Jump to content

Sporta austinjas un Jusu pieredze


rouzy
 Share

Recommended Posts

Laba diena!

Gribu lugt Jus padalities savaa pieredze ar sporta austinjam.

Shobrid izmantoju Sennheiser CX 300 II un krit nereali uz nerva, jo neturas ausi skrienot vai braucot ar velo, tapec mekleju specializetas sporta ausis.

Esmu noskaitjis Sennheiser OMX 680 Sports clip-on http://en-de.sennhei.../omx-680-sports ausis.

Google pats maaku meklet alternativas. Gribetu sanemt Jusu pashu pieredzi, paldies ieprieksh :)

 

PS. Un atvainojos tiem, kam austinju teema foruma jau tracina :)

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka Senn OMX 680 būs ok. Sporta austiņām vajag pievērst uzmanību aizsardzībai pret sviedriem, un arī jau pieminēto turēšanos uz ausīm.

 

Uz velo gan man bail ar austiņām braukt.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Skrienu ar parastām in-ear austiņām, āra nekrīt. Pamanīju, ka tur ir svarīgi ir nevis kādas ir austiņas, bet kur atrodās pati ierīce. Lieku telefonu armbandā, iespraužu austiņas, "lieku" vadu ielieku tajā armband atslēgu kabatiņā, lai netraucē - un var diezgan ērti skriet, aizmirstot, ka tev vispār ir austiņas.

Link to comment
Share on other sites

Priekš sporta iesaku soundmagic e30 par 37 dolāriem.

Viņas ir super konfortablas, ārā nekrīt kad skrienu, un skaņa daudz labāka nekā omx680.

Link to comment
Share on other sites

Ar tagadejam Sennheiser CX 300 II armands nepalidz. Tas vienkārši labi neturas ausis. Izmeginaju visus izmerus uzgaljiem - FAIL

 

Apskatijos Soundmagic. Pirmo reizi dzirdu tadu razhotaju.. Un par sho modeli runajot, izskatas ljoti "leeti". Bet paldies par pieredzi :)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Varu piekriest biedram Леший, skrienot vai braucot ar riteni lietoju klasiskās in-ear ausis, ārā nekas nav kritis. Tie ausīs bāžamie puļķi man mazliet uz nerviem spiež.

 

Tas protams gaumes jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Tas ka leti izskatas nenozime neko. Ieprieksejais modelis pl30 draugam kalpo jau 16 menesus, citam draugam 13, bet vienam tepat foruma 2 gadus nokalpoja.

Tici man omx680 ir krietni sliktakas.

Palaci pats interneta soundmagic e30 apskatus.

Link to comment
Share on other sites

Astauksmes par kjinieshu bralju Soundmagic ir patiesham parsteidzoshi labas, bet.. mana gadijuma tas ir ka Hjundai vai KIA auto - zinu, ka labs price/performance, bet nepirkshu :) paldies enivei :)

Link to comment
Share on other sites

On-ear tipa nelielās iGrado ļoti labi turas uz ausīm. Var skriet, lēkt, stingri turas vietā un skanējums nemainās. Atvērtā tipa konstrukcija nodrošina, ka dzird, kas apkārt notiek, kā arī skanējums iznāk dabiskāks.

Diezgan līdzīgi skanīgas, toties lētākas, esot Koss Porta Pro, bet pats tādas neesmu izmēģinājis.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Tad Amerikāņu meelectronics m6 derēs? Arī krietni labākas par omx680 un lētākas.

 

Tikko pastijos omx680 apskatus abas amazones un tie ir vienkārši nozelojami. Nekada gadijuma nepetc vinas. Tikai 2 pieczvaigznu vertejumi no .....30.

Meelectronic m6 pa $24 no ebay ir daudz daudz labaks pirkums.

Link to comment
Share on other sites

nu amazones apskati jau nu nav tas, pēc kā spriest par izstrādājuma kvalitāti

igrado lielākā problēma ir cietā stīpa, kura nepadodas, ja valkātājam nestandarta galva/tās forma, bet nu tā ir visu grado specifika - ir cilvēki, kuriem viņi liekas absolūti neērti, un ir otra grupa, kuriem viss kārtībā

porta pro neesmu dzirdējis, bet līdzīga klasika ksc50 tika drāzta ikdienā kādus gadus 6, kamēr nenokalpoja savu, tajā cenu kategorijā viņām līdzīgas grūti atrast

Link to comment
Share on other sites

Ja jau amazona vid vertejums ir 2 zvaigznes, kur pat viduvejas iegust 4... Tad varam spriest par vinu kvalitati.

