Jump to content

Instalējot google chrome parādās kļūda


aivarsvelves
 Share

Recommended Posts

Sveiciens!

Vajadzīga palīdzība. Vakardien kaut kādā mistiskā rezultāta mainījās man interneta pārlūks. Bija chroms vēl 18.00 vakarā, tāds kāds jau gadu ir stāvējis,ap 23 slēdzot ārā datoru ieraudzīju ka chroms ir izmainījis motīvu - no balta uz sudraba,grāmatzīmju logā parādījās interesanti folderi - tie kas man ir darba datorā, kuriem šeit nav bijis jābūt nekādā gadījumā. puika ņēmās pa kompi - bet nedomāju ka viņš bija spējīigs kaut ko tādu izdarīt.

Noinstalēju chromu, gribēju ielikt par jaunu un tur sākas jauni brīnumi - ņemot chroma instalācijas failu no file hiippo,parādās šāda bilde (pielikumā)

Savukārt ņemot instalēšanas failu no google - parādās kļūda4,5,6 - jums jau datorā ir chroms,kaut arī tas ir noinstalēts+vēl instalēšana veikta arī manuāli, kas bija parādīta pie pamācības caur google lapu, manuāli ejot caur reģistru.

Diezgan haotiski visu uzrakstīju, bet domā ir vienkārša - kās gan varēja chromu izmainīt,mainīt bookmarkus un pats galvenais kā lai es to ieinstalēju tagad atpakaļ ???

post-72587-0-05931800-1353831093_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ieej ar Internet explorer Chromes lapā un instalē. Tas ko tu rādi ir neatpazīts faila paplašinājuma dialogs. Bookmarkus atjauno ielogojoties atkal ar savu Google jūzeri.

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

tur jau ir tas joks ka nevar ieinstalēt

rāda šādu bildi.

Vairs arī paskaidrojumu atvērt nevar, vakardien paskaidrojumā bija norādīts - kļūda 4,5,6

tagad arī kļūdas attēlu pielieku

post-72587-0-34948200-1353842423_thumb.png

post-72587-0-81078900-1353847193_thumb.png

Labots - aivarsvelves
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...