Jump to content

Kādu banku lieto Tu?


Fruzz
 Share

  

151 members have voted

  1. 1. Kādu banku lieto Tu?

    • SEB
      49
    • Swedbank
      107
    • DNB
      15
    • Nordea
      4
    • Handelsbanken
      0
    • Danske Bank
      1
    • Citadele
      24
    • Cita (pievienot komentāru)
      8


Recommended Posts

Un kur tad Citadele??

 

Pamatā esmu Citadeles (alga) un Nordea bankas (hipo) klients.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Alga tiek maksāta "uz rokas" hvz, varbūt kādreiz piereģestrēšos SEBbankā-šajā provincē tikpat izvēle nulle...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Mezavecis

Ja nav kur bāzt naudu, tad liec kaut zeķē. Ja runa par bankas pakalpojumu pieejamību, tad Danske nav tā labākā izvēle.

 

Ja apskatamies pie manslmt, mans.lattelecom, e-pakalpojumos, tad šis saraksts nav no plašajiem

 

 

swedbank.pngnorvikbank.pngseb.png?2dnb.pngnordea.png

 

e-csdd cita aina:

 

 

elv.jpg

 

Tieši SEB, Swedbank, DNB, Nordea, Norvik piedāvā visās vietās autentificēties. Pārējās paliek aiz borta.

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Kā primāro kontu un norēķinu karti lietoju GE Money Bank, ir konts arī SWEDB., bet kopš viņi pacēla maksu par karti līdz 10 ls gadā, un sāka iekasēt naudu par noguldīšanu savā kontā, valūtas maiņu, atteicos nafig. Šogad tie zagļi pat sākuši sūkt naudu par pirkumiem ārpus Latvijas :D

Stap citu, kas, pie velna, ir HANDELSBANK????? 

Labots - ozis
Link to comment
Share on other sites

sāka iekasēt naudu par noguldīšanu savā kontā

Ir bankomāts. Nu ja tu n-tās summas noguldi, par ko uztraucies? Klienta apkalpošana.

Link to comment
Share on other sites

Neuztraucos, bet izvēlos to, kas man izdevīgāks. GE Money man neņem nost piķi par manis apkalpošanu, un arī gada maksa par karti viņiem tikai 2,40 LS gadā un varu lietot visu citu banku bankomātus LV. Un tie iemaksas automāti ne vienmēr ņem pretī to naudu, man viņa arī saburzīta bieži gadās, ir bijis, ka sasprūst. Ā un vēl man GE money katra gada beigās kautkādus procentus pie''skir no tās summas, kas manā kontā stāv :)

 

Stap citu, kas, pie velna, ir HANDELSBANK?????

Labots - ozis
Link to comment
Share on other sites

GE Money Bank,

Tiek pārdota... GE Money vācās ārā no LV.

Domā pats. Protams, "banka tiek pārdota" nenozīmē to pašu ko bankrotē. Bet seko līdzi uzmanīgi, kam pārdos.

Link to comment
Share on other sites

Tiek pārdota... GE Money vācās ārā no LV

Man jau tā arī likās, tāpēc jau sīkākās filiāles vienu pēc otras klapē ciet!

Link to comment
Share on other sites

nu viņu jau pirms gada gribēja krieviem pārdot, bet neatļāva FKTK. No kurienes info, ka atkal grib pārdot? Kuras filiāles tad ir aizklapētas? 

Labots - ozis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Stap citu, kas, pie velna, ir HANDELSBANK?????

 

Viena no lielākajām un vecākajām zviedru bankām. Latvijā viņiem ir viena maza filiāle. Lai atvērtu kontu, jābūt ļoti caurspīdīgam. Filiāle atrodas blakus Barona kvartālā (Tur ir arī Danskes filiāle).

Link to comment
Share on other sites

Ir iespējams atvērt bankā kontu, ja attiecīgās bankas filiāles pilsētā nav?

Tikai aizdodoties uz pilsētu, kurā tai bankai filiāle ir.

Pagaidām vēl onlainā kontu atvēršanu nenodrošina, kazi iespēja augt :D 

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Kur PrivatBank, Hipotēku un zemes, Norvik un citas pietiekami populāras bankas?

 

Lai nu kā - pašam Swedbank kā algas/uzkrājumu banka, SEB'ā savukārt kredīts otrai lauku mājai savulaik paņemts.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

@@ediots, man jau liekas, ka darba devējam pa lielam ir vienalga kāda tev banka.. tik pats rēķinies, ka naudu vari saņemt ne tajā dienā, kad darba devējs pārskaita, ja ir cita banka. 

Link to comment
Share on other sites

Varbūt, man, stājoties darbā, bija jāaizpilda pieteikums kartei viņu bankā, neko neprasīja, vai man ir kaut kur konts vai nē. Personīgi man jau arī bija vienalga.

Tas gan bija vairāk tad retorisks jautājums, kā cilvēki 'izvēlas' banku.

Link to comment
Share on other sites

Darba devējam nav tiesību uzspiest kādu konkrētu banku. Ja tā notiek, noteikti vajag painteresēties PTAC un VDI.

Tiesa, ja, stājoties darbā, darbiniekam bankas konta nav vispār, tad jau var gadīties vienalga. Vēl jau ir tāda interesanta opcija - saņemt algu skaidrā naudā, kas joprojām ir atļauts - bet ar to gan 99% darba devēju negriēs čakarēties.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Kur PrivatBank, Hipotēku un zemes, Norvik un citas pietiekami populāras bankas?
+

 

Privātā un Norviks šķiet tik šaubīgi kantori, ka tur nekad neienāktu prātā iet un savu naudu turēt. Un Hipotēku laikam atkratījās no komercbankas pienākumiem un tagad tikai nodrošina visādu Eiropas fondu naudu apkalpošanas. 

Link to comment
Share on other sites

Alga utt Citadelē, jo attieksme ir labāka (un pakalpojumu cenas draudzīgākas)  un ibanka arī normāla :pooh_honey: . Suudbank tikai konts ar ibank, mazums ātri naudu ieskaitīt pazīstamiem utt. Nenožēloju, ka notinos no zviedrenes. 

Labots - microlink
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...