Profesionali vispar dotu vienu.

Link to comment
Share on other sites

Profesionali vispar dotu vienu

 

nu var jau mīzt karstu pat no newegg nolaiferu apskatiem, bet tad jau delfu komentāri arī ir ievērības cienīgi

Link to comment
Share on other sites

Tie powerbeati ir loti neerti, dargi, un skan ka $20 austinas.

Es saku to, ka pat viduvejas austinas amazona dabu 4-5 zvaigznu novertejumu, kuras nemaz nav tik labas, tad jaiedomajas cik sudigas ir omx680 ja pat parasti lietotaji dod 2.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku skrienot austiņas nelietot, ja tas vēl ir pie ūdeņiem, parkā utt., bet saklausīt dabas trokšņus, katrā ziņā galva tad atpūša daudz labāk. Klusumā vieglāk sevi sakārtot, neliela pašanalīze, pardomāt kādu konfliktu un parasti pēc tam galvā skan don't worry, be happy

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arī lietoju parastās in ear. Tagad agrās rīta stundās skrienot velku "bandanku", ar to austiņas turās labi.

->Mieris

Pāris reizes gadījies skriet bez mūzikas, taču paklausoties savā elsošanā, kāju dipoņā un citos "dabas trokšņos" baudījumu neizjutu - zaudēju ritmu, pulsu savākt neizdevās, treniņš beidzās.

Link to comment
Share on other sites

Katram cilvēkam ir citāda auss forma, tāpēc citiem tās in-ear turās, bet citiem - nē. Eksistē tāda lieta kā "custom-molded" in-ear austiņas, kas nozīmē, ka austiņu forma tiek pielāgota tieši Tavai ausij. Rezultātā nekas nekrīt ārā, un ir perfekta skaņa/skaņas izolācija. Taču šādas austiņas nav no lētajām, un es nezinu, kur Latvijā tādas varētu pasūtīt. Googlē gan netrūkst avotu.

Link to comment
Share on other sites

Kartiga diskusija aizgajusi, tas priece :)

Par muzikas klausishanos sportojot, diskutet ir diezgan bezjedzigi. Katrs izvelas ka vinjam ertak.

Savas jaunas ausis gribu atrast kompaktas, piem., lai der ari zem snowboarda kjiveres siltajam ausim. Attieicgi visas lielaas atkrit. Mana gadijuma tur jau ir tie "suudi", ka pec review neta vai "chomam der" nevar spriest vai tas labi deres manai ausij :( IFAa biju pie vairakiem austinju stendiem, bet ta ari nesanemos merit ar ausu seeru nocukatos paraugus, vee.. weekenda bus japaeta iesutitie linki. senks

Link to comment
Share on other sites

Man arī agrāk likās - kā var bez mūzikas skriet.

Tagad pilnīgi pretēji, kā vispār ar mūziku var normāli paskriet? Katram gabalam savs bpm, automātiski gribas pielāgoties ritmam.

+ tēlaini runājot, ar ausim skrienot tu esi savā mazajā pasaulītē un tā pa īstam nespēj atbrīvoties un baudīt skrējienu. Bez ausīm tu esi pasaule, vai vismaz jūties tās sastāvdaļa.

+ vēl tā nejēdzīgā svešķermeņa sajūta. Nesaprotu tos, kas skrien apkrāmējušies ar visādiem gadžetiem.

 

(mani 2 bezjēdzīgie saņi)

Link to comment
Share on other sites

Protams, katram tas ir individuāli. Par BPM runājot - cenšos veidot playlistu kur dziesmas sakārtotas noteiktā secībā - sākumā enerģiskas, uz beigām motivējošas nepadoties, taču mierīgākas. Gadžeti nav slikta manta - zināt savu pulsu, ātrumu, cik noskriets.

Link to comment
Share on other sites

Meelectronic m6 ir vienigas, khras tu varesi vilkt zem kiverem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...