Jump to content

Galaxy s3


QSMILE4
 Share

Recommended Posts

Android priekšrocības ir atvērtāka sistēma, kuru var labāk pielāgot, šī OS arī citādāk atvērtāka, piemēram, var iemest filmas no datora kā uz parasta fleša un uzreiz skatīties, iPhone ir vajadzīgs iTunes. iPhone ir mazāk iespēju, bet tas, kas ir, strādā gludāk. Arī aplikāciju izstrādātāji pirmkārt orientējas uz iOs, tad uz Android, tas nozīme kvalitatīvāko aplikāciju klāstu.

Link to comment
Share on other sites

vintas2: tas vienkārši nozīmē ka bugi pirmām kārtām būs uz iOS, a Androids dabūs bezbugu versiju :grin:

:trolltopiks: :humors:

Link to comment
Share on other sites

Iphone vienmēr būs soli priekšā androidam, tas ir ar savu teicamo Kvalitāti! Un protams ar daudziem citiem faktoriem

Link to comment
Share on other sites

kaadaa veidaa Tu vari salidzinat telefonu ar operetajsistemu un izteikt jebkadu spriedumu, kas jau liekas izzists no kafijas biezumiem, ja reiz vispar ta vari kaut ko salidzinat.

 

Bet reali kada jega sobrid mainit telefonu, ja ta pat peec paris dienam bus pasaules gals un domajams, ka ikviens no mums var atljauties nodzivot vel paris dienas ar nevelama izmera telefonu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

S III vs Iphone 4S - c'mon?!?!

Paliec pie S III, jo tas ir galvu augstāks kā 4S.

Pie ekrāna ar laiku pieradīsi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Pie nosacījuma ka IPhone ir jailbreikots, tad arī viņām paverās visai lielas pielāgošanas iespējas - personīgi - pilnīgi pietiekošas iespējas

Link to comment
Share on other sites

Da tur tak nav ko salīdzināt. Abi telefoni izcili pilda savas funkcijas. Lielākā atšķirība - displeja izmērs. Pārējais, manuprāt, herņa.

Nevienam no telefoniem nav vērā ņemamu priekšrocību.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

paskatoties salīdzinājumu vienīgā nopietnā atšķirība ir ekrāna lielums un NFC esamība S3 un neesamība 4S.

Skatīties uz citiem dzelžiem ir manuprāt bezjēdzīgi, jo tos griež pilnīgi dažādas sistēmas

Link to comment
Share on other sites

Al Capone

Runājot par ekrānu.. S3 praktiski visiem ir neliela skāde - tā saucamie ink spots.. citam vairāk, citam mazāk..

šamos redz tumsā pie melna ekrāna - savādāk tos nav iespējams novērot...

 

reku bildītes: viens divi trīs

reku topiks angliski: te

 

Personīgi pārgāju no iPhona uz S3 ... pagaidām nenožēloju..

Labots - Al Capone
Link to comment
Share on other sites

Iphone vienmēr būs soli priekšā androidam, tas ir ar savu teicamo Kvalitāti! Un protams ar daudziem citiem faktoriem
Tu reāli saproti ka tu salīdzini telefonu ar operētājsitstēmu? Android vienmēr būs priekšā ar daudzām citām funkcijām kas nav pieejamas uz iOS.
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

S3 ir 3 galvas priekšā visiem iespējamajiem apeņu risinājumiem. Lietojot apeņu produkciju Tev neredzēt ne Navitel ne iGO, ne visas iespējamās spēles, varēsi aizmirst par grāmatu un žurnālu lasīšanu telefonā, arī internetu skatoties tik acis bojāsi, tāpat vari aizmirst par filmu skatīšanos un mūzikas klausīšanos. Nu protams daļu mīnusu var likvidēt uzlaužot telefonu, tik zaudē garantiju un esi piesaistīts pie tiem pašiem tipo apšaubāmajiem programmu un satura iegūšanas avotiem kā android lietotāji.

