Jump to content

IP:Port starpniekservera (ne)cauredzamība


Recommended Posts

Ir tāda laba interneta vietne http://hidemyass.com . Tur var dabūt IP:port tipa starpniekserveru adreses un man savajadzējās būt anonīmam ( :innocent: ). Lietoju Firefox, ievadu proxy adresi, atveru http://whatismyip.com - bac - 2 adreses redzamas, no kurām viena ir mana īstā. Atradu, ka vajag caur Internet Options (tie paši iestātījumi, kas IE pārlūkam) ierakstīt starpniekservera adresi, un pēc tam CMD lietot komandu proxycfg -u , lai iestātītu globālo OS starpniekserveri. Vienalga redz cauri, arī ja lieto IE pārlūku.

Kā var to labot? Kaut kas tīkla maršrutētāja iestātījumos jāmaina vai ugunsmūri jāpārkonfigurē (AVAST! Internet Security)? Ja ir kādas idejas un esat saskārušies ar līdzīgu problēmu, tad palīdziet, lūdzu!

Link to post
Share on other sites

Tādi vispār dabā pastāv bezmaksas? Varētu kāds padalīties, ja ir zināma kāda lapa ar IP:Port starpniekserveriem, kuriem nevar redzēt cauri manu reālo IP adresi? Man der arī lēni.

 

P.S. Rekur šajā saitā atradu, ka ir daži proxy, kuri nav caurredzami http://spys.ru/proxies/ . HideMyAss gan pēdējā laikā esmu tikai caurredzamos redzējis, pat ja viskrutāko anonimitātes klasi lieto.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...