Jump to content

ka te uzlabojas veiktspeja bez usb3 ar ssd disku


Roberts3
 Share

Recommended Posts

Ta interesanta situacija.

Lai uzlabotu sistemu iepirku asrock lga775 plati  ar usb 2 un sata 2 vel klat 4 gb ram 1333 .

Doma ir pakert 60 gb v 300 kingston ssd tacu man salicejs atrakstija sitadu tekstu.

 

Mātesplatei nav USB 3.0 slotu. SSD, lai sasniegtu ātrumu 450/Mbytes/sec nepieciešams usb 3.0

 

 

Tad rodas jautajums vai nav pilnigi nekadas starpibas starp parasto 7200 gpm cietni un ssd pie veiktspejas ?

Mos ta vieta man iekert citu vga ?

Ka tiesi vispar ssd uzlabotu mana gadijuma darbibu ?

Esosa prognozeta komplektacija tada

mb : asrock s775 ,  ram : 4 gb kingston 1333 , case tower , cpu : e 6600 , psu 400 w , vga : geforce 9600 gt ,

ssd v 300 60 gb kingston ,

Link to comment
Share on other sites

lai sasniegtu ātrumu 450/Mbytes/sec nepieciešams usb 3.0

Pareizi,tas atiecas tikai uz datu kopēšanu uz ārējim datu nesējiem.Bet sistēmas darbība vienalga uzlabosies.Es pirktu vienalga.

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

Vai tad tu SSD lietosi kā ārējo disku ?!

Ja bija domāts ka nav SATA III, tad tāpāt SSD būs tāpat daudz ātrāks par HDD tas nekas ka strādās ar SATA II, jo SSD ir niecīgs datu access time 0.1ms  salīdzinot ar HDD 12-14 ms..

 protams ka jānoskaidro vai tas SSD supportē SATA II 

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

SSD ir viens no ievērojamākajiem uzlabojumiem, ko var veikt un ko patiešām jutīs ikdienas darbā. Softi vērsies vaļā ātrāk, pārslēgšanās starp tiem notiks ātrāk, pati Windows ātrdarbība uzlabosies, īsāk sakot, tas ir kā lietot pilnīgi citu kompi. Spēlēs gan uzlabojumu jutīsi tik vien kā ielādē, tā būs ātrāka, bet tālāk jau viss gulstās uz procesora un video pleciem, tā kā izsver savas prioritātes.

Link to comment
Share on other sites

Lai uzlabotu sistemu iepirku asrock lga775 plati ar usb 2 un sata 2 vel klat 4 gb ram 1333

Interesanti, kāda bija iepriekšējā konfigurācija, ja šodien tāda aizvēsture jāpērk?

Link to comment
Share on other sites

Iepriekseja konfiguracija ir vecaka plate ar 1.5 gb ram un jau minetas detalas.

Man vienkarsi ram atrdarbiba iesuka pamatigi.

Diemzel viss ss ir pilns ar mana cpu paaudzes radiniekiem tacu i3 pat pirmo paaudzi iepirkt nav iespejams.

Tad kadu vel kritiku tu driksti plutit par kaut ka saliksanu ?

 Vel tads jautajums man ir case tacu tur itka disku platforma ir tikai 3 5 izmers tacu ssd ko domaju iekert ir 2 5 jautajums vinu vares ielikt vai man japerk kaut kada pareja vai plastilins pa malam jalime ?

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Diemzel viss ss ir pilns ar mana cpu paaudzes radiniekiem tacu i3 pat pirmo paaudzi iepirkt nav iespejams.

Nav jau obligaati viss ss-aa jaapeerk. Varbuut, ka var atljauties iepirkties arii veikalaa. ;)

 

 

Bet prieksh 2.5 diska vajadzees paareju, ja nav paredzeeta speciaala vieta korpusaa.

Ir SSD, kam taada paareja naak komplektaa.

Link to comment
Share on other sites

Man budzets sitam upgreidam ir 100 ls lidz ar galiem tapec vajag pasu letako.

Starpcitu nezini kadu kas privati riga var salikt detalas datora un nenolauzis man cpu pin lidz 10 ls ?

Man jau likas ka ir stiligi sameklet boot detalas pa leto salikt pc un par atlikuso naudu nopirkt labu viskiju vai dazas kastes ar zalo terveti tacu laikam jau tendences mainas.

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Nu nez - tagad ņemt kaut ko ar LGA 775 un pie tam vēl pakaļakmens māti - nu, nu...  Nesaskatu tur uzlabojumus. Skaties uz kaut ko vismaz ar LGA 1155 ar SATA III atbalstu un i3, labāk i5 proci - tad arī jutīsi efektu. Būtu interesanti zināt, kas tad ir tajā 1,5 gadu vecajā kastē, ja šitas skaitās uzlabojums?

 SSD dos stipri ātrāku OS ielādi un softu atvēršanos, bet nu nekādi neuzlabos, piemēram, grafikas vai video apstrādes ātrumu - tur CPU un RAM būs galvenie noteicēji.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Tad jau labāk SSD Intel 330 120 GB (62Ls), pats arī nopirku esmu apmierināts - dators lido :)

Labots - Smukais
Link to comment
Share on other sites

Nu nez - tagad ņemt kaut ko ar LGA 775 un pie tam vēl pakaļakmens māti - nu, nu... Nesaskatu tur uzlabojumus. Skaties uz kaut ko vismaz ar LGA 1155 ar SATA III atbalstu un i3, labāk i5 proci - tad arī jutīsi efektu. Būtu interesanti zināt, kas tad ir tajā 1,5 gadu vecajā kastē, ja šitas skaitās uzlabojums?

