Jump to content

Vajadzīgs dators ar izgaismotu klaviatūru


The Only
 Share

Recommended Posts

Man neliels lūgums tiem, kas ikdienā saskaras ar daudz un dažādiem portatīvajiem datoriem Latvijā.

 

Es vēlos iegādāties datoru, kuram būtu aizmugures apgaismojuma klaviatūra (backlit kayboard). Limits varētu teikt, ka Ls 1000, lai man nesāktu piedāvāt Āboļprodukciju.

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Skaties Dell produkciju. Tiem ir tāda lieta. Ne visiem. Jāskatās konkrēti katrs modelis / konplektācija.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ļoti bieži Dell'iem ir apgaismojums. Vispār jau 13" ProBuks ar i5 iekļaujas 1000Ls ;)

Link to comment
Share on other sites

Tjuford: Nu jau ieteici:) Mainīt apgaismojuma krāsu visai klavierei vai tikai daļai, tas jau būs pārāk lepni :)

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Njā, bet diemžēl Latvijas i-veikalos ne vienmēr ieliek visu tehnisko informāciju, kur nu vēl par tādu izgaismotu klaviatūru.

 

Kā arī, ja ārzemēs ir tāda "fīča", tad uz Latviju atsūta bez... :(

 

Kā arī runājot par Alienware u.c, tad to, kas ir tajās oficiālajās mājas lapās nekad nedabūt uz Latviju, ja nav kādi radi UK vai US

Labots - The Only
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Varu piedāvāt jaunu ASUS klavieri ar apgaismojumu (ja nu savajagās :D)

 

Der:ASUS X5D X5DC X5DI X5AC X50IJ X5DIJ sērijas portatīvajiem (jāskatās vai ir apgaismojuma štepselis, lai var pieslēgt X5DIJ tādas nav, ķip varot vienot lodējot vadus pie usb, bet man tādu jebatoriju nafig nevajag, ja nav kur pievienot apgaismojumu, tad var izmantot bez tā)

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Atkarigais būtu pierakstijis no kuras sērijas ir tā Asus klaviere.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ir jāskatās ražotāja lapā sīkaki parametri.

Te, piemēram ir sīkāks apraksts. Lai Tu neteiktu ,ka LV i-net veikalos tas nav pieminēts.

http://www.dateks.lv...750gb_linux.php

 

Keyboard - Internal US/International Qwerty Backlit Keyboard with Multi-touch Touchpad

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

A kam kompis tiks izmantots? Lai lielītos: man ir kompis ar spīzdīgu klavu?

Link to comment
Share on other sites

Man ir darbs, kurā pārsvarā ir jāsēž tumsā. Lieks apgaismojums varētu traucēt citiem (apmeklētājiem). Nopirku mazu USB LED gaismiņu, bet tā noplīsa jau pēc VIENAS dienas. Tā kā jau gatavojos pirkt jaunu kompi, tad noderētu tāda fīča darbā.

 

Runājot par Macbook-iem... Man der tikai tas pa Ls1600, ja neiešu trešo reizi izmest naudu par kaut kādu s*du. Šoreiz zināmi visi parametri:

 

Intel i7 (Ivy Bridge), 6 GB RAM un vairāk (DDR3 1600 Mhz), Ekrāns matēts (kādas 15, 16"), Video: GF GT650M vai labāka (neiešu vairs čakarēties ar Intel HD švakajiem risinājumiem), cietnis ~500GB (vēlams 7200) un protams, backlit keyboard. Maybe kaut ko aizmirsu vēl nosaukt... Ā un protams labi izdomāts dzesēšanas risinājums (vismaz lai gaisu neņem no datora kreisā stūra, kur parasti atrodas kāja, ja kompis tiek turēts klēpī).

 

Vispār atradu Asus N53VZ, bet Latvijā laikam nesūta ar izgaismotu klavieri.

 

EDIT: JA man nevajadzētu to klavu, tad šis posts nemaz nebūtu.

Labots - The Only
Link to comment
Share on other sites

Augstāk minētajā manā linkā ir viss, ko esi nosaucis. Par caurumiem korpusā nepateikšu.

Link to comment
Share on other sites

Būšu priecīgs, ja man nepiedāvās datorus ārpus maniem kritērijiem, kas uzrakstīti šajā postā nedaudz augstāk, kā arī nevēlos pirkt ultrabukus vai kādu citu plāno kompi. :)

Vai tad citas firmas bez DELL nepiedāvā tādu fīču?

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu man tāds arī ir, ar apgaismojumu, Vostro. Vienmēr ieslēgts dimmera režīmā, ļoti ērti.

Link to comment
Share on other sites

Thinkpad ar autora minēto specifikāciju neiekļaujas budžetā un jau būs ļoti tuvu ābola cenām.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt jauno dell xps(L521X), bet apgaismota klaviatūra ir ļoti ērta no tā neatsakies nekādā gadījumā

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...