Jump to content

Labākā krāsa projektora DIY ekrānam?


Arnis`85
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ir pieklājīgi aptumšota telpa, kurā ir siena, uz kuras jāprojicē bilde. Jautājums zinātājiem, kuras no tirgū pieejamajām metodēm būtu labākais ceļš, pa kuru doties. Uzreiz jau teikšu, ka iegādājamie projekcijas rullo ekrāni atkrīt, jo Baltijā nav pieejami tādi izmēri, kādu man vajag, un par tuvāko pasūtāmo tāda izmēra ekrānu būtu jānošķiņķo tikpat cik par projektoru - pie 700Ls, turklāt rezultāts tāpat būs kaķis maisā, tā ka paldies nē.

 

Zināmie lielumi:

  • Tumša, faktūraina siena (kurā var urbt, skrūvēt, krāsot, whatever)
  • Panākamais projekcijas izmērs 138 collas (3.35 metri) pa diognāli
  • Budžets līdz +/- 100Ls
  • Ne pārāk daudz brīva laika

 

Nezināmie lielumi:

  • No kā veidot ekrāna pamatni?
  • Ar ko krāsot ekrānu?

 

Pašlaik velku uz variantu - pasūtīt tuvējā galdniecībā, lai no līstēm uztaisa rāmja karkasu pēc nepieciešamajiem izmēriem, pie kura piešauj preskartonu ar gludo pusi uz priekšu un smuki piešpaktelē salaiduma vietas. Tad šo virsmu nogruntēt un nokrāsot ar kādu no e-bayā pieejamajām ekrānu krāsām.

 

Tad nu jautājums - vai kāds no foruma kino fanātiem ir dzīvē redzējis kādu no šīm 'ūbermaģiskajām' projektoru ekrānu krāsām, kas svārstās cenās no 1,50 līdz pat 15Ls/m2, un var ko ieteikt vai uzreiz pabrīdināt, no kura pārdevēja produkcijas turēties pa gabalu? Saprot' - doma tajā, ka gribētos tomēr par to naudiņu tiešām dabūt kautkādu veiksmīgi piemeklētu gaišpelēko krāsui ar reflektējošajiem graudiņiem iekšā, nevis to pašu Depo pelēko, kas vienkārši no štatiem nācis...

 

Varbūt kāds var apstiprināt kādu no 'pašmāju receptēm' ar pelēko krāsu + alumīnija pulveri - ir ko vērtas, vai fuflo?

Link to comment
Share on other sites

'Dzirdēts' tādā nozīmē, ka 'brālēns ar šo nokrāsoja, pagājušonedēļ pie viņa kodām aliņu, un secināju ka tiešām ir to vērts', vai tādā nozīmē, ka tas ir googles otrais rezultāts priekš 'diy screen paint' ?

Link to comment
Share on other sites

man bija ( un ir ) parasta stiklauduma (cukurmaisa raksts) tapetes siena , krasota ar matētu (neatstarojošu) krasu. apkārt melnā plata limlenta. izmaksas ap 10- 15. projektors mainija dislokāciju - tika nopirkts parasts kokvilnas balts audums. piešauts pie sienas. melna lenta apkārt. abos gadījumos nebija par ko sūdzēties. ieguglē par paštaisītiem ekrāniem. bija smukas pamacības . jāmeklē kuros favorītos nobāztas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...