Jump to content

Kur lai izrauj mikroshēmu?


shagrat
 Share

Recommended Posts

Brīvā laika kavēšanai vajadzīgs astoņķājis -

ISL6612ACBZ

 

 

Nevaru iedomāties kur lai izrauj..

Argusā neatradu (nu varbūt slikti meklēju??)

Sūtit no elles vai nezkurienes arī negribētos..

 

Varbūt kāds forumietis var izpalīdzēt?

 

Mikrenes pdf katram gadijumam http://www.intersil.com/content/dam/Intersil/documents/fn91/fn9153.pdf

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka vienkāršākais variants būs tādu nolodēt no kādas pamatplates... Vai arī sūtīt "no nezkurienes" (=ebay). (Lai gan ebay redzu tikai BGA variantus...).

Link to comment
Share on other sites

JDat, lai Tu nerunātu tik gudri un pashpārliecināti, man tava 6612cbz sasodīts nav vajadzīga.

 

Jaaa, tas būt jauks un patīkam variants, izlodēt no kādas pamatplates, nu sākšu meklējumus, varbūt arī atradīšu ar laiku kautko. Citādi - ja nu ļoti savajagās griezīšu mouserī, paldies par informāciju falck.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad paskaidro ar ko jamās atšķirās? Nepatīk butiņi uz mikrenes ja? Ja sasodīts nav vajadzīga tad kašājies tālāk kamēr no mauzera atnāks.

Link to comment
Share on other sites

Nepatīk man tie burti, tieši tā, un nezinu es vai viņas ar ko atšķirās vai nē, tādēļ arī priekšroku dodu fucking acbz.

Taču varbūt tu vari apgaismot priekšķam divām mikroshēmām kuras viena no otras ne ar ko neatšķirās nosaukumā taisīt domstarpības? Tad paliktu daudz vieglāk.. Par linku tikuntā paldies. A varbūt ka tiešām, mazums beigās noder.

Link to comment
Share on other sites

a man never vaļā pdf.. un angliski lasīt nemāku. :(

 

Paldies visiem kas palīdzēja, ar šito itkā viss skaidrs. ! :)

Labots - shagrat
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...