Jump to content

3D BluRay atskaņotāji un 3D videoprojektori


mazais-5
 Share

Recommended Posts

Kāds BluRay atskaņotājs ir vajadzīgs,lai skatītos 3D BluRay filmas.Jo 3D taču sastāv no diviem kadriem,divām bildēm nu vārdu sakot no diviem failiem.Tie atskaņotāji ,kur ir rakstīts 3D BluRay?

Un otrs jautājums-vai 3D videoprojektoros tad ir divas matricas,divi objektīvi varbūt divi objektīvi iebūvēti vienā korpusā? Un polaroīdie filtri tad jau arī vajadzīgi?Un kādas tad ir vajadzīgas brilles,aktīvās vai pasīvās(polaroīdās Real3D)? Varbūt kādam tas viss ir,uzrakstiet,kā tas notiekās.Un kur ņemat filmas  ?(i-veikali,eBay,u.c.) ,jo tās filmas cik atradu,kuras tirgojas LV,tās ir 3D skatāmas ar anaglifa (sarkanas-zilas) brillēm,un tām nevajag ne 3D projektoru,ne 3D atskaņotāju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Piparkuuka

Es personīgi nolādēju filmas no interneta(angliski, latviski vēl neesmu redzējis), pievienoju datoru pie TV un skatos. Man neko nevajadzēja ne pirkt, ne papildus lādēt. Bet nu tas jau laikam atkarīgs no moduļa.

 

Iesaku papriekš pamēģināt bez kaut kādiem atskaņotājiem, varbūt tomeŗ neko nevajag.

Labots - Piparkuuka
Link to comment
Share on other sites

Kāds BluRay atskaņotājs ir vajadzīgs,lai skatītos 3D BluRay filmas

Jebkurš, kuram ražotājs norādījis ka tas atbalsta BD 3D. 

Link to comment
Share on other sites

Jā,laikam jautājums par grūtu,neviens laikam ar projektoriem neskatās 3D filmas. Nu ,neko ,paldies par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

Lai skatītos ar projektoru filmas ir divi varianti - pc + projektors pa ~600 ls vai projektors sākot ar 1000 ls .... 

 

Man tādu nav. Bet manis dotajā linkā viss ir aprakstīts. Tiesa krieviski, tulkot diemžēl netaisos! 

Ja nemāki krievu valodu- google un uz priekšu - gan jau ka ir info arī angliski. Latviski gan nav un domāju ka nebūs!

Link to comment
Share on other sites

Naudiņa sākot no 1000 Ls par projektoru mani nebaida,bet dotajā linkā kaut kā neatradu variantu,par projekciju ar BluRay atskaņotāju 3D. Bet no datora tikai. Mēģināšu meklēt info kur citūr.Starp citu atradu 3D projektorus,divi kopā vienā korpusā,,,polarized 3Dprojector,, bilde skatāma ar pasīvajām polarizētajām brillēm.Tur viss skaidrs. Tēma slēgta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...