Jump to content

In-ear austiņas līdz 20$


xxxxxx
 Share

Recommended Posts

Gatavojos eBay iegādāties austiņas cenā līdz 20$ (tiesa tika no USA).

Tā kā pašam šajā jautājumā ir tumša bilde, tad varbūt varat kaut ko rekomendēt? Varat piedāvāt arī labāko pieejamo variantu Latvijā šajā cenu kategorijā :)

Izmantošu galveno kārt klausoties mūziku skrienot :)

 

P.S

 

Vai nav kāds knifs kā uzzināt vai, piemēram, šis piedāvājums nav ķīniešu kopija? http://www.ebay.com/...=item35bd397fbc

 

P.P.S

 

Varat nepiedāvāt variantus no sērijas "piemet pāris latus un paņem.." Vēlos sakarīgāko šajā cenu kategorijā. Tā kā pašreiz lietoju Nokia`s lētā gala telefonu komplektācijā esošās, tad jebkurš pirkums būs kāpums uz augšu :D

Labots - xxxxxx
Link to comment
Share on other sites

Neredzu jēgu tizloties un sūtīt no ebaya. Paņem tos 10Ls un nopērc LV ausis - tādā cenā ir lielākā daļa Philips austiņas, kurām nav ne vainas...

No ebaya atnāks kaut kāda mega kruta čainīzu padjobka.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

tieši tā, beidz ākstīties un paņem LV jebkuras philips, creative u.c. tavā budžetā. Būs vismaz garantija. Kā pats teici " jebkurš pirkums būs kāpums uz augšu"

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Jā, 20 zaļie nu ir tā īstā cenu kategorija, kur matus skaldīt...

 

Zobupastu vai zeķes arī no USA sūti? :mrgreen:

Labots - Reņģēdājs
Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Tavām vēlmēm, tādā cenu kategorijā piemērotākais būtu Meelectronics M6.

Runājot par tevis minētajām Skullcandy, nedomāju, ka būs diža atšķirība skaņas/uzbūves kvalitātei, salīdzinot oriģinālas ar ķīniešu pakaļdarinājumu.

 

Starpcitu, kādreiz izmetu 15 lašus Elkorā pērkot philips austiņs ar domu, ka viņas visas tādā cenā skanēs vienlīdz drausmīgi. Un netikai arī skanēja drausmīgi, bet bij tik neērtas ka nevar noturēt ausīs ilgāk par 10min + nemitīgi krita ārā.

Link to comment
Share on other sites

Šodien RIMI nopirku kaut kādas par 4,75Ls, domāju, ka par lētajām Nokia labāk būs. Paklausījos un sapratu, ka lētās Nokia austiņas nav nemaz tik sliktas, jo jaunās ir pēdējie mēsli - basu nekādu, tikai vidi un nedaudz augšu, kaut gan virsū rakstīts XTREME BASS. Jānes rīt atpakaļ. :D

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Roadstar izskatās sakarīgākais pēc tehniskās informācijas, cik viņa ir patiesa ir cita lieta. Otro vietu dodu philips.

Link to comment
Share on other sites

ir tikai viena iespeja- nem no tehnoland jvc fx101 pa 8 ls uz akciju- visi parejie varianti ir krietni sliktaki!! palasi head-fi.org foruma par vinam, taja cenu kategorija labakas nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Es teiktu, ka noteikti jāņem ir pionierus, jo sevi viņi manuprāt ir pierādījuši ar kvalitatīviem izstrādājumiem..

Link to comment
Share on other sites

Tak janem jvc fx101, nekadus pioneerus. Atver head-fi.org un samekle vinas un palasi ko citi doma.

Link to comment
Share on other sites

Arī šādā budžetā skatos ausī iebāžamās. Nespēju pieņemt gala lēmumu, vai Sennheiser CX200 ir pakaļdarinājums vai nē. Pārdevējam reitingi labi, cena ir daudz zemāka, kā Latvijā, taču par latu gluži arī nav.

 

Pasūtīju tikko no 1a.lv tās Pioneer SE-CL711. Redzēs, vai tur var sulu izspiest vai nevar.

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

šodien pa ilgiem laikiem pamēģināju in-ear un sapratu, ka tas nav priekš manis :D

Labāk patīk kaut kas līdzīgs kā IPod`am - varbūt kādam ražotājam ir kaut kas līdzīgs?

Link to comment
Share on other sites

Kadas in-ear pameginaji? Acme, kkadas maximas vai nokijas?

Visi tie letie krami ir nekas nederigas un ausu sapes izraisosi.

Kadreiz ar neklausijos ar inear austinam, jo likas galigi neertas(pateicoties brala maximas 4ls austinam). Bet vienreiz tapatas no neta panemu pa $10 sennheiser cx200 feikus un man atveras acis. Vinas bija konfortablas! Un pie tam skaneja daudz labak neka jebkura earbud ko biju dzirdejis. Tagad man protams ir citas inear- tik komfortablas, ka ausi nemaz nejut!!!

Es tev iedosu linku uz vienam feikam cx300, kuras maksa tik $6.5, ta ka neko zaudet nevar.

Vinas ir diezgan komfortablas un skan gandriz tik labi ka orginalas un nak 3 izmeru uzlikas.

Tad varesi izspriest vai der vai neder. Ja patiks ieteiksu kadas loti labas un letas.

Link to comment
Share on other sites

vecīt, tu pats saki ka no maximas ausīm var gūt tikai sliktas emocija, bet tai pat laikā piedāvā pirkt lētas ķīniešu paģopkas :D :D

Cik ausis nesmu sūtijis šajā cenu kategorijā no ebay - visām mēneša laikā nobirst vai nu vadi vai arī zūdis kontakts pie štekera, kas spraužās telefonā :D

 

Tā kā - varbūt tomēr, kāds var ieteikt kaut ko līdzīgu IPdo ausīm, bet no pazīstama brenda (ne-ķīniešu pakaļdarinājumu)?