 

Plate ir ga - 8I945gzme-rh interesanti visu laiku domaju ka ir max 2 gb tacu izradas ka 4 gb tacu vienalga 4 gb ddr 533mhz ir ar zverigu cenu tagad.

cpu ir intel e 6600 fsb 798 mhz , ram 1.5 gb , case tover , psu 400 w , vga geforce 9600 gt , ka ari 32 " tv monis uz full hd.

 

Tad jau labāk SSD Intel 330 120 GB (62Ls), pats arī nopirku esmu apmierināts - dators lido :)

Tagad izskaidrot kada jega teret 20 ls ja man nevajag tik lielu ssd un ko dos tas ka es tapat jau v300 nevaru uz pilnu jaudu lietot ?

Ieteikums no serijas nopirkt jo izskatisos kruts pardeveja acis ?

Tas ir tapat ka nemt 200 mbit optiku kaut ikdiena nav starpibas vai kaca filmu 2 vai 4 minutes.

Ir sava laika palietots ari vip komplekts ar 500 mbit trubu un esmu izaudzis no sadam mulkibam kompis ir japerk pasreizejai lietosanai nevis japlano 5 gadus uz prieksu.

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Nu nav jau runa par VIP vai ne VIP, bet 120 GB SSD ir labāks price/performance un tas, manuprāt, ir minimums komfortablai lietošanai mūsdienās, pieņemot, ka uz SSD tiek glabāts Windows, ikdienas softi/dokumenti/faili. Un nevajadzētu arī piebāzt pilnu līdz malām, bet atstāt kādus procentus brīvu vietu.

 

Ne visiem SSD komplektā nāk 3.5" pāreja - minētajam Intel 330 ir, par v300 nezinu, bet v200 nenāca - ar kitu bija atseviķs modelis, attiecīgi dārgāks. Bet nu ļaunākajā gadījumā SSD var vienkārši nolikt korpusā, kustīgu detaļu tur nav, tā kā liels ļaunums necelsies.

Link to comment
Share on other sites

tapec vajag pasu letako

pats lētākais reizēm mēdz izvērsties krietni dārgāk nekā sākotnēji domāts...



Tagad izskaidrot kada jega teret 20 ls ja man nevajag tik lielu ssd

Man pēc windows, office un vēl dažu programmu uzinstalēšanas 128 Gb SSD jau aizpildīts pāri pusei. Vēl šis tas tiks instalēts, kas nozīmē to, ka ar mazāku būs tikai jāšanās, nekas vairāk. Tas pie tā, ka visi jūzera folderi pārnesti uz HDD.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Vispar jau pastav ari os apgraizitas versijas ar visu vajadzigo man iecepa 8 gb ssd diska ieks 2 gb win 7 ta ka viss strada.

Vakar iztereju sesas stundas sitam upgreidam.

Montet nesu uz manuprat vienu no nozares profesionalu kantori etech.lv darbinieki 4 stundu laika nocinijas ar manu sistemu salika visu notesteja parlodeja kondensatorus manam monitoram no vecajam detalam salika otru mazaku kompi.

Ka ari velak visu aizveda uz majam ta ka sadu servisa limeni es reti kur esmu saticis un tagad tiesam atrdarbibu var just visas ielades ir zibenigas tikai nacas skanas karti atslegt jo psu tomer jaudas nepietika.

Labots - Roberts3
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man drizak interese kapec tu to iesaki dators ir salikts.

Man saistitu kada info lai varu saprast ja gribu ielikt krutaku vga cik specigu barokli vajag jo vakar bija sajuta ka baroklis del ssd atnirgsies.

Link to comment
Share on other sites

Vispar jau pastav ari os apgraizitas versijas...
- Un kā ar legalitāti ?
... nesu uz manuprat vienu no nozares profesionalu kantori ...... tikai nacas skanas karti atslegt jo psu tomer jaudas nepietika.......bija sajuta ka baroklis del ssd atnirgsies

  Man vienīgajam šķiet, ka pirmais fragments nu nekādi nesaskan ar otro un trešo. To par barokļa nepietiekmību SSD  tev tajā kantorī iestāstīja? Nu lai jau tev veicas, bet uzskatu, ka esi jauki apčakarēts :devil:.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

To mazo ssd disku man pildija ar os viens cilveks privati tas bija cits stasts,

Saja gadijuma vienkarsi bija sistemas restarts kas vedinaja uz domam ka psu nevelk neesmu uber tehnikis lai izspriestu sadas detalas.

Kas tev liek domat ka esmu apcakarets ?

Saliksanas gaita atklajas ka ir sis restarts un vieniga jauna lieta kas tika uzstadita atskaitot palti ram bija ssd tapec ari atsledzu skanas karti.

Link to comment
Share on other sites

Saliksanas gaita atklajas ka ir sis restarts...
  Kā sapratu - salika tajā "profesionālākajā" kantorī - un pat atklāja, ka ir restarts??? Bet - neko nedarīja, pat nemēģināja noteikt problēmas cēloni ??? Labi "profesionāļi" :mrgreen2: .  Nu restartam var būt kaudze iemeslu un saliekot jaunas detaļas, nebūt nav teikts, ka kādai nav defekts. Rezultātu redzi.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...