Jump to content

Jaunu Tumbiņu Projekts


MiksLauvens
 Share

Recommended Posts

MiksLauvens

Nepatīk arī par naudu runāt, vienozīmīgi sviestmaize, par kuru jau esmu aizmirsis.

Summas jau ~ tika dotas šajā topikā jau iepriekšh, un ar to ir jārēķinās, viņas var mainīties visādās variācijās.

Varat stāvēt rindā pie kevina vienozīmīgi :)

Viss atkarīgs no tā ko tu gribi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    25

  • kevins

    48

  • Partyman

    26

  • MiksLauvens

    47

Top Posters In This Topic

Posted Images

MiksLauvens
kad būs bildes?

 

Nu es nevaru īsti pateikt būs kāds laiciņš, lai redzētu gala rezultātu, tās kastes šobrīd žūst pie manis ļoti sakurinātājās telpās, būs kāds laiciņš.

nebūtu īsti pareizi taisīt bildi ko jau jūs esat redzējuši :)

 

Tā šodien iekārtoju telpu kā agrāk man bija ar S400M..

 

Lieta sekojoša, gribēju uztestēt atkal veco labo krūzīšu joku, protams krūze grab un lēkā, bet lielākais fakts,

manā izstabā varētu teikt = ar to ko klausos automašīnā, es jūtos tā it kā sēdētu auto, tas bass ko pionieris knapais amps, spēj dabūt laukā, tirina mani brutāli iztabas galā, ja visa grīda sienas pulsē, spiediens ne pa jokam, un to dara tikai pionieris, kas būs ar GX5?, NENORMĀLI! esmu šokā, par to ko man te Kevins ir uztaisījis, vienkārši jāraud bez maz vai :D

 

 

P.S, kad būs GX5 ienācis, būs iespēja apciemoties, un saprast par ko iet runa.

Labots - MiksLauvens
Link to comment
Share on other sites

Konstatators
Nu es nevaru īsti pateikt būs kāds laiciņš, lai redzētu gala rezultātu, tās kastes šobrīd žūst pie manis ļoti sakurinātājās telpās, būs kāds laiciņš.


Kā žūst, kas žūst? Kā tas jāsaprot? Tās kastes tad ir pabeigtas vai nav? Ar vārdu pabeigts es saprotu arī pilnībā nobeigtu vizuālo, tas ir tāds, kādu parasti nes no veikala ārā, kur rokas vairs nav jāpieliek. Jo ja tā nav, un ir tikai pliks finieris, tad neskatoties uz superīgo skaņu, tādas lepni turēt viesistabā goda vietā, nuuu nez...
Link to comment
Share on other sites

MiksLauvens

Ir tā ka kastes nav bijušas siltās telpās, finieris nav nožuvis, skrūvju vietas var panākt mm uz āru, priekšh kam man ko sasteigt, kad vēlāk būs jāpārkrāso, tas tik laika jautājums, cik nu tur tā darba.

Link to comment
Share on other sites

Konstatator - kas tur nesaprotams. Tu nezini kaadaa staavoklii uz placha/ noliktavaas  finieris paardodas ? Par to balto puushamo baloninju --- Kad taas kastes pie Mika buus iestaaveejushaas savaa vietaa, tad arii izskruuvees skalrjunjus un vediis uz kraasoshanu. Kaada jeega man tagad nokraasot un pec tam no Mika klausiities, ka kautkur kaada skruuvju vieta izspiedusies ? Soore, bet taas kastes netiks ne ar baloninju puustas, ne ar liimpapiiru apliimeetas. Buus normaals gala vizuaalais, taads kuru var arii apkaart staipiit.  Kad buus, tad arii iemetiis bildes. Pabeigta shobriid ir tehniskaa dalja, konkreeti kas atkariigs no manis. Nu lai cilveeks shobriid priecaajas.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka māju kustināmās skandas ir izdevušās. Interesanti, kāda būtu Kevina vīzija par skandām , kas būtu izteikti piemērotas vokālam?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Kā žūst, kas žūst? Kā tas jāsaprot? Tās kastes tad ir pabeigtas vai nav?

 

 

Pēc šī Tu izklausies pēc lepna pasūtītāja, kas gaida savu preci :D Vai neredz, ka viss norit savu gaitu, mēs esam skatītāji, kas neko nevar ietekmēt, ko raudāt. Super tēma, kas pa gariem laikiem arī risinās un tuvojas gala rezultātam :)

 

Kevinam boot medaļu, par viena lietotāja uztveres maiņu :)

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

jā, kevina ražojums jau labs, sazinājos ar mikulauvenu, bet negribas tik daudz tērēties, tāpēc jānotirgo s400m un jāpaņem Monitor Supreme 2000, krievu forumos atsauksmes labas

Link to comment
Share on other sites

MiksLauvens

SS.LV neesmu ielicis, bet sākum cena Pioneer A-656 120Ls

Nekur nav nekādu skrāpējumu, kaste ļoti zolīda.