Rezumē 4s ir milzīga kaudze ar mīnusiem un tikai viens pluss - maciņu nēsāšanai nopirkt ir vieglāk jo ir lielāka izvēle.

S3 starp citu ir diezgan ērti nēsāt bikšu kabatā

Link to comment
Share on other sites

Lietojot apeņu produkciju Tev neredzēt ne Navitel ne iGO, ne visas iespējamās spēles, varēsi aizmirst par grāmatu un žurnālu lasīšanu telefonā, arī internetu skatoties tik acis bojāsi, tāpat vari aizmirst par filmu skatīšanos un mūzikas klausīšanos.

KO TU DZER?! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

S3 starp citu ir diezgan ērti nēsāt bikšu kabatā

 

Nu baigi lielām biksēm ir jābūt ;)

Es domāju, ka iPhona izmērs (un es neēsmu Apple fanboy man ir Nokia :D ) ir max mobīla telefonā izmērs kuru var nosaukt par mobīlu t.i. piem. ērti nēsāk džinsu bikšu kabatās, nedomājot par to kas ar viņu notiks kad es izdomāšu apsēsties :D

 

Protams ja lietotaja svars ir >100 Kg, tad varbūt arī SG III lien bez problēmām... ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

tā jau visi ābolisti saka. līdz apple izlaiž jaunu lielāku iphonu. kurš nu atkal ir max izmērs, kuru nosaukt par mobilu ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tā jau visi ābolisti saka. līdz apple izlaiž jaunu lielāku iphonu

 

Man ir Nokia 701 kas ir -/+ aboltelefona lielumā, bet nu tā kā šis ir nepopulārs telefons, tad man jāraksta par ābolu, jo to visi zin un saprot par ko iet runa

, un uzreiz vēl komplekta vēl par zombiju nosauc :D

Link to comment
Share on other sites

Lietoju milzīgo Samsung Galaxy Note un man nav itin nekādu problēmu nēsāt viņu savās bikšu kabatās, kā arī apsēsties vai notupties. Sveru 75kg pie 178cm. To es par sevi saku. Bet gan jau ir cilvēki kam iPod shuffle arī traucē :)

Link to comment
Share on other sites

Man personiski idealais izmers ir 4.3-4.5 collas. Var erti lietot ar vienu roku un apsezoties nekas netrauce un nespiez i priekseja i pakaleja kabata. Iphone krietni par siku. Man 181cm, 70kg un videja lieluma plaukstas.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

to doms & DAFUQ

Protams ka priekš aboļa arī var dabūt navitel un iGO, tik ja lasītu uzmanīgāk tad pamanītu ka ir 1 liels BET - vai nu jāuzlauž abolītis un tad atā atā garantija un Apple supports vai nu jāizliek pa tām abām progām + vēl par kartēm tāda summa kas līdzinās telefona cenai. Starp citu vienam iGO vai navitelam visas pasaules kartes kopā vien sver jau ap 16 GB, ja ņem abiem visas kartes tad summa būs astronomiska un uz aboļa jau nemaz nav tik daudz vietas kur glabāt nav jau kā uz S3 iebāz SD kartiņu un lieto apjomus uz nebēdu

 

Lai ielādētu mūziku un filmas atskirība no aboļa var izmantot 1) Dropbox - S3 lietotājiem 100 GB bez maksas 2) Kies pa vadu no jebkura kompja 3) Kies pa WiFi no jebkura kompja vai rūtera 4) All Share no jebkuras Samsung All Share ierīces, S Beam momentāla failu pārsviešana mezonīgā ātruma no jebkuras Samsung S Beam atbalstošas ierīces, nu jā vēl jau paliek arī Bluetooth un NFC..... ko no šitā var abolitis???? tik nojakaleties ar iTunes

 

vai abolitim var garākā ceļojumā paņemt līdzi rezerves bateriju vai vienkārši piepirkt lielākas ietilpības bateriju? vai var kā ar S3 sienās vadus atrast lai gleznu karot neieurbtos nevietā?

