Jump to content

Windows instalēšanas laikā pc pakaras, risinajums?


gvidaso
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Problēma tāda- nevar instalēt jebkuru windows uz sava datora,jo tas setup ielādes laikā pakarās (pirms particiju izvelnes).

Sakuma meginaju winXP ar 2 dažādiem diskiem, jo domaju, ka varbut diskā vaina, bet nē, jo arī ar win7 tas pats.

dzelži:

cpu- intel p4 2.6GHz

ram- DDR 1GB kingston

gpu- Radeon HD4650 1gb

HDD-160gb

plate- biostar PT880 Pro-A7

 

Ir tā, ka bija viens vecais hdd uz kura bija windows xp tieši šim datoram. windows vidē viss stradā bez problēmām, darbinu vairākas stundas.

Bet kāpēc windows setup ielādes laikā dators pakaras? Vienk. apstajas un nekas uz priekšu nenotiek....

Help.

Link to comment
Share on other sites

Iespeejams, ka instalaatoram nepatiik tas, ko esi uz taa cietnja saveidojis.

Notiiri nost visas partiicijas un uzveido pa jaunam.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja Windows instalācijās nav vaina un ja teiksim uz cita datora ar topašu instalāciju var uzinstalēt tad pārbaudi vai ar hdd viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tulit pačekošu, paldies.

 

EDIT: Nav tur tā vaina. ieliekot arī citu hdd, problēma paliek.

Labots - gvidaso
Link to comment
Share on other sites

karlislivi

vai Tev cietais HDD ir IDE vai SATA,,,,ieej biosā un pārslēdz no AHCI uz Legacy vai Compatibility mode,tad apstiprini šo darbību ar save and setup.Tad sāc windows instalāciju biosā uzliekot lai startējas no cd room.Parādās uzraksts Press and key to boot from cd-spiež jebkuru pogu un sākas instalācija.Pēc tam no mājas lapas novelk vajadzīgos draiverus sākot ar čipseta draiveri.Beigās pārslēdz visu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, RAM problēmas. Uzlaid kaut vai Memtest.

#karlislibi: Kāds te sakars ar SATA, ja ar W7 tas pats?

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Iespējams, RAM problēmas. Uzlaid kaut vai Memtest.

#karlislibi: Kāds te sakars ar SATA, ja ar W7 tas pats?

kur to memtest uzlikt? Meginaju arī 2 atsevišķus ram.

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Tieši šodien instalēju vienu kompīti, ar noname māteni, un VIA K400 čipsetu. Visu laiku windows instalators uzkārās pie "Setup is starting Windows".

 

Ja nu palīdz, tad vaina bija iekš iekšējā USB kontroliera. Bios'ā šamo diseiblojot, instalācija vairs nepakārās.

Link to comment
Share on other sites

Tieši šodien instalēju vienu kompīti, ar noname māteni, un VIA K400 čipsetu. Visu laiku windows instalators uzkārās pie "Setup is starting Windows".

 

Ja nu palīdz, tad vaina bija iekš iekšējā USB kontroliera. Bios'ā šamo diseiblojot, instalācija vairs nepakārās.

hmm, bus japaskatas. Man gan neuzkarās tieši tajā vietā. Tas notiek katru reizi citā vietā loading laikā (apakšā kur teksti atri mainas :D )

Link to comment
Share on other sites

Ja šādi simptomi, tad nomaini CD/DVD lasītāju.

uz citu datoru šis cdrom strada bez aizķeres. Paņemts no cita datora, jo šim datoram sava nav.

Link to comment
Share on other sites

karlislivi

Tad dabū citu instalācijas disku ar windows vai pārbaudi ar kaimiņa disku, ja cdroom ir strādājoš.....

Link to comment
Share on other sites

 

Sakuma meginaju winXP ar 2 dažādiem diskiem, jo domaju, ka varbut diskā vaina, bet nē, jo arī ar win7 tas pats.

 

LASĪT VAJAG! Es 3 dažādus windows esmu meginajis.

Link to comment
Share on other sites

Man ar reiz bija mišungs ar USB. Mēģini Izraut visu ko vien var no USB. Manā gadījumā gļučija klaviere. Bet piesprausta caur USB hubu, šī pati klaviere nekādus gļukus nelaida.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jāmegina. NEIET! Izrāvu visus usb, bez izmainam

Labots - gvidaso
Link to comment
Share on other sites

Btw, uz XP installa varēja aplūrēt, uz ko tieši ir nokāries - t.i kādā procesā, tik no galvas es neatceros - gan jau googlē var sameklēt.

Link to comment
Share on other sites

izmaiņas nekadas botojot no CD, bet tagad pamēģinaju ar flešku - pagaidām līdz particiju veidošanai esmu ticis, redzes kas bus talak.

 

Cik saprotu, kkā CD ROM noteiktā brīdī apstajas. Bet uz citu datoru ar to pašu CD ROM problemu nav. hmmmm.

Link to comment
Share on other sites

Tur problēmu nav. Izdevās instalēt windows bez jebkādām problēmām no usb flash atmiņas. Tā tad vainiga nav RAM, HDD.

Visticamak, ka cd rom apstājas, tikai kapec?! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...