Jump to content

PayPal pārskatījums!


db8
 Share

Recommended Posts

Parasti pāris dienas. Viņi saka, ka 2-5 dienu laikā, reāli, nu, kādas 3 varētu būt. Ilgāk par 5 toč nekad nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Man arī pie reizes jautājums, kas iekļaujas zem šī topika nosaukuma.

Paypal kontā man ir pāris eiriki, kas tur stāv jau labu laiku. Kā apmaksāt ebay pirkumu, lai izmantojas šie eiriki, nevis tiek atvilkti no bankas kartes atkal jauni?

Link to comment
Share on other sites

Nu man pērkot automātiski vispirms paņem no Paypal konta un ja pietrūkst tad tikai no kartes.

Link to comment
Share on other sites

Man tāpat. Pirkuma brīdī PayPal lapā, kaut kur bija links uz finanšu avota nomaiņu. Droši vien var arī uzstādīt defaulto finanšu avotu. Taču pats esmu to darījis tikai viņu testa vidē, un tas bija jau pasen, tāpēc nepateikšu precīzi, kur. Ar lieliem burtiem gan nebija. :p

Link to comment
Share on other sites

Tufjord,

Vai pareizi saprotu. Piemēram, ja prece maksā 10 naudiņas un paypal kontā man ir teiksim 8, tad atlikušās 2 paņem no kartes? Vai vienkārši paskatās, vai pietiek, vai nepietiek? Ja pietiek, tad visu no paypal, ja nē - visu no kartes?

Vilx,- Paldies, paskatīšos pie nākamās makšāšanas, ko piedāvā.

Link to comment
Share on other sites

Es arī dodu priekšroku izlietot pa tiešo no PayPal. Bet, nu, ja dikti vajag naudu tepat, tad arī 1.5Ls + neizdevīgs kurss reizēm ir labāk, nekā vispār nekas. :)

Link to comment
Share on other sites

Pašam nav nācies pārskaitīt no Paypal uz karti jo visu notērēju tur, bet paziņai 2-3 dienās atnāca uz karti

Link to comment
Share on other sites

jā, 1.5ls noraus. cik tie pāris eiro ir? šķiet ka 2 nevarēja pārskaitīt, pie kam pēc viņu kursa tas ir 1.38. kaut kāda tur minimālā summa bija. 1.50 nav komisija ja ASV banka.

Link to comment
Share on other sites

sorry, laikam citur šādu tekstu lasīju... :)

 

āā, trešajā postā. nokonvertē uz vajadzīgo valūtu!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Sveiciens!

Nolēmu jaunu tēmu neveidot, tāpēc rakstu te.

Ir veikts pirkums un apmaksas veids izvēlēts paypal, taču jau otro dienu nevaru samaksāt. Sazinājos ar banku, šaka, ka viss ir ok, problēma varētu būt PP pusē. Vai ir kāds šajās dienās veicis norēķinus ar PP, viss notika?

Link to comment
Share on other sites

Maksāju par pirkumu ar Paypal 09.07.2013, tad viss vēl strādāja.

A kā izpaužas: "otro dienu nevaru samaksāt"?

Link to comment
Share on other sites

Burtiski pusstundu iepriekš veicu maksājumu. Viss notiek.

Visticamāk ir starpība, kā maksā, kam maksā, kādā valūtā.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Izmet šādu paziņojumu:

We're sorry, but we can't send your payment right now

 
Here's your invoice
From

vārds uzvārds

e-pasts

Invoice Item Details Description Amount  

Service

$60.00  
Invoice Details Total $60.00 USD
 

 

Link to comment
Share on other sites

divreiz ir gadījušies šitādi gļuki. parasti pēc pāris dienām pāriet.

Link to comment
Share on other sites

 Vienreiz man ar bija kas līdzīgs ar Paypal. Pirku no USA nelielu softiņu. Kad nospiedu maksāt, uz epastu automātiski atnāca seriālis. Manā sapratnē - viss kārtībā. Programma nolādēta, seriālis darbojas - darījums izdevies. Nākošā dienā no softa tirgotājiem atnāk epasts, neesmu samaksājis, lūdz samaksāt. Zvanīju uz banku, tur saka, ka summa rezervēta, bet nauda joprojām kontā, Paypal nav noņēmis. Rakstīju uz Paypal. Šie man zvana pēc neilga laika uz mobilo, izjautā, vai es pats esmu tas, kas maksā par to softu. Viņiem, redz, tāda prakse klientu drošības labā - ik pa laikam pārbaudīt, vai maksā no kartes pats konta īpašnieks. Viss atrisinājās, Paypal rezervēto naudu no mana konta pārskaitīja softa tirgotājam. Tāds, lūk, gadījums.

 Domāju, ka gugi ir kas tāds. Iesaku sazināties ar Paypal.

Link to comment
Share on other sites

Manā gadījumā tranzakcija nemaz līdz bankai neaiziet. Var jau būt, ka no viņu puses saistībā ar drošību ir kāda aizture, kādu brīdi PP nav ar izmantots. Vakar viņiem uzrakstīju, tad jau redzēs, ko atbildēs.

Link to comment
Share on other sites

Ja reiz esi atļāvis pej-pālim lietot savu karti, tad visam būtu jāstrādā. Dēļ "drošajiem pirkumiem" noteikti nevajadzētu būt tā, ka viens pārskaitījums aiziet, bet otrs pēkšņi nē, bet beigās arī tas aiziet.

Link to comment
Share on other sites

Šodien maksājums veiksmīgi veikts. Acīmredzot šiem bijis brīvdienu gļuks. Uz e-pastu neko neatbildēja, bet PP lapā parādījies kā nepabeigts darījums. "Drošie pirkumi internetā" PP neiespaido, to teica arī bankā.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ja PP ņem no CC, tad iespaido gan - ja karte nav aktivizēta drošiem pirkumiem, tad neko nevar iepirkt.

Bet vispār besīgi. Pēdējie withdraw uz Swedbank CC velkas mūžību. Nu jau 8-otā diena, pirms kāda mēneša arī ap nedēļu vai vairāk. Vienmēr ir bijis 3-4 dienu laikā (1dienas withdraw ir 5dien uz kartes).

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...