Karoče S3 ir arpus konkurences it īpaši ja salīdzina ar abolja zelta mesliem

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

vai var kā ar S3 sienās vadus atrast lai gleznu karot neieurbtos nevietā?

:shok:

S3 ir laba manta, samsung nokodīs visus telefonu tirgū.

Link to comment
Share on other sites

@@Bonifacijs, :D

Izklausās, ka Tu katru dienu vismaz 60 reizes urbies sienā un karini gleznas... sanāk, ka Tev sienu redzēt nevar, jo biezā slānī gleznas...

 

A Tu esi kādreiz iedomājies, ka, piemēram, man nah nevajag tās visas fīčas... muzonu es varu bez problēmām gan ar iTunes, gan ar citu softu iemest.

Un kartes, ja reiz ir vajadzīgas, var arī nopirkt. Un kāda vella pēc vajag visus 16Gb ar kartēm trubā turēt? Tu ko - divu minūšu laikā spēj teleportēties no LV un Čainu?!

Bluetooth un NFC ir nelietojamas fīčas - BT sen jau kā miris, NFC vēl īsti nekur nav izmantojams.

Uz papīra un pēc specenes S3 ir krutāks, bet ne visiem vajag to visu.

Bik realitāte Tev pazudusi...

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

To DAFUQ

 

Redzi es pēdējā mēneša laikā esmu 2x pabijis Krievijā, 1x Baltkrievijā un Meksikā, vēl pagūšu būt Igaunijā un Lietuvā, pēc jaunāgada braukšu atpūsties uz Turciju, vasaras beigās ir plānota Grieķija, pa vidu varētu būt Ukraina, Polija, Vācija, Spānija, Vengrija, pagājušo un aizpagājušo gadu bija vajadzība ķīna un Apvienotie arābu emirāti nu un ir tacu tadas vietas kā Ēģipte, Tunisija utt. kur cilveki regulari braukā nu ASV arī ir populāra, ir cilvēki kas uz Īriju pabraukā. Parēķini pats cik tad to karšu vajaga un cik reģionu paketes tad būtu japērk. Nu man personiski tikai Austrālija un Grenlande ienāk pratā kā vietas uz kurām parskatāmā nākotnē to€na nedošos.

BT un kā vēl ir dzīvs ārpus EU, kaut kur Baltkrievija tas būs bezmazvai galvenais failu apmaiņas veids starp ierindas iedzīvotājiem, tur tak nav tik izplatīts internets, da i Meksikā tas pats, tur cilvēki šosejas malās bezmazvai kartona būdās dzīvo, daudzām ēkām nemaz jumtu nav utt.

 

Karo4e ar realitāti man viss ir kārtībā un ja arī ir telefonā dazas lietas ko neesmu lietojis tad tikai tāpēc ka vēl nav bijusi vajadzība nevis tapēc ka tās tur ir liekas. Pat otrādi būtu forši ja būtu infrasarkanais - varētu kā pulti TV utt. lietot

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

nesaprotu vienu - kāda vella pēc daudzi ņaud par iTunes? man personīgi patīk, ka varu ielikt mūziku, sakārtot to pa playlistēm un pievienot trūkstošos artwork`us vienā programma + vēl tur pat instalēt, atinstalēt programmas un kārtot telefona homescreen. Man patīk :)

Link to comment
Share on other sites

Al Capone

Vispār jau S3 var iemest failus tāpat kā arējā cietajā diskā.. nekādus softus nevaig... draiveri šķiet automātiski atrada W7 ...

Lai ielādētu mūziku un filmas atskirība no aboļa var izmantot 1) Dropbox - S3 lietotājiem 100 GB bez maksas 2) Kies pa vadu no jebkura kompja 3) Kies pa WiFi no jebkura kompja vai rūtera 4) All Share no jebkuras Samsung All Share ierīces, S Beam momentāla failu pārsviešana mezonīgā ātruma no jebkuras Samsung S Beam atbalstošas ierīces, nu jā vēl jau paliek arī Bluetooth un NFC..... ko no šitā var abolitis???? tik nojakaleties ar iTunes

 

iTunes ir baigā miskaste.. aizej pie cita kompja un pff...

