Jump to content

Izvēle starp xperia sola, htc one v vai galaxy ace 2


Recommended Posts

Sveiki. Palīdziet ar izvēli, esmu noskatījis budžeta klases viedtalruņus, bet nevaru izvēlēties kuru iegādāties. Katram savi plusi, savi mīnusi ( žēl ka nav zelta vidusceļs ). Dzīvē ir bijusi saskarsme tikai ar vienu no šiem modeļiem - ace 2. Paspaidot to, telefons jau likās lielisks, jo ar manu pašreizējo telefonu to nevar pat salīdzināt. Salīdzinot viņus, esmu atradis izteiktākos mīnusus, varbūt tie kuriem ir bijusi dzīvē saskarsme ar šiem modeļiem varētu padalīties ar informāciju cik ļoti tas ikdienā ietekmē darbošanos ar telefonu vai arī neietekmē nemaz.

Xperia sola - izteiktākie mīnusi mazas ietilpības baterija, rams 512 MB un cik noprotu, tad salīdzinoši slikta kamera.

Htc one v - procesors, rams ( pēc atsaucēm varēja noprast, ka ikdienā iebremzē ), bet toties ļoti laba kamera un dizains arī patīkams. Kā arī esot labs ekrāns.

Galaxy ace 2 - +/- viss atbilstoš manām prasībām, bet dizains tā teikts "prosts". Varbūt ir citi trūkumi ko neesmu pamanījis.

Paldies par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Sola pēc neilgas lieošanas sākot čīkstēt korpuss.

One V ir tas dīvainais izliekums - varētu traucēt piemēram spēlīšu trenkāšanā ( :D )

 

Par to naudu ietektu lietotu Galaxy Nexus - pavisam cita opera par to pašu naudu. Redz kur bootīeša sludinājums http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mobile-phones/samsung/galaxy-nexus/bfhhcp.html

Link to comment
Share on other sites

Nexus jau būtu vairāk kā ideāls variants, bet tas ekrāns ir par lielu ( pagaidām nav nepieciešamība pēc tāda milža ).

Par to izliekumu biju aizdomājies kā iebāztu viņu kabatā.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Kad lietoju āboltelefonu arī domāju, ka lielāki ekrāni nekam neder. Tagad nedēļas laikā pieradu un 4,65'' liekās ideāls variants :)

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

Nexusu jau esmu pārdevis, tik to sludinājumu nevaru izdzēst, jo esmu paroli pakāsis. :D

 

Par nexusu, nav, ko baidīties no tām lielajām collām, jo viņu izmērs rokā nemaz nejūtas dēļ foršās formas un tā, pat S3 rokā ieguļas un neliekas neērts. 

Link to comment
Share on other sites

Ace 2 būs tas vidusceļš. 

Sola ir jaudīgāks CPU, bet mezāks RAM (512Mb tomēr ir par maz priekš Android 4.0+), sliktāka kamera, nebūs 4.1 atjauninājuma.

Ace 2 ir nedaudz zemāka takstfrekfefence CPU, bet ir vairāk RAM un tiks izlaisists 4.1 Android.

Link to comment
Share on other sites

Izdomāju, ka nedaudz pagaidīšu, jo pagaidām varu iztikt ar pašreizējo telefonu. Iespējams nokritīsies cenas tuvākajā mēnesī un varēši paņemt kautko labāku līdz 150 ls.

Link to comment
Share on other sites

Sola, lielākais pluss ir tas, ka  var mierīgi ar nosalušiem vai slapjiem pirkstiem vai pat cimdos izdarīt visu ko vajag, citi tikmēr pogā bikses vaļā, meklēdami siltu bakstāmo... Katram savas prioritātes, bet man tas ir daudz svarīgāk par pārsmits megabaitiem atmiņas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...