Jump to content

Dators neslēdzas iekšā, nepīkst


ciba43
 Share

Recommended Posts

Es tik tikko piereģistrējos un jau pirmā problēma.

Es ieslēdzu datoru, bet tas neko nerādija un neslēdzās iekšā. Pārbaudiju komponentes. Strādā. Tikai tā gaidīšanas režīmā. Video karte arī neko negrib rādīt. Pamēģināju Ramus piespraust pie otra kompja. Rami iet. Cietnis arī tikko testēts pie otra kompja. 

Kad kompi startē, tas sāk lādēties bet tā arī paliek. Divainākais ir tas ka nemaz pat nepīkst. Usb pele un klaviatūrai pat gaismiņas neiedegas. Baroklis izskatās ka strādā. Es izkustinot visu ieguvu bildi un bootu. Aizgāja. Sapriecājos, bet jau pēc brīža pele un klaviatūra atteicās strādāt. Restartēju datoru un atkal - nelādējas nekas. Mēģināju vēlreiz visu izskustināt - nekā, īsie prieki.

 

 

Sistēma (Viss ko es zinu)

CPU Pentium4 2.40ghz

RAM 2 x 256mb un 1 x 512mb kopā 1024mb

VIDEO NvidiaGeForce. modeli īsti neatceros, ja nemaldos 6200.

 

Ja vajag vairāk informāciju sakiet. Es nezinu tikai MatesPlati. Nav arī nekur uz plates rakstīts.

Labots - ciba43
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Visticamāk, ka plate ir bojāta.

 

Man uz vecā pc palīdzēja šāda lieta - noņemt otru vāku un tajā vietā, kur ir caurums dzelzī, pie kura stiprinās plate un viņai var redzēt gabalu - nedaudz paspiedu uz iekšu. Aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināšu paspiest plati.  

 

Baroklis izskatās ka strādā.

Labots - ciba43
Link to comment
Share on other sites

apskaties dežurkas kondiķus, varbūt laimīgāks kļūsi...

 

ech, lipīgs tas D_L stils

Link to comment
Share on other sites

Barokli šobrīd nav iespējams samainīt??! vajadzētu samainīt barokli, problēma noteikti ir baroklī 99.9%

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

Barokli pašlaik nespēju samainīt, jo šajam kompim štekers ir savādāks (ar mazak vadiem).

 

 

Ar barokli pirms kāda laika bija problēma. Tas dīvaini rūca. Atklāju ka to dara ventilātors. Bišķi pakustināju ventilātoru un tas vairs nedūca. Tagad ir kā kadreiz - klusi un mierīgi.

 

 

 

 

Info par barokli.

 

 

MICASE Modelis WR300

Max izeja ir 300w.

Labots - ciba43
Link to comment
Share on other sites

Kondensatori būs uzpūtušies. Paskaties!

ieguvu bildi un bootu. Aizgāja. Sapriecājos, bet jau pēc brīža pele un klaviatūra atteicās strādāt. Restartēju datoru un atkal - nelādējas nekas. Mēģināju vēlreiz visu izskustināt - nekā, īsie prieki
Link to comment
Share on other sites

Pēc izskata nav. Bet tā ir viena lieta ko es nevaru ieraudzīt. Man tāda pati problēma nobeidza pagājušo datoru. Tur bija radiātors nolūzis. Ceru ka tā ir problēma. Jo ceru drīz meklēt jaunu mātes plati.

Link to comment
Share on other sites

Ceru ka tā ir problēma. Jo ceru drīz meklēt jaunu mātes plati.

Tai arī dukti nāks pie sirds vecais baroklis  

http://www.rom.by/forum/Micase_WR300_Zavysheno_naprjazhenie_SB



Pēc izskata nav. Bet tā ir viena lieta ko es nevaru ieraudzīt. Man tāda pati problēma nobeidza pagājušo datoru. Tur bija radiātors nolūzis.

cerams tu nenes mūs cauri, attaisi barokli un apskaties ar acīm pie violetā vada. 

Link to comment
Share on other sites

Dust to dust. Amen. VAi nu nepietiks ar nekrofiliju un vudu piekopt?

Link to comment
Share on other sites

Es tikko apskatīju to barokļa violeto vadu.Viņam apkārt ir pāris kondensātoru un pats ir salīmēts. (es īsti tādu nepazīstu. Varbūt silikons. Tāds kāds no rūpnīcas.)

Link to comment
Share on other sites

Jā baltais mēsls, tas lai detaļas kratoties no Ķīnas neizbirst laukā.... nav kāds tā bišku sapūties , tipa 470uF/10V, ja ir mazāki var arī ar aci nemanīt....

bulgedcapacitor.jpg

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Barokli pašlaik nespēju samainīt, jo šajam kompim štekers ir savādāks (ar mazak vadiem).

