Jump to content

No šodienas autovadītāji varēs braukt pa velti sab. transportā snigšanas laikā


Леший
 Share

Recommended Posts

Ņujorkā visi biznesmeņi brauc ar metro, jo ar auto pa to pilsētu pārvietoties nav iespējams.

 

Pārvietoties ir iespējams, jo mašīnu ir samērā maz. Toties parkings maksā cosmosu, tāpēc visi izvēlas taxi / metro

Link to comment
Share on other sites

Nekas nemainīsies, ja brauks vēl kāds tūkstotis.

Nu bet būs kārtējais iemesls vēl piemest kādu subsīdiju tajā melnajā caurumā.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā šorīt nejutu tukšāku ielu esamību - kas tad nu, vai tad visi biedri nemetās sabiedrisko izmēģināt ar tehpasi vienā rokā un Domes karodziņu otrā? :)

Link to comment
Share on other sites

Cik dzirdēts, tad e-talona uzturēšanas izmaksasir lielākas par ienākumiem (par pārdotajām biļetām un mēneškartēm).

Vai tā ir?

Link to comment
Share on other sites

Šis PR gājiens nenopelnīs manu balsti, bet šādu iespēju ieekonomēt 1-2-3ls savā makā, atkarībā no tā cik reizes izmantoju tajā dienā sabiedrisko ir noderīgi, ja ne katru dienu, tad 1-2 nedēļā noteikti.

Link to comment
Share on other sites

Nu būsim taču reāli, vienīgais normālais sab. transporta veids Rīgā ir tramvajs, ja tur kur man vajag var nokļūt ar to un ar kājām nav jāiet vairāk par 20 min., tad es parasti auto vietā izvēlos tramvaju. No otras puses tramvaji ir visdārgākie uzturēšanā un prakstiski nes zaudējumus RS.

Trolejbusi un autobusi gan diemžēl neuzrunā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Par moču reģistrācijas apliecību tā kā skaidrs. Vai velo reģ.apl. gadījumā nav vizuāli līdzīga auto/moto apliecībām?

Link to comment
Share on other sites

Šis PR gājiens nenopelnīs manu balsti

 

Jocīga vispār ideja, ka kilograms banānu vai biļete sabiedriskajā transportā var mainīt to, kuram tu novēli 4 gadus pārvaldīt kādus pāris miljardus latu :D

Link to comment
Share on other sites

Ar piekabes reģistrācijas papīriem arī tiek cauri.

 

Usver

 

Kas Zīgeristam nesanāca ar bānāniem, tas Uškovam sanāca ar tramvaju.

Labots - Beutelteufel
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
Šis PR gājiens nenopelnīs manu balsti

Jā, cik maz cilvēkam vajag pilnai laimei...

Lēti gan Tevi nopirka piektā kolonna...

Link to comment
Share on other sites

Es gan izbraukājos šodien.

 

Tas gan neuzliek man nekādu pienākumu balsot par N.U. Tai pat laikā es esmu pilnīgi drošs, ka vēlēšanas būs vienos vārtos viņa labā. Latviešu partijām nav neviena reāla kandidāta.

Link to comment
Share on other sites

Kas tieši ir "skaidrs par moču reģistrācijas apliecību"? Ka nevar, jo tāpat netaisa sastrēgumus un nebrauc pa sniegu?

 

Btw, pilnīgs sūds tas sabiedriskais. Vai arī es viņu nemāku izmantot. Šorīt atradu pieturu, kurā gribu iekāpt. A jāgaida 5 minūtes. Nolēmu ieiet narvī, paņemt bulku. Kamēr maksāju, protams šis ir klāt un garām. Nu, skrienu pakaļ. Fiksi panācu un aizskrēju uz preikšu pa maršrutu, skatoties uz visām pieturām, vai šis te nepieturēs. Nekur to numuru neredz. Pēkšņi atskatos - bļā, šis apstājies pieturā, kur viņa numurs točna nebija. Poh, skrienu tālāk, uzmanīgi skatos. Pēc kāda laika - opā vēl viena pietura, kur viņš atkal pietur, bet kas nav marķēta ar viņa numuru. Bet es jau esmu labu gabalu tālāk. Tā nu es noskrēju trīs pieturas, sapratu, ka pusceļš jau pieviekts, nospļāvos un aizgāju ar kājām.

 

Morāle: sakārtojiet infrastruktūru pirms aicināt jaunas iedzīvotāju grupas sākt izmantot transportu! Ja uz pieturas nav rakstīts numurs, tad ne visi zina no galvas, ka tas tur pietur.... Un šur tur izskatās nepareizi galapunkti sarakstīti pie pieturu sarakstiem (nesakrīt ar tiem, kas redzami uz transporta).

Link to comment
Share on other sites

versatile: Neapšaubu biedra Czar veselo saprātu šajā jautājumā un priedēkli "NE" izlasīju korekti.

Bet amizants liekas atgādinājums, ka tādi gājieni ir vismaz daļēji ir veltīti mērķim nopirkt kāda balsi. Smieklīgi, ka vismaz dažiem tūkstošiem balsu pietiks arī ar dažu Ls naudas ieguldījumu uz degunu. Pat NE savas naudas - vienkārši administratīvo resursu :D

Link to comment
Share on other sites

Tā nu es noskrēju trīs pieturas, sapratu, ka pusceļš jau pieviekts, nospļāvos un aizgāju ar kājām.
Kaut kā uzreiz šito iedomājos

 

roadrun1.gif

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
par ko balsot?

Ja skolā Tev matemātikā nebija 1, tad domāju Tu saproti, ka kāds par to ("bezmaksas transports") vienalga samaksās (nodokļu maksātāji) un ka tas ir liels populisms no Urlakova puses.

Ja pieņemam, ka Tev veselā saprāta nav, tad jau neko...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man patīk! Vismaz vakardien ap 16:10 ceļš no Sarkandaugavas līdz Āgenskalnam bija paveicams teju 2x ātrāk ar auto. Visi sasvemušies 5. tramvajā.

Link to comment
Share on other sites

Леший

kiril, a tu zināji, ka pīpēt mušmires no rīta ir kaitīgi? Kas un kur tev nepietur? Pats numurus sajauci un viss.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...