu TV. 

 

Ja kādam ir kāds labāks veids, labprāt uzzinātu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
GulbisRG

Man ir tāds jautājums. Ir modelis LM670 apmierina visas fīčas kā arī regulāri tās tiek izmantotas. Viena no tām ir caur web pārlūku skatīties tv3play raidijumus. Bet ir viens liels mīnus bilde apstājas pēc otrās reklāmas. Pēc pirmās reklāmas kas ir raidijuma sākumā viss aiziet gludi uz pēc otras uzkaras! Vai pastāv kads risinājums šai problēmai? Laikam tv3play aplikāciju priekš LG smartiem būs lieki gaidīt!

Link to comment
Share on other sites

Uz Samsung var palaist?  :yahoo: 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...