Jump to content

Par tiem kuriem nevajadzētu atrasties uz ielas


Zoom
 Share

Recommended Posts

Šodien vajadzēja aizbraukt uz Bērnu slimnīcu pakaļ vienam puisim. Nolieku mašīnu netālu no galvenajiem vārtiem. Izkāpju ārā, aizslēdzu durvis. Pēc pāris metriem nevainīgi staigā viens pārītis. Viens ar milzīgu somu un otrs bez somas. Tas bez somas tāds vitamīnizēts izskatījās. Acis šaudījās un visu laiku smaidīja. Protams uzreiz man tas likās nedaudz savādi. Ko tāds jauks pārītis visu laiku tur staigā. Aizgāju aiz sarga būdās nogaidīt. Šie jau nolūko manu mašīnu. Momentāli gāju pie savas mašīnas - jaukais pārītis atkal nesteidzīgi aizčāpo uz otru ielas galu. Beigās mašīnu noliku ielai pretējā pusē, kur labi viss redzams. Vajadzētu izstrādāt kaut kādus likumus, lai policijai redzot tādus nepilsoņus uzreiz prom sasodīts uz būri!!! Viņi gandrīz tevi pasveicina un nodod ziņu: "mēs paņemsim tavus spoguļus un maģi, tu vari droši iet prom".

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

smalki......nav ko piebilst

vajadzēja pateikt pārītim, ka mašīnā ir ''bumba'', lai netuvojas

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Varēji jau pagaidīt, līdz sāk darboties un pie reizes mentiem pazvanīt

Link to comment
Share on other sites

Mafijs - ar tādu mīzēju taktiku jau arī cilvēce iet postā - nedara pareizās lietas, jo viņam par to VARBŪT var būt kautkas slikts.

 

Karoče ņerga.

Labots - MIGs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nu kādu piparu gāzīti iepūst, lai nomierinās līdz kamēr dūži atjoņo.

Link to comment
Share on other sites

Nu re, mentiem zvanīt nevajag, jāzvana MIGam, tas momentāli ar domubiedriem būs klāt un "sakārtos" narikiem redeli. Tikai gribētu redzēt, ko interneta fighteri darītu situācijā, kad redeles retināšanas laikā nariks nostiepjas gar zemi, atsitas ar ķirbi pret ko cietu un pieņem apkārtējās vides temperatūru.

Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu izstrādāt kaut kādus likumus, lai policijai redzot tādus nepilsoņus

domāju, ka likuma vietā ar vienu zvanu pietiktu

Link to comment
Share on other sites

Tā nu pie mums ir. Pie Stradiņiem tā pati situācija. Tikai tur reizumis arī mašīnas visas aizdzen, ne tikai loriņus paņem.

Link to comment
Share on other sites

ikai gribētu redzēt, ko interneta fighteri darītu situācijā, kad redeles retināšanas laikā nariks nostiepjas gar zemi, atsitas ar ķirbi pret ko cietu un pieņem apkārtējās vides temperatūru.

 

jāieripina kupenā un jāiet prom. no cilvēka tāpat tur vairs tikai izskats palicis (tas pats reizēm ļoti attālināts)

Link to comment
Share on other sites

Леший

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="mafijs" data-cid="1596991" data-time="1360878806"><p>

pats aizturēt nedrīksti, piesies vel "lietu" ...</p></blockquote>

Bullsh1t, palasi likumus

 

Un kurš salauza citēšanu mobile versijā?

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

Tātad tā:

Ja tev roda skonfliktsituācija ar ka'du narkomānu ( analīzes notieks!), vēl jo vairāk, ja viņam ir daudz sodāmības pagātnē, tad viņš jau dfaultā ir bijisi vainīgs un tu esi tikai pašaizstāvējies.

 

Nē man nav jāzvana policijas vietā, neemsu Čaks Noriss, bet nu tāds mīsla kā te dāžs labs es pilnīgi noteikti neesmu.

 

Jā tas var beigties arī a rnegatīvām sekām pašam, bet vai tāpēc labāk ir NEKO nedarīt ?!

Sava veselība, ģimene un manta ir jāaizstāv. Tāpat ir jāpalīdz arī citiem.

Sašņorējot šādus kretīnus tu izdari pakalpojumu sev un visai pārējai sabiedrībai.Ja visi tā daŗitu nevis čurātu biksēs tad šādu mašīnu apzadzēju būtu daudz mazāk. Gudri bāzt batonus ausīs cik slikti ir valostī māk katrs otrais, bet kad kaut vai pirkstu pakustinātu lai kautko šai sakarā uzlabotu, tā uzreiz nē, nafig, var pašam sanākt kāds kreņķītis.

Protams, ka es nesaku, ka ir jālez zem narkomāna naža asmens, vai vēl kautko šādā garā.

Link to comment
Share on other sites

Mafijs - ar tādu mīzēju taktiku jau arī cilvēce iet postā

 

Varbūt iztiksim bez apvainojumiem? Ne Tu mani redzējei ne arī zini ko par mani...

Kas zin kurš te lielāks .. "mīzējs".

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...