Link to comment
Share on other sites

Estak jau ieprieks ieteicu jvc no tehnolanda.

Bet tu tas nevelejies, jo tev nepatik in ear, tapec tev ieteicu letas no kinas, lai tu vari beidzot pameginat normalas in ear kuras skan daudz labak neka tas thomson un maximas un ir ērtas!

 

Apple austinas ir loti sliktas- krit ara un skana slikta.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko ķīniešu ausis par 3ls būs labākas par Maximas 2ls vai tiem Tomson par 10ls ? :D :D

 

Apple ausis esmu mēģinājis un man patīk - tā kā varbūt pašreiz tirgū ir kaut kas līdzīgs?

Link to comment
Share on other sites

Ka jau saku, tu neesi dzirdejis istas in ear austinas, draugam ir cx500 pa 8 dolariem, skan daudz labak par apple austinam un lieto jau desmit menesus, nekas neplist.

Man pasam ir 100 dolarus vertas parastas, kuras kvalitate/cena ir vienas no labakajam- bet vinas vienkārši nobal uz pusi letaku inear prieksa

Link to comment
Share on other sites

Laikam sūdīgi ar uztveri - man nepatīk ka tās gumija ir ausī un absorbē apkārtējos trokšņus. Ja nav ko teikt - tad nepiesārņo diskusiju ar savu ķīniešu reklāmu

Link to comment
Share on other sites

Tak beidz cikstet un no tehnolanda noperc jvc fx101 un salidzini ar apple austinam. Neaizmirsti ka preci var atgriezt 14 dienu laika ja nepatik.

Link to comment
Share on other sites

tiešām uztveres traucējumi. cik tad ilgi muldēs par 10 Ls vēru santīmpišanu? Vot redzēju austiņas 600 Ls. Custom made pēc konkrētā cilvēka auss formas. A te tāds trobelis kapeiku dēļ. Jebkuras būs sūds un jebkuras būs kīniešu mēsls. Ja galīgi nezin, tad nopērk vienas, nepatīk nopērk citas utt. Vienam no auss krīt arā, Otram no d** nelien. Jaunieši! Tak vienreiz kļūstat reāli un domājat ar galvu.

Link to comment
Share on other sites

JDat - nauda man no d*rsas neaug un 10ls ir nauda. Kā arī neesmu nekāds melomāns.

 

Domāju, ka diezgan liela daļa šeit esošo reālajā dzīvē mēģina visur iziet pa lēto, bet virtuālajā dzīvē tēlo večus kuri lietojot tikai ausis pa 100ls un kompjus sākot no 500ls un protams - kabatā ir tikai SGS3 vai Ifōn5

Link to comment
Share on other sites

esmu daudz lasījis tavus postus. secinajums vienkārš; grigu mersedesu par 10 ls. parādiet kur ir! A to ka mersedesi nemaksā 10 Ls, to saprast negribam. Labi mersedesa vietā var arī pežo. bet tik un tā pežo nebūs 10 Ls. par 10 Ls tiksi pie trīsriteņa. ja saprast nevaram, tad nevaram. gribās kvalitāti? kādu. kāds galu galā ir prasības? Lai tavās uzsīs turās un vadi neplīst nost? Parādiet man tādas ausis pa 10 Ls. Ak jā. un vēl kaut kā nebūt jāskan. Spalie tīņu sapņi.

 

Lēti? Tas ir nosacīti. Lēti pret ko? Lēti tas ir monis pa 100 Ls un desktops pa 300 Ls ar Radeon 6450. Kāpēc? Tāpēc ka spēles nespēlēju. Jāņem integrēto lai iepistu santīmu? Nē! Lai vajadzības gadījumā varētu apgreidot. CPU? Mašina zverj. Vajag jaudu un miers. AMD labi kodējas, kaut gan saka ka domāts santīmpisējiem. Pofig kam domāts. Man ir vajadzīgā RAW jauda un miers. 2x500 GB WD black series HDD. Mani WD nav pievīlis. 1. HDD darbam otrais backupam i miers. Tā ka pa lēto esmu ticis cauri. Kā domājot. Kādam tas var likties overpice, kādam šizo, bet man ir savas prasības, kuras zinu. Tām piemēroju budžetu, nevis otrādi (budžetam piemēroju nereālas prasības klāt).

 

Tā ka. Pērc ko grbi pa 10 Ls, tik un tā būs sūds. Nav jēgas diskutēt. Arī santīmu iepist vajag māzēt. Tas nav RAW santīmpišana.

 

PS: Man Nokia E52, tavai zināšanai. Darbojas i nesūdzos (pārāk daudz). Atradīšu trubu kas patīk, tad apgreidošu, nevis skriešu pēc samsūdiem vai aifuniem.

Link to comment
Share on other sites

Tas jvc piedava 80% to pasu ko pasas krutakas austinas. Apple austinas labi ja 20%.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir jautājums; Ar ko atšķiras austiņas savā starpā 10 Ls kategorijā?

 

Varbūt vienkāršāk: pa 15-20 Ls paņemt labākas.

Link to comment
Share on other sites

10ls grupa ir gan nenormali sudigas, videjas un pat labas.

Link to comment
Share on other sites

dNenormali sud

 

Sudigas ir maximas, acme utt.

Videjas ir pioneer, phillips utt

Videji labas soundmagic pl21

Labas ir jvc fx101, phillips she3580, monoprice 8320

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...