Jump to content

Vai ir iespējams piereģistrēties PayPal ja esmu nepilngadīgs?


Ozols88
 Share

Recommended Posts

:wave: Lieta tāda ka es gribēju piereģistrēties Paypalā bet man vajag arī kādu karti. Kādu iesakāt karti priekš nepilngadīgajiem bet lai tā derētu Paypal? :help:

P.S. jau meklēju par to visos stūros.

Labots - Ozols88
Link to comment
Share on other sites

Izvilkums no PayPal noteikumiem:

"A Special Note About Children. Children are not eligible to use our service and we ask that minors (under the age of 18 ) do not submit any personal information to us or use the service."

Līdz 18 gadiem legāli nevarēsi. Vari protams izmantot vecāku palīdzību un viņu kartes.

Link to comment
Share on other sites

Izvilkums no PayPal noteikumiem:

"A Special Note About Children. Children are not eligible to use our service and we ask that minors (under the age of 18 ) do not submit any personal information to us or use the service."

Līdz 18 gadiem legāli nevarēsi. Vari protams izmantot vecāku palīdzību un viņu kartes.

Paņem tēta vai mammas karti un piereģistrējies :mrgreen:

Izskatās ka tā arī vajadzēs darīt :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Ja ir melnā Swebank Open Visa karte tad problēmām nevajadzētu būt

Ja tu domā OPEN VISA Classic tad to es vēl nevaru tur vajag vismaz 16 gadus

Link to comment
Share on other sites

Ņem vērā, ka reģistrējoties ar "svešu" karti Tev būs jātiek arī pie šīs kartes izraksta internetā. Citādi nevarēsi pabeigt reģistrāciju. Un ņem vērā, ka vecāku atļauju vajadzēs jebkurā gadījumā, jo reģistrācija un daļa no darbībām ar PayPal atspoguļosies viņu bankas izrakstos. Pēc reģistrācijas Tev vēlāk prasīs pases un adresi apstiprinoša dokumenta kopiju nosūtīt. Viltosi fotošopā? Ja PayPal pamanīs, ka krāpies nepareizi norādot vecumu u.c. Tevi izmetīs arā un ieliks "melnajā" sarakstā. Nekad vairs nevarēsi ar savu īsto vārdu un datiem piereģistrēties (arī kartes īstais īpašnieks cietīs). Palūdz vecākiem, brālim, draugam, radam.... lai atver kontu PayPal un atļauj Tev to izmantot. Nelien pirms laika veikalā šnabi pirkt ar viltotiem dokumentiem, sataisīsi sūdus. Kopš 2007g PayPal Eiropā ir bankas licence, nevis parasts norēķinu kantoris. Viņiem ir pieeja visiem reģistriem u.c.

Link to comment
Share on other sites

Paypalā pases kopiju prasa? no kureim laikiem :shok:

Es tur vienkārši piereģistrējos savadīju savu adresi, vārdu, uzvārdu, bankomata kartes numuru, signature numuru un norādīju derīguma kartes termiņu un viss tā liekas un jau vairākus gadus iepērkos ebay u.t.t kur pieejams apmaksas veids paypal.

 

Man ir SEB visa electron karte...

Link to comment
Share on other sites

Paypalā pases kopiju prasa? no kureim laikiem :shok:

Es tur vienkārši piereģistrējos savadīju savu adresi, vārdu, uzvārdu, bankomata kartes numuru, signature numuru un norādīju derīguma kartes termiņu un viss tā liekas un jau vairākus gadus iepērkos ebay u.t.t kur pieejams apmaksas veids paypal.

 

Man ir SEB visa electron karte...

Tu izmanto SEB VISA Electron Studentu karte vai Maestro, VISA Electron?

Link to comment
Share on other sites

par pases kopiju esmu dzirdējis tikai gadijumos, ja Paypal`am ir radušās kādas aizdomas par tevi veicot darijumus

Link to comment
Share on other sites

Agrāk PayPal prasīja pases kopiju sasniedzot noteiktu darījumu apjomu un lai noņemtu darījumu limitus. Tagad ir stingrāk palicis jaunajiem lietotājiem. Reģistrējies un pārliecinies. Pēc mēneša, vai cik tur, sūtīs lūgumu, tad brīdinājumu un bloķēs, ja nesūtīsi dokumentus. Paypal savā biznesā izmantoju nopietni un sen. Ir vērti n-tie accounti, gan biznesam, gan ģimenei. Var jau būt ka kādam arī neprasa, bet tiem accountiem ko vērām vaļā pēdējā laikā visiem prasīja.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos man arī prasīja. Reģistrējos šā gada pavasarī. Sūtīju šiem ieskanētas tiesības/pasi, lāgā vairs neatceros.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, man domāt marta beigās, vai maija sākumā piereģistrēju paypal'ā pazīstamu dāmu. Lai arī kods nāca ilgi, tomēr personu apliecinošas kopijas netika pieprasītas.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Biju reģistrējies Paypalā (laikam bija 15 vai 16) ar savu karti un nekādu problēmu nebija. Ja vajadzēja vadīt iekšā vecumu, tad rakstīju tādu, kādu "vajag" :D

Laikam vienā momentā ar to bija nelielas problēmas (vairs neatceros kādas: iespējams ar ebay), bet tā konts strādā kā nākas. Vienreiz biju sazvanījis Paypal un pat viņiem teicu, ka vecums man nav norādīts īstais, bet viņiem bija dziļi vienalga un nekādas sankcijas par to nebija =)

Link to comment
Share on other sites

Biju reģistrējies Paypalā (laikam bija 15 vai 16) ar savu karti un nekādu problēmu nebija. Ja vajadzēja vadīt iekšā vecumu, tad rakstīju tādu, kādu "vajag" :D

Laikam vienā momentā ar to bija nelielas problēmas (vairs neatceros kādas: iespējams ar ebay), bet tā konts strādā kā nākas. Vienreiz biju sazvanījis Paypal un pat viņiem teicu, ka vecums man nav norādīts īstais, bet viņiem bija dziļi vienalga un nekādas sankcijas par to nebija =)

A kāda tev karte bija?

Link to comment
Share on other sites

Nē nu bērnudārzs konkrēts .... PayPal noteikumos rakstīts - nedrīkst, bet šis līdīs vienalga. Cilvēkam pat 16 gadu vēl nav. Pa kluso no vecākiem ņems bankā kartes, melos par vecumu u.c. Palūdz vecākiem un būs Tev PayPal, bet ja vecāki neļauj, tad laikam jau viņi zina kāpēc nevajag Tev viņu.

 

P.S. Izlasi foruma noteikumus un beidz citēt iepriekšejos postus katrā atbildē. Vienkārši raksti tekstu un spied "pievienot" (nevis "citēt")

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...