Jump to content

intel i3 vs intel i5


janssunsanj
 Share

Recommended Posts

janssunsanj

tadat i5 ir labaks par i3 pat tad kad tam ir mazaks atrums neka i3??????????????????????????

 

ludzu atbildiet man lamerim vienkarsi ja vai ne :)

Link to comment
Share on other sites

kodolu skaits vai frekvence nebūt nenorāda uz ātrāko. i5 būs ātrāks par i3, bet kam izmantosi savu PC? Ja tā būs mājas lietošana bez geiminga, tad es teiktu, ka pat i3 ir par daudz.

Link to comment
Share on other sites

janssunsanj
Ieskaties shajaa tabulaa, jo augstaak atrodas cpu modelis jo jaudiigaaks tas ir.

 

paldies, tagad saprotu, ka GHz ir otra nozime :) 



 Intel Ivy Bridge - tas nozime ka procesors ir vel jaudigaks ??? un vai viens serijas numurs (piemeram i5 3450) var but ar Intel Ivy Bridge un bez ta ???
Link to comment
Share on other sites

janssunsanj
tu nekaa neesi sapratis :> ivy bridge ir procesora arhitektuura. un tagad padomaa atbildi uz savu peedeejo jautaajumu...

 

ESMU LAMERS, arhitektura-tas ir domats ka tam savadaks izskats un lidz ar to ari savadaks kontakts (ta vieta kura procesors sprauzas pie plates)  :mda:

Link to comment
Share on other sites

arhitektura-tas ir domats ka tam savadaks izskats un lidz ar to ari savadaks kontakts

 

Pie frontālās ieejas ir vairākas vinjetēm nosētas kolonnas un pa perimetru simetriski izvietoti bareljefi :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

:D Labie komentāri

Autoram: ne frekvence, ne kodolu skaits viens pats par sevi nenosaka, kurš procesors būs nosacīti jaudīgāks. Svarīgi ir daudzi citi parametri. Visvieglāk parastam lietotājam būs skatīties minētajās tabulās un pētīt benchmarku rezultātus, atkarībā no tā, ko ar datoru paredzēts darīt.

Link to comment
Share on other sites

Jā, vēlēšanās kaut ko apgūt samazinās ar katru gadu.((( Ja neieliek mutītē jau sagremotu, tad arī paliek dumiķīši, sk čaki norisi. Kur paliek zinātkāre, lepnums un sevis pierādīšana? Kaut vai priekš sevis. Memļaki aug, kaut ko sagrābstās inetā un jau krūtis izriezis, burbuļus pūš un dīdās kā pacans, kuram pļutka piemetusies pirmajā randiņā. Tas personīgi par čakiem norisiem un tiem līdzīgiem.

PS

Vo sarakstīju, jā grūta diena pirmdiena. )))

Link to comment
Share on other sites

ņemot vērā iepostēto linku uz procesoru salīdzināšanas lapu intel web.

i3 ir vienmēr konkrēti Ghz, i5 frekv var mainīties uz augšu. (tas nozīmē, ka parastā lietošanā i5 sils mazāk)

i5 ir īstas 4 cores (ja nu tev doma darbināt kaut ko, kas prasa vairāk kores par parastajām 2)

tā kā spēles daudzkores parasti neizmanto, es droši vien ņemtu lētāku i3 ar lielākiem ghz nekā dārgāku i5, un vairāk naudas ieguldītu videokartē. (vispār, priekš spēlēm, videokartei būtu jāmaksā 1/2 no sistēmbloka vērtības)

ja priekš konkrēta uzdevuma kompi pērc, tad izejot no programmas vēlmēm. vairumā gadījumu svarīgi tie paši Ghz uz kori, bet jāskatās testreporti konkretai prog.

ja priekš skolas mājasdarbu rakstīšanas, tad der lētākā 2core + 4gig  + kaut kāds ssd....

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

janssunsanj
ņemot vērā iepostēto linku uz procesoru salīdzināšanas lapu intel web. i3 ir vienmēr konkrēti Ghz, i5 frekv var mainīties uz augšu. (tas nozīmē, ka parastā lietošanā i5 sils mazāk) i5 ir īstas 4 cores (ja nu tev doma darbināt kaut ko, kas prasa vairāk kores par parastajām 2) tā kā spēles daudzkores parasti neizmanto, es droši vien ņemtu lētāku i3 ar lielākiem ghz nekā dārgāku i5, un vairāk naudas ieguldītu videokartē. (vispār, priekš spēlēm, videokartei būtu jāmaksā 1/2 no sistēmbloka vērtības) ja priekš konkrēta uzdevuma kompi pērc, tad izejot no programmas vēlmēm. vairumā gadījumu svarīgi tie paši Ghz uz kori, bet jāskatās testreporti konkretai prog. ja priekš skolas mājasdarbu rakstīšanas, tad der lētākā 2core + 4gig  + kaut kāds ssd....

 

paldies par atbildi - man ir jaapdomajas 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...