Labots - Al Capone
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Rigadons

Samsung Galaxy S3
Android v4.1.2
Ir/nav iespeejams ieinstaleet Adobe Flash playeri (lai piem. vareetu skatiities tv3play.lv)?
Caur adobe.com nevar, paraadaas uzraksts, ka nav versijas piemeerotas juusu ieriicei..
Meegjinaati visaadi liikie linki, nav sanaacis.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

Vispār jau S3 var iemest failus tāpat kā arējā cietajā diskā.. nekādus softus nevaig... draiveri šķiet automātiski atrada W7 ...'Bonifacijs', on 20 Dec 2012 - 16:50, said:Lai ielādētu mūziku un filmas atskirība no aboļa var izmantot 1) Dropbox - S3 lietotājiem 100 GB bez maksas 2) Kies pa vadu no jebkura kompja 3) Kies pa WiFi no jebkura kompja vai rūtera 4) All Share no jebkuras Samsung All Share ierīces, S Beam momentāla failu pārsviešana mezonīgā ātruma no jebkuras Samsung S Beam atbalstošas ierīces, nu jā vēl jau paliek arī Bluetooth un NFC..... ko no šitā var abolitis???? tik nojakaleties ar iTunesiTunes ir baigā miskaste.. aizej pie cita kompja un pff...

 

Ne vienmēr var.... uz mana kompja neiet šī fīča, uz paziņu kompja iet. Mēģināju risinat, līdz apnika, risinājumu tā arī neatradu, pieļauju ka manai WIN 7 versijai konkrētās kompilācijas izgatavotājs pilsonis X ir kaut ko izsviedis ārā



 

Biedri 470 raksti Pievienots Šodien, 21:55 Ir iespējams viss iet,Adobe Flash Player 11.1.115.47 http://forum.xda-dev...d.php?t=2042464 Šo rakstu rediģēja Norchello: Šodien, 22:02

 

Hmm nu tas akp instalejas, tacu cik mēģināju Flash vienalga neiet - not supported utt  S3+Opera Mobile

Link to comment
Share on other sites

Rigadons

taatad - paldies par linku!

tur ir nianses, ar opera mini (ko parasti izmantoju) neiet.

iet ar defaulto paarluuku, kursh saucaas INTERNETS :)

kad vajadzees, vareeshu gluuneet vismaz ar to.

PALDIES!

Link to comment
Share on other sites

Norchello

et ar defaulto paarluuku, kursh saucaas INTERNETS

Vēl iet arī ar Firefox un Dolphin(Tur bisķiņ ninses) Labots - Norchello
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

GS4 ir prezentēts...anglijā jau aprīlī varēs aptaustīt,pats pirkšu jūlijā,kad būs dzimmene, :SOH: bet nu liekas ,ka sakautais konkurents-āboltelefons pēc sitiena zem jostasvietas(GS3) tagad dabūja ar elkonīti pa muguru....Ko domā forumieši par šo Samsung negodīgo konkurenci-katru gadu pa jaunam top spec. mobīlajam?

Link to comment
Share on other sites

Viss kārtībā telnoloģiju tirgus tiek dzīts uz priekšu :) vājie pamirs, iābols gan jau šogad/nākamgad prezentēs kaut ko līdzīgu SGS3 ar nosaukumu IPone6 ... Atkal rindas pie veikaliem, sajūsmu spiedzieni ... Priecē ka viss notiek :)

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Viss jau forši, 8 kodoli, ekrāns LIELS. Iphone sen jau rij putekļus, jo ir kārtīga stagnācija ios.

Bet man nāk smiekli, kad es redzu touchwiz lago ar visām 8 korēm   :thumbdown:. Es saprotu, ka programētāji jānodarbina, un tās jaunās lietas, ko viņi liek iekšā, ir forši, bet nu izskatās briesmīgi tā visa spīdešana un dizians.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...