Jump to content

Rūteris TP-LINK nestrādā kā vajag

Recommended Posts

Nopirku rūteri TP-LINK TL-WR740N. Uzinstalēju no CD viss kā instrukcijā, bet neta nav, ne portatīvais ne planšetē neiet, kaut gan wifi atrod un ļauj sakonektēties, bet tālāk nekā. Var būt ka pakalpojumu piegādātājs (manā gadījumā IZZI) bloķē netu? Uz portatīvā man Windows 7 un virs tā tīkla logo ir tāda dzeltena izsaukuma zīme, kad agrāk slēdzos klāt pie citiem wifi, tādas nebija un viss gāja, bet šeit ko darīt? kāds var palīdzēt?

Edited by zozeppe
drunk_lizard
Nopirku rūteri TP-LINK TL-WR740N. Uzinstalēju no CD

tu varoniigi ciinies! man nekad neizdodas uzinstaleet ruuteri no CD! tu esi zveers!

ja veel tu maaceetu tikt ar MAC klonu galaa, cenas tev nebuutu!

xirx, manupraat IZZI jau ir pietiekosji tups provaiders... nu nevar buut, ka interneta lielvalstii latvidzjijaa veel kaads ppoe izmanto O_O

neticu!

drunk_lizard
A līdz tam internets kompī bija jau, vai ne? Līgumā jābūt rakstītam.

tu esi dzeeris? pats saproti ko drukaa?

no prowaidera ar ppoe ir ar steigu jaatiek valjaa... ir 21. gadsimts un latvidzja nevis tambovas nomale...

Edited by drunk_lizard

jā, internets iet vislaik un bija, kad piesēdzu vadu kompī bez rūtera, nets iet, bet kad ieslēdzu vadu rūterī un no rūtera kompī, tad nav. pārmeklēju līgumu, bet tur diemžēl nav, laikam pareizāk būtu pierakstīt izzi un painteresēties viņiem, jo kompī atradu tikai kodu, parole ir slēpta un nevar iekopēt. un par to ppoe, nezinu kas tas ir, bet katru reizi kad ieslēdzu kompi man jāpieslēdzas pa jaunam connect un tur parādās ka tas ir ppoe, nezināju ka tas ir tik šausmīgi kad ir ppoe :D bet paldies par palīdzību, tagad vismaz zinu kādā virzienā meklēt!

Nu, nez, man radiniekam bija rakstīta parole līguma pirmajā lapā, vidū, nedaudz pa kreisi, kā nu uzstādītājam ar viņa trīcošo rociņu sanācis.

Izzi supports nav diennakts?

Dodos sust...

Edited by Xirx
viesturs0711

Zvanam uz IZZI uzticības tālruni un miers.

Edited by viesturs0711

Manuālis jau nu ir rakstīts saprotami pat priekš priekš maskačkas gopņikiem. Pamēģini gan noklonēt MAC adresi, kā jau d_l rakstīja. KAut gan no IZZZI visu ko var sagaidīt )))