Ja ar to domāts 20 pin ,tad var pielikt arī  24 pin, 4 paliks pāri ,un viss :)

Link to comment
Share on other sites

Nav neviens kondensātors pat līdzīgs tajiem tajā bildē.



Pamēģināsu to 20 pin barokli. Ceru ka tas ir 20pin. Paskatīšos. 

Link to comment
Share on other sites

Papildinot jakslis teikto - tev  24 pin baroklis pie 20 pin mātesplates jāpieslēdz kā bildē, pēdējie 4 pin tev nav vajadzīgi.  Arī pretējais variants - 20 pin baroklis pie 24 pin MB var slēgt, jo pēdējie četri dubultojas.

post-602-0-15974100-1360060105_thumb.jpg

post-602-0-57460900-1360060276_thumb.jpg

post-602-0-32064500-1360060475_thumb.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Es paskatījos bet šim (stradājošajam) kompim ir tikai 14 pins. Bišķi par maz liekas. Bet kompis vismaz iet.

Otram ir 20pins.

Kompis Compaq.



Šodien, joka pēc, pamēģināju pieslēgt barokli. Kompis negāja. Pakustināju galveno elektrības kabeli (20 pins kā jau sacīju) un kompis piestartējās. Piespraudu peli un skatījos ko varēju izdarīt. Viss gāja. Tā jau notikās pagajušo reizi. Pēc brīža kompis 'iesala' - beidza strādāt pele un klaviatūra. Attēls uz ekrāna arī nemainijās. Un tā viss atkal. Tagad esmu 100% pārliecināts ka vainīgs baroklis. Drīz skatīšos jaunu.

Labots - ciba43
Link to comment
Share on other sites

Paskaties aukstos lodējumus uz mātesplates pie barošanas štekera ligzdas, tā bieži mēdz būt no viņas biežas ļurkāšanas, pārlodē un viss aiziet.

Link to comment
Share on other sites

paskatījos, itkā nav.

Dators pēdejā iešanas reizē atslēdzās pie slodzes - Atvēru Steam. Pirms tam - Atvēru spēli. vēl agrāk izslēdzu spēli.(tā tas sākās)

 

Doma tāda ka kompis atslēdzas pie slodzes. Domāju ka vainīgs ir baroklis. Pirms kāda laika varēja spiest uz Max.

Labots - ciba43
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sestdien nopirkšu jaunu barokli. Skatīšos līdzīgi vecajam. Tad izmēģināšu.

 

Šodien nopirku jaunu barokli. šis 450w. Bišku jaudīgāks. Pieslēdzu klāt, arī neiet. Tagad esmu pārliecināts ka vainīga ir mātesplate. Mēģināšu atrast procesora modeli un skatīšos netā.

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk s.478,

vai ,ja no Athlon,tad ir varianti (piem.s.754 vai s.939 un tml.).

Paskaties plates modeli .

Šādai ,plates maiņai ,labāk dabūt lietotu,jo jaunas vai nu nebūs ,vai arī,ja būs ,tad neadekvāti dārgi(veca sistēma ,tomēr :)).

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt beidz pirkt barokļus un labak domā par jaunu PC. Vecais ka teikt ,,iespārda,, Ja nevari jaunu atļauties tad par barokļa cenu var atrast lietotu pat drusku labāku.

 

Nu jau:)!

Šādai sistēmai barokli var nomainīt par 3...5Ls :).

Tas ,protams ,ja lietotu .

Bet labāka sistēma ,diez vai ,būs dabūjama par šādu summu :).

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Es nopirku pa 20 ls jaunu. Bišķi skumigi, ka neiet.

 

Es apskatīju plati (šoreiz bija laiks izņemt arā) un neredzēju ne modeli, ne ražotāju. Ja pareizi atceros ražotājs bija MSI. Nēesmu parliecināts.

Link to comment
Share on other sites

Microstar mēdz atklāti nerakstīt plates modeli :).

Jazīlē(jāizspriež pašam )pēc čipseta(tur gan jābūt rakstītam ).

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

es jūtu tas vilksies mūžīgi

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Šodien nopirku jaunu barokli. šis 450w   3....5Ls?? jaunu??450W??

 

Nu velti :)!

Bet,vispār.ja ir iespēja,palūgt cilvēku ,kas zin ,kas un kā :),nodiagnosticēt !

Savādāk ,kā Tubus teica:

"es jūtu tas vilksies mūžīgi"

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Apskatīju plati kārtīgi (procesora socketu). Mātene ir MSI mPGA478b.

Atliek vien atrast mātesplati. Kur to meklēt? To jau vairākus gadus pat neražo.

Labots - ciba43
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...