Jump to content

Vēlos iegādāt sev laptopu bet vai cena ir adekvāta?


mastermode
 Share

Recommended Posts

Labdien. Esmu students kurš vēlas iegādāties sev laptopu. Tā nu vienu internetā noskatīju sev tā tuvāk - Valmierā. Tā kā esmu idiots portatīvo datoru jomā tad vēlējos vērsties pie kāda zinošāka (kas šinī gadījumā esiet jūs) kas palīdzētu izvērtēt vai cena ir adekvāta. Links uz sludinājumu portālā ss.lv -

http://www.ss.lv/msg...bles/ckjef.html

 

Es saprotu ka izklausos pēc nepieklājīga puņķu tapas, bet tas jebkurā gadījumā ir labāk kā idiots ar dārgu grabažu.

Link to comment
Share on other sites

pārāk antīks :) ,kas ar bateriju vel? Tev jau vajag cik saprotu apkārt nēsāt mācībām. Es neņemtu,bet meklētu drusku svaigāku un piemestu vēl latus 20-30.Tad jau kas prātīgāks sanāktu.

Link to comment
Share on other sites

Da labi, par to cenu normāls kompis... un operatīvā normāla... bača gan noteikti beigta. Nav jau tik traki uz tāda strādāt - nebūs lēnāks kā mūsdienu netbūki ar Intel Atom'iem. protams ja līdzekļi atļauj labāk kaut ko jaunāku paņemt, bet ja ar naudām švaki, manuprāt, Wordam un internetam šis būs ok... vēl jau var mēģināt nedaudz nokaulēt to cenu - nu kaut vai par piecīti :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja izdodas nokaulēt teiksim puscenu no baterijas tad ar sākumam pietiktu.Bet ja viņš tur tik pārdesmit minūtes un paredzēts nēsāt pa lekcijām tad galīgi garām.Jo var līdz latiem 90 atrast lietojamu kompi ar ciešamu bateriju.

Link to comment
Share on other sites

Galīgi garām pirkums. Tad jau pasūti labāk jebajā. Ja ne visu uzreiz, tad pa detaļām. 60 Ls var ieguldīt krietni labākā pirkumā, nevis vecā., nodzitā sīmensā.

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

nnoname neuztvēru, kāds sakars manam komentāram par konkrētu kasti ar to, ko esmu, un ko neesmu lietojis?
Ta tik vecus kompus parasti dāvina vai izmet.Kur tur normāla cena? Točna ap 6gadiem.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ta tik vecus kompus parasti dāvina vai izmet.Kur tur normāla cena? Točna ap 6gadiem.

 

tas varbūt tur pie taviem troļļiem tā notiek, ietektu padziļināti papētīt boot pārdošanas sadaļu

pacentīsies atbildēt uz manu jautājumu?

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Es mēģinātu nokaulēt līdz 50, tad ok, bet vispār- forumu spams sāk palikt kaitinošs. Cilvēks atnāk ar jautājumu, bet jūs te sākat diskusiju, galīgi ne pa tēmu.

Link to comment
Share on other sites

mastermode

Paldies par komentāriem. Labāk nopirkšu ko svaigāku.... Paskatīšu ko foruma biedri tirdziņā ieliek.... Vai arī atradīšu kādu tirgotāju....

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Cena laptopam ir adekvāta, par 60 LS nevar gribēt neko diži lielāku. Par 20 nieku tak neatdos tādu kompi. Baterija laiakm 70 % gadijumu ir jāmaina!

 

Protams pieliec nieka 300 LS un nopērc jaunāku. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...