Jump to content

e-grāmatas par Hariju Poteru


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Interesē vai ir kaut kur pieejamas LV valodā bez maksas (vai par simbolisku maksu)?

Meita sagribējusi izlasīt pa vasaru :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Oficiāli nedabūsi. Neoficiāli - arī diez vai, jo tad ir kādam jādigitalizē. Veikalos nevienu Potera e-grāmatu neesmu manījis.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Pēc atsauksmēm - tur tukli pacentušies un ir pārtulkojuši visu, ko var pārtulkot, tajā skaitā vārdus, uzvārdus utt. Labāk un noderīgāk meitai būs lasīt oriģinālvalodā.

Link to comment
Share on other sites

oriģinālvaloda noteikti nederēs, tad atliek RU valoda...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

RU gan ir redzēti Poteri. Meklē googlē. RU patīk lietot FB2 formātu.

Link to comment
Share on other sites

camoon, pa 2 ls noteikti dabūsi pirmas 3 daļas vai ir vērts likt meitai mocīties krieviski ?

 

es savā laikā esmu laikam nopircis tikai vienu, pārējas aizlienēju, jo tās grāmatas daudziem ir, varbūt vajadzēja draudzenēm prasīt...

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

Ir "Harijs Poters un pusasiņu princis", tik sver gan pamatīgi, jo PDF. Kad tikšu pie normāla neta, varēšu kaut kur uzsviest, nav