Link to comment
Share on other sites

"Sākum" cena, tas ir domāts kā- būs izsole, kur sākuma cena ir Ls120 vai arī tie Ls120 ir cena, no kuras varēs mēģināt kaulēt? ;)

 

Skaidrībai gan saku uzreiz- nevēlos nopirkt to ampu, tik apmierināt ziņkārību..

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

MiksLauvens
omg, tad es savu A-656 uzreiz saku, ka tirgošu pa 75 . Tikai vāks jāuzskrūvē.

 

 

Feel free to do it :showoff:

 

For Tornis.

 

100Ls bez bazara.

Izskatās kā jauna.Performē ļot lab.

Pie manis varēs saprast par ko iet runa :)

Labots - MiksLauvens
Link to comment
Share on other sites

nesaprotu daudzus cilvēkus ,kas par tām cenām ir tā iespringuši..Par daudzām lietām forumā ir diskusijas kā tās ir overpriced utt.Pilnīgi dusmas rodās.Vienmēr tirgojot kādu aparātu pa sevis noteikto cenu,tev  kāds noteikti  teiks,ka nu tā cena ir galīgi garām un tas aparāts jau nav tik vērtīgs.Azvainojoši,vai ne? Man paveicies,ka šādu tekstu uztveru ar Humoru :D Esmu pārliecināts  par aparāta vērtību,taču pašu cenu var variēt atkarībā no apstākļiem--Vajag ātri notirgot vai var gaidīt.

 

Forumā daudzi izteikušies par dažādiem aparātiem, ka tās cenas esot galīgi garām.Negribu pacelt šo tēmu,lai ir strīdi..Te būtu par ko diskutēt :D bet dažreiz tās cenas tomēr nemaz nav overpriced.Ir arī izņēmumi,kad ir overpriced  :) Ja man vajadzētu ,tad ņemtu Mika pastūzi pa 110ls,ja atrastu pa 75,tad nemtu to :)

Tas arī viss..Manējo pastūzi arī novērtēja uz 150ls :) Pārdevu trīs dienu laikā pa 186.Bija 4 potenciāli pircēji un viens izņēmums gribēja pa 120 uz sitienu ņemt :D Arī tas pioneer atskaņotājs ,kas tika nozākāts ,ka nekā jau tur tāda nav..Maksāja 300ls.Atbrauca cilvēks no S-pēterburgas un nopirka pa 300..Kur problēmas.. Lai veicas tirgotājiem :)

Labots - andys22
Link to comment
Share on other sites

Cenu jau pilnigi noteikti nosaka ne tikai aparāta modelis,bet ari tehniskais un vizuālais stāvoklis.Citam ari komplektācija var būt svarigs faktors-pults,manuālis,oriģinālā kaste.Viena trekna švika var maksāt 50Ls un vairāk latus nost no cenas par analoga aparāta vērtibu bez šāda defekta.Kādam šāda švika pie iegādes netraucēs,jo viņš zin ka tapēc var iegādāt krietni lētāk.Katrai lietai savs pircējs. Ar overprice es saprotu pārdevēja vēlamu cenu par aparātu, kura ir krietni virs citur Eiropā reāli iegūstamas šāda paša modela vērtibas+piegāde, bet kā jau teicu-katrai lietai savs pircējs.

Link to comment
Share on other sites

Tas arī viss..Manējo pastūzi arī novērtēja uz 150ls

 

ari man bija tada doma un tas ir tikai normali,ja cilveki "kaulejas"(neka personiga tikai bizness :) )domaju tuvakaja laika tirgot savu Akai gxc-570d redzes kadus piedavajumus man izteiks,bet kas attiecas uz pastiprinataju,izdomaju,ka pamainishu vadus un skandas shaja gada...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau Torņa piedāvājums ir uzskatāms par dempingu. Reāli tā ampa vērtība ir ap 90-100 ls

Link to comment
Share on other sites

Saki, kāpēc apmēram vienādas jaudas un parametru (un pat svara) ampu starpā Pioneer būtu jāmaksā par 20-40Ls vairāk, kā, piemēram, Kenwood?

Link to comment
Share on other sites

Paga, es te nerunāju par Integra, Luxman, Accuphase, bet par sērijas Mid-Fi aparātiem, un 656ais Pio nu ne ar ko neatšķiras no, piemēram, Kenwood 5020, SONY 570 ES, etc etc.

Link to comment
Share on other sites

570ES arī iet pa 90-100 Ls. 616 pio arī līdzīgi, vai tad 656 ir švakāks (neesmu pētījis). Integra nez, es nevienu dārgāk kā pa 70 Ls neesmu pārdevis

Link to comment
Share on other sites

Atbrauca cilvēks no S-pēterburgas un nopirka pa 300..

