Jump to content

Iphone 3g un 3gs BB downgrade


Kaasis
 Share

Recommended Posts

Skatos, ka neviens nav vēl atrakstījies. Principā tagad var downgreidot iphone modemu. principā tie kas ipada BB ir uzlikuši u.t.t. Vai tie kuriem ir 5.14 vai 5.15. Princips ļoti vienkāršs. Iešujam 6.15 iPad BB un tad ar jauno redsn0w downgrade uz 5.13 (atbloķējamo) BB. Aizmirstam par GPS problēmām un battery drain.

 

Sīkāk pie paša DEV TEAM

 

Lai jauka diena. Pārbaudīju uz 3g.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ritmanis

Ne visiem tas iet.

Daudziem ir problēma, ka downgreidojot firmware vispār nojūk BB un nestrādā ne Bluetooth, ne Wi-Fi, ne ir tīkls. IMEI un citus datus arī neuzrāda.

Man arī tā bija, un ne man vienīgajam. Izskatās, ka ne visu hardware vēl atbalsta tā redsn0w downgreids, jo ir vēl kāds procents aparātu uz kā tas neiet.

Laboju to tā, ka pakonsultējos ar vienu čali, un viņš man ieteica lai izmēģinu uzlikt tīru 3.1.3 FW, kuram ir defaultais 05.12.01 firmware (kurš ir unlockojams).

Izdevās arī. Ideja tāda, ka tad kad ir nojucis BB var atjaunot uz praktiski jebkuru veco BB, iTunes uztaisot restore uz firmware, kam oriģināli nāca tas noteiktais BB.

Strādā arī. Uzstādīju 05.12.01, izlaidu caur sn0wbreeze 4.2.1 firmware un uzliku, lai neupdeito baseband, bet saglabā esošo.

Iet arī. Jailbreakoju, unlockoju, un voilā - ir tagad iOS 4.2.1 FW ar 05.12.01 BB bez nekādiem gļukiem un iet visos tīklos.

 

Tas tā, ja nu klādam rodas tā pati problēma ;)

Labots - AmmO
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Liidz shim Downgreids ir normaali darbojies uz visiem aparaatiem kas ir bijushi "nagos"

Galvenais ir atcereeties ka Redsnowa 0.9.14 beta 1 veel nesuportee visus modema atminjas chipus ( iespeejam tas arii ir modema nobrukshanas iemesls )

ar 0.9.14beta2 probleemaam nevajadzeetu buut .

tiesa bij viens 3Gs kursh pretojaas , bet jamais bij dzelziski samociits , bet taapat tika pieveikts :)

Link to comment
Share on other sites

Ritmanis

Lietoju 0.9.14b2, vairākas reizes instalēju par jaunu un downgreidoju, visu laiku tā pati situācija!

Acīmredzot ir vēl kādi reti čipi, kas vēl nav atbalstīti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man 3GS tieshi ar sho problemu, un kad instalee IPAD baseband tur paradass uzraksts ka tadiem un tadiem iphoniem nav ieteicams likt jo var no brikot BB un man taa arii ir no WIFI no MODEM no BLUEtooth ko dariit?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kas nozīmē - ko darīt? Paņem telefona sērijas numuru. vajag 3,4,5o ciparu. Ja ir vairāk kā 940 tad nedrīkst apdeitot (ja 3.cipars ir nulle - arī)

Link to comment
Share on other sites

O! Šito pavedienu biju palaidis garām... Būs vakarā ar ko nodarboties, kā reiz viens 3GS ir lietošanā ar neīsto BB :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...