Jump to content

Baterijas prieksh meteo sensora


markanato
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Kaiminjam ir iegaadaata digitaalaa meteo stacija Cresta, viss ir ok, iznjemot aara temp. sensoru. Ik peec 4-5 dienaam dzheks maina baterijas tam sensoram. vienkārši bachas aatri izlaadeejas (esot licis i leetaas i daargaas bachas, visas vienaadas). Varbuut ir kaadas speciaal aukstam laikam domaatas AAA baterijas, jo savaadaak onka ir galiigi nelaimiigs un luudza paliidzibu. Esmu dzirdeejis par litija AAA baterijaam, bet iistas paarlieciibas nav. 

Ir kaadi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Un kas rakstīts manuālī?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Labāk apskaties manuālī, kāda ir šī aparāta darba temperatūra. Piemēram, spīdekļi ar saules baterijām pie 0 grādiem jau pārstāj funkcionēt. 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Temperatures below 0°C can

have an adverse effect on battery life.  būs rijigs maita. :) i kas? paņemam 2 komplektus labu lādejamo un reizi pa 4 dienām apmainam. kur problēma? neprasa laiku vairāk , kā aiziet pačurāt.

 nav tur kāda opcija cik bieži sūta signālu?

 p.s. AAA Energizer ULTIMATE Lithium 2. jābūt bodēs. arī citām. bet man domājas pats aparāts vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Barbloku bateriju vietā nevar pielikt?

Link to comment
Share on other sites

Tas sensors gļukains. Normāli viņam jāstrādā vismaz pusgadu ar normālām baterijām. Āra temperatūras sensors ir paredzēts pietiekoši ekstrēmām +-temperatūrām.

Link to comment
Share on other sites

Man gan nav meteostacija, bet ir vienkārši bezvadu dačiks termometram aiz loga, iebāzu šitās bačas. Iet ka nemetās. Vispār ietilpīgas maitas, stāv arī sāls dzirnaviņās, jālādē reti O_O

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...