Jump to content

Intel MB prieks i5


ManiaKsLV
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Man tāds jautājums zinātājiem par i5 2500K un i5 3570K vel neesmu izvēlējies procesoru, bet zinu, ka ņemšu vienu no šiem. Uzreiz jāsāk domāt kāda mātesplate derētu, lai varētu nedaudz virstaktēt un domāts šis PC būs priekš spēlēm pārsvarā. Nemeklēju īpaši dārgu plati bet labu un gribu zināt kuram ir kāda pieredze ar šo procesoru OC un kādas ieteiktās MB :)

Link to comment
Share on other sites

nevertell

SLI/Crossfire vajadzēs ?

Budžets ?

 

Zinot to, ko patlaban esi pateicis, ņem dajebkuru Z77 plati, kas atblist prasībām (dzesēšana, USB 3/2 porti, papildus fīčas, CF/SLI) un iekļaujas vēlamajā budžetā. Izvairies no gigabyte (mana personīgā pretenzija, riebjas bios šiem) un dibenakmens.

Link to comment
Share on other sites

ManiaKsLV

ja dzesēšana kurai platei labāka un phase? man te overclock.net čaļi saka ka GA-Z77X-UD3H jāņemot esot viniem tur labākais par cenu Sli šaubos es palaidīšu tikai HD 7950 vai GTX 660 Ti

 

Un + i5 2500K vai i5 3570K? ivy baigi karstot jo es taka nedaudz virstaktēšu + man ir Hyper 212 EVO dzese un laba termālā pasta

Link to comment
Share on other sites

ManiaKsLV

Nevajag ir jau :D vecenes neinteresē labāk būs meitenes :D

Link to comment
Share on other sites

"nedaudz" var klokot uz jebkuras P67/Z68/Z77 matesplates. Ieteicu izveleties pec nepiecieshamo "navarotu" klatbutnes.

Link to comment
Share on other sites

trumulisxxx

un kāda vaina ir GIGABYTE ? pašam nujau piektais kompis uz šī ražotāja dēļa un nekad nekādu problēmu nav bijis. atbalsts no ražotāja puses i draiveru i biosa ziņā vienkārši lielisks. Sobrīd lietoju Z77DS3H kopā ar 3570K. Ja rokas aug no pareizās vietas tad sūdzēties par gigabyta biosu būtu lieki. viss kas ir vajadzīgs veiksmīgai klokošanai ir ērti un vienkārši atrodams un lietojams.

 

kāda nafig labāka vai sliktāka dzesēšana pašam dēlim ? ja nav normāla korpusa ventilācija tev tā redele uz čipseta var arī nemaz nebūt.

 

ivy bridge karst ? ne sūda ! ar stock dzesi 4GHz ITB vai Prime95 - kodoliem max 65 grādi

Labots - trumulisxxx
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...