Jump to content

7" planšetdators ar 3G līdz 220Ls


Guest
 Share

Recommended Posts

Mana mamma grib iegādāties 7" planšetdatoru ar 3G līdz 220Ls. Ko ieteiksiet? Pagaidām skatos uz Asus Google Nexus - vai ir kas labāks šajā cenu kategorijā? Piebildīšu, ka no Ķīnas nesūtīšu - vajag Latvijas internetveikalā ar garantiju.

 

Link to comment
Share on other sites

Labāks par nexus 7 nebūs (lētāks tikai ja sūtīsi no Ķīnas, bet nexus Ķīnā nav lētāks!!), var ņemt 1a http://www.1a.lv/datortehnika/Plansetdatori/asus_google_nexus_7_3g_32gb/14152188/, 213lvl, garantija (nexus LV oficiāli netirgo un garantija ir attiecīga). Pašam arī ir nexus 7 (bez 3G), laba, ātra planšete ar teicamu ekrānu un batereja tur visu dienu bez problēmām!

Labots - ads
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki!

 Vēlos iegādāties 7'' planšeti, bet netieku skaidrībā kuru paņemt. Varbūt Jūs varat man palīdzēt un ieteikt kādu!

 

Mana prasība: obligāti jābūt iespējai arī piezvanīt. Pārējais pēc iespējas labāks un vairāk. 

Link to comment
Share on other sites

palasi tēmu par planšetdatoriem no Ķīnas, tur ir saite uz tādu tableti- telefonu. Pandawill laikam freelander bija pat vairāki modeļi ar 7" un zvanīšanas iespēju, cenas zem 200$ ar piegādi uz LV. Vai nav labāk planšete (laba) + vienkāršs telefons? 

Link to comment
Share on other sites

Beigās tika iegādāts Nexus 7. Mamma priecīga un tas ir galvenais, bet es jēgu no planšetes neredzu - dara to pašu, ko telefons un nekam nopietnākam par spēlītēm un internetu neder.

Link to comment
Share on other sites

ads paldies par ieteikumu, apskatīšos.

 

Ar planšeti ir plānots aizstāt vienu no mobilajiem telefoniem, aktīvi lietoju vairākus darba vajadzībām.

Labots - rolands_R
Link to comment
Share on other sites

Beigās tika iegādāts Nexus 7. Mamma priecīga un tas ir galvenais, bet es jēgu no planšetes neredzu - dara to pašu, ko telefons un nekam nopietnākam par spēlītēm un internetu neder.

Galvenais, ka patīk!:)

No telefona planšetei ir viena atšķirība (visai būtiska) - ekrāna lielums (domājams, ka mammai tas ir īpaši būtiski)!!  Internets, spēles, filmas, kartes, dokumenti uz planšetes ir visai ērti, bet uz telefona ne tik ērti skatāmi. Man gan liekas, ka arī 7" ir par maz (lietoju nexus 7), bet ar telefona 3.7" ( ir HTC nexus) ir liela atšķirība. Būtībā jau tā sanāk, ka gan viedtelefons gan planšete spēj pildīt līdzīgas funkcijas (man planšeti vairāk bērni izmanto un jāsaka, ka tā mantiņa ir neparasti izturīga (planšete ir speciālajā maciņā, ko var izmantot arī, kā statīvu + aizsargplēve) - viņu lieto visai skarbi un daudz)... 

Link to comment
Share on other sites

energystar

Viennozīmīgi nexus 7

 

Tavā vietā es mazliet piekrātu ~235ls asus tf300t 10.1" Perfekts planšets ;) labā cenā!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...