Jump to content

Meklēju rūteris ar koaksiālo ieeju


ArnisS
 Share

Recommended Posts

Labrīt.

Apraksts: Manai tantei bija bezvadu internets ar šādu kasti Linksys WRt54gl (nu no ārpuses izskatas tāds, kura versija sīkāk nezinu/neatceros, bet atceros ka bija ar vienu antenu) Tā kā pus gadu dzīvoklis netika lietots, nets tika atslēgts un kasti ISP savāca. Nu dzīvoklis atkal tiek lietots bet cena internetam ir cēlusies. Tante (man tāda aktīva un runīga) pamanīja ka tas koaksiālais kabelis kas nāk no kāpņutelpas ir iekšpus dzīvoklim ar šitādu verķīti sadalīts:

http://www.semicom.l...95920_1324.html

 

viens vads aiziet uz televizoru, bet otrs gāja uz rūteri kura nav... Tāpēc gribētos pamēģināt vai tā vienkārši pieliekot rūteri ar koaksiālo ieeju nets ies.

Bet atrast tādu kasti ir dikti pagrūti.

 

 

Jautājums kur lai meklē, vēlams lētāku, rūteri ar koaksiālo ieeju, bet varbūt nemaz nevajag meklēt, jo nets neies?

 

Gaidīšu atbildes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tev vajag modemu priekš Izzi, Baltcom un tad visparastāko rūteri liec tam galā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

To sauc nevis par rūteri, bet modemu. Kabelis kā kabeļTV. Bet bez ISP dotā modema tu nekādu IP neiegūsi.

Link to comment
Share on other sites

Ok. bet tā firma kura piegādā televīziju ir tāda kreisa un man ir aizdomas ka viņi brutāli noņēma kasti un neko citu neizdarīja(rūteris lietošans laikā tika resetots neskaitāms reizes tāpēc par kkādu statisku ip negribas domāt) Par to liecina arī tas ka tiek maksāts par pamata latviešu tv paku, bet tiek rādīti visi kanāli.

 

 

Nu ok lai tā būtu ka nevar, bet gribētos pamēģināt. Tad ieskait lētāko šāda veida iekārtu.

Link to comment
Share on other sites

Neko tu tur nepamēģināsi - nav līguma ar piegādātāju, nav pakalpojuma.

Link to comment
Share on other sites

Un paskatījos kāpņutelpā kastīti(kura nav aizslēgta) tur man ir aizdomas ka es ne vienīgais taisos "aizņemties kko"

 

Nu labi nepamēģināšu, bet tad kādu kasti ar koaksiālo ieeju varat man palīdzēt atrast?

Link to comment
Share on other sites

Uzzini vispirms, kas piegādās netu. Citādi mēs te zīlējam kaķa ekskrementos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es neko vairs nemēģināšu. Tagad es meklēju "modēmu" kuram ir koaksiālā izeja. Basta Kāds var ieteikt/pateikt kura iekārtā Latvijas tirgū ir atrodama ar šādu funkciju??

Link to comment
Share on other sites

Nav universālas kastes - katram provaiderim ir savas kastes - IZZI viena, Baltcom cita, vēl noname kantorim cita. Ko tu vispār gribi?

 

Gribi netu - ej pie pie provaidera, slēdz līgumu un viņi dos tev kasti.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Srys nevar dabūt brīvā tirgū šādu "kasti"(modēmu, rūteri, sauc-kā-gribi) ar koaksiālo izeju.

 

 

Ja tā tad dzēšiet mani ārā no šī foruma un bloķējiet manu ip un ēpastu un visu citu.

Link to comment
Share on other sites

Tak tie kabeļineta modemi tiek autorizēti operatora galā.

Kamēr operators nav atļāvis pakalpojumu, liec tu galā ko gribi - NEKAS NEIES.

Ir skaidrs?

Link to comment
Share on other sites

Modēms ar koaksiālo izeju ??? Interesants domu gājies. Ar ieeju gan ir atrodami, tika - nepieciešams konkrētam provaideram paredzētais (modificēta firmware) un protams, kā MārcisB rakstīja - jāautorizējas, kas nelegāli nav izdarāms.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ej atdzesē galvu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...