Jump to content

Packard bell


Recommended Posts

Sveiki, tikko iegadajos jaunu portativo datoru Packard Bell Easy Note TV, ar integreto video karti un papildus (nvidia geforce 620M), bet nevaru ieinstalet video kartes draiveri, rada, ka neatrod karti. Device manager'i ari pie integretas blakus nerada nevienu citu. Ir kadam ieteikumi?

Link to post
Share on other sites

Device manager bildi studijā! Kā arī precīzu modeļa nosaukumu. Tajos, ko Googlē uz ātro atradu, tādu 620M neredzu. Tas ka paredzēta otra videokarte, vēl nenozīmē, ka visiem modeļiem tā ir obligāti iekšā.

Edited by raiviic
Link to post
Share on other sites

Pēc device manager neizskatās, ka būtu vēl viena video karte. Savādāk tā tiktu vai nu uzrādīta kā instalēta vai neatpazīta iekārta. Vai esi pārliecināts, ka tieši šajā modelī ir nVIDIA GT 620m video karte? Un kāds ir precīzs modeļa nosaukums?

Link to post
Share on other sites

Nu tieši tā - ne otra VGA, ne kāds nepazīts dzelzis, kam vajadzētu draiveri, tur nerādās. Vai nu otra VGA nav iekšā, vai (tas tikai minējums) BIOSā atslēgta. Dod precīzu modeli.

Edited by raiviic
Link to post
Share on other sites

Esmu samera parliecinats ka jabut otrai kartei, vismaz perkot kompi (m79) tika rakstits ka ir saja modeli ta karte, un pirms citu draiveru instalesanas itka uzradijas ka PCI slota kkas ir iesprausts. Packard Bell Easy Note TV11HC laikam

Link to post
Share on other sites

aaa.. sk.. Pats mēgināju šo modeli nopirkt kādu laiku atpakaļ iekš www.1a.lv.. Sākumā pārjautaju vai tāds modelis ar attiecīgo specifikāciju viņiem ir? Jā esot.. Nu ok pasūtīju, bet kad bija jāpiegādā izrādas, ka piegādātājs norādījis nepareizu specifikāciju - izrādas, ka nav tāds modelis ar tādu specifikāciju jeb attiecīgi nav nvidia gt 620m, bet gan integrētā video Intel HD 3000.. Tā nu paņēmu citu un tiku pie mazas atlaides no 1a.lv puses par sagādātām neērtībām... Ieteiktu painteresēties iekš m79.lv ko viņi saka.. Pašam neliekas mazliet aizdomīgi, ka dators ar tādu specifikāciju ir par tādu naudu ?

Edited by o MK_
Link to post
Share on other sites

Nebūtu brīnums, ja konkrētajam modelim tiešām nav nvidia kartes un m79 būtu nokļūdījušies. Bieži vien visādiem modeļiem ir n-tie apakšmodeļi, kuriem parametri un konfigurācija atšķiras.

 

Ir bijis arī tā, ka portatīvajam ir bluetooth poga, bet reāli paša moduļa nav ko ieslēgt, jo korpusus vairākiem modeļiem ražo universālus. Karoč, viss ir niansēs.

Link to post
Share on other sites

Aizdomigi jau liekas, bet novelu to uz to ka nedzirdeta maza firma megina izsisties uz augsu ar zemakam cenam.. Kads var man iemacit tikt biosa?:D sledzot ieksa spaidu F8 bet man izmet sarakstu ar paris safe modiem un kkadiem repairiem..

Link to post
Share on other sites

Portatīvajiem datoriem parasti F2 ir jāspiež lai tiktu BIOS'ā..

Nu Packard Bell ir Acer apakšfirma.. Nu pēc internetā lasītā, Acer esot nolēmis šo vārdu (Packard Bell) izmantot savam lēto galu datoriem. Un Packard Bell kādu laiki atpakaļ bija pazīstama firma.

Edited by o MK_
Link to post
Share on other sites

Zvaniju uz m79 tikko.dibenzelli**i, atvainosos par izteicienu.Tagad ari majaslapa ir nomainits, ka nav tam kompim ta karte ieksa, un vini saka ka neko tur nevar darit.Varu iet uz veitas un rakstit iesniegumu. Tadas dusmas,ka sita cakare cilvekus.

P.S.sitam kompim var atseviski iemest video karti ieksa?

Edited by didziss
  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites

Bija bija, pats redzēju. Tikai tādās strīdussituācijās skrīnšotu uz ātrāko jātaisa. varbūt juridiskas vērtības viņam nav, bet vismaz ir iemesls patrokšņot.

Link to post
Share on other sites

Kā ar 14 dienām kuru laikā var atgriezt preci, ja iepirkta interneta ? tik protams nezinu kā tas darbojas ja jau esi ko instalējis utt...

Edited by Navi
Link to post
Share on other sites

un jēga no tās gt620 video? tāds pats nīkulis, kā inteliskā

gan jau vairumniekam sākumā arī tā bija specenē, tik kāds cits tirgonis bij pamanijis un šie izlabojuši, parasta parādība, ar miljons modeļu modifikācijām tur neko neizdarīsi

Link to post
Share on other sites
Baigais Janka

Nu, ir m79 dibenzelli**i, ko tur darītt - tas vairs nav tas kantoris, kas bij senajos laikos :) Arīdzan iraid slikta pieredze ar viņiem....

  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites
Cilvēks Parastais

14 dienas taču nav pagājušas un preci/iepakojumu neesi sabojājis? Tad pirkuma dokumentus zobos un dodies uz to nelaimīgo kantori - ja šie negrib atdot naudu, tad piedraudi ar PTAC, ja tik un tā negrib, tad ej uz PTAC un raksti iesniegumu :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...