Vot,shitas ir interesanti,vel cilveks rakstija,ka pec skandam no Maskavas atbraukushi...Krievija tachu ir fantastiska vintage audiotehnikas izvele(praktiski viss iespejamais)un viniem izdevigi braukt uz Latviju pirkt audio par dazhiem simts Ls?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Sanācis pārdod daudzus amp, mainot sistēmas, teikšu kā ir, par Pioneer vārdu cilvēki gatavi vairāk maksāt. Arī Autoram pioneer ir no manis, cenu gan, neatceros, bet kaut kas ap 100ls bija. Autors var precizēt, ja vēlas.

 

Pioneer arī ar savu izskatu paņem, tas zeltainais uzraksts "Reference Stereo Amplifier" piedot labu odziņu, tāpēc jau arī par kenwood nemaksā tik daudz. Iespējams, ka tas ir stereotips, ļoti iespējams, ka ir kā tornis saka, ka tehniski vienādi.

 

Paskatoties(subjektīvi) tikai uz bildēm jau liekas, ka pioneer ir vairāk Ls vērts.

Pioneer A-656

http://www.nrpavs.co.nz/archive_1_12/Sold_1_12_htm/Images/Pioneer_A-656_frnt_700x375_pixels.gif

Kenwood 5020

http://www.hifido.co.jp/photo/10/614/61414/a.jpg

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

viniem izdevigi braukt uz Latviju pirkt audio par dazhiem simts Ls?

Neesmu Krievijā bijis un nezinu kāda tur izvēle, bet cik zinu tad viņiem vintage tehnikas cenas ir jūtami augstākas nekā pie mums. Viens otrs mans aparāts arī ir aizceļojis pāri robežai.

Link to comment
Share on other sites

nu es Krievija pedejo reizi biju ap 92 gadu...bet var tak neta paskatities,ka jebkads modelis praktiski atrodams pardosana...

Link to comment
Share on other sites

Nemaz Krieviju nevajag, viss angļu audio Vācijas ebay gandrīz vienmēr ir manāmi dārgāk nekā Anglijā, lai gan abas valstis ir gandrīz blakus šodienas globālisma apstākļos. A tādam krievam tikt uz Latviju kaut kam pakaļ ir daudz reizes vieglāk kā uz eiropu. Bez tam privātajiem eiropiešu tirgoņiem diez ko nepatīk sūtīt uz Krieviju, cik manīts.

Link to comment
Share on other sites

MiksLauvens

Es pa Tēmu:

 

 

Es palūdzu kevinam viņa ampu un dsp proci.

Jus spējat uzminēt kas te notiek manā dzīvoklī? :hunter:  mani nošaus :D

Es esmu iemīlējies :D

Man vajag kādu cilvēku kas šeit sēžh bootā, ko jūs labi zinat, kurš spēs pateikt pie manis ka es emsu ar putniem :D

Labots - MiksLauvens
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ka tik pēc lielās mīlestības nebūtu pie lora vizīte jāpiesaka...

Link to comment
Share on other sites

Ka tik pēc lielās mīlestības nebūtu pie lora vizīte jāpiesaka...

pie lora?...pec lielas milestibas parasti citi arsti jamekle...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
Es esmu iemīlējies


PM, beidz dzert un paņem biezāku brilli :)
Link to comment
Share on other sites

...nu iekope paris interesantu,Tavu viedokli ilustrejoshu ,piemeru...

 

 

Tad ir jāprasa pretjautājums, ko vēlies atrast? Iespējams, ka tās konkrētās lietas tur tiešām nav, bet teikt, ka ar hifi tradīcijām tik bagātā valstī, ar vairākiem desmitiem savējo ražotāju, nav izvēles, var tikai nu dikti izvēlīgs pircējs. Angļi hifi jomā ir diezgan pašpietiekami, varbūt tapēc tur nav tik plašs ārzemnieku piedāvājums. Piemēram, Phonar akustiku tur redzējis neesmu.

Vēl otra slikta lieta ar ebay ir viņu mērķtiecīgi realizētā politika izspiest no savas vides privātos tirgotājus pēdējo pāris gadu laikā. Cik var redzēt, privāto audio tirgotāji plaši izmanto vietējos forumus, tā ka pamazām ebay tiešām kļūs par patukšu vietu lietoto mantu tīkotājiem.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

ka ar hifi tradīcijām tik bagātā valstī, ar vairākiem desmitiem savējo ražotāju, nav izvēles, var tikai nu dikti izvēlīgs pircējs.

nu bet paskaties un atrodi piem. normalu pastiprinataju cenu kategorija teiksim 100-300 poundu robezhas...nu neka tur galigi nav...

tapat ar skandam...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...