Jump to content

Recommended Posts

Tātad lieta tāda, ka pirms 5 gadiem iegādātais AA aķīšu lādētājs (kaut kāds lētais Ķīnas no name modelis) ir nobeidzies. Nepielādē baterijas līdz galam un šķiet, ka ir paspējis nokaut arī vienu pirms pusgada iegādātu 4x AA aķīšu komplektu.


Tādēļ ir vajadzība iegādāties jaunu lādētāju un 1 vai 2 aķīšu komplektus. Cik esmu dzirdējis tad lētā gala lādētāji, kas katrā maksimā mētājas ir draņķi, jo bieži pārlādē vai nepielādē aķīšus būtiski samazinot to kalpošanas laiku. Līdz ar to vajag kādu advancētāku modeli kurš lādē baterijas saudzīgi. Būtu vēlams arī iekļauties apmēram 20 - 30 latu robežās.

 

Kādi ieteikumi?

Link to post
Share on other sites
Arnolds Piepe

Zeda ietaiktais aparāts labi kotējas, taču atļaušos norādīt, ka autors taujā par diviem aķu komplektiem UN lādekli 20-30LS robežās, nevis tikai par lādekli par 30...

Link to post
Share on other sites

Skatos, ka laikam tas Sanyo BC 700 būs jāņem. Tam arī visādas noderīgas papildu funkcijas, kā vecu aķīšu atdzīvināšana un reālās kapacitātes noteikšana. Varbūt pat varēs atdzīvināt kādus no maniem vecajiem pusmirušajiem aķīšiem vismaz tik daudz, lai Garmin GPS pavelk.

Fotoaparātam būs jānopērk 4x Eneloop ar zemu pašizlādi.

Link to post
Share on other sites

Pirms neilga laika iegādājos to pašu BC 700 tehnoshop.lv interneta bodē. Patīk, ka varu pats izvēlēties lādēšanas strāvu - ja jāsteidzas. Bija uz vietas. Eneloop aķus iepirku ntg.lv bodē. Tur svarīgi pasūtīt un tad braukt pakaļ, uz vietas pērkot cena gandrīz x2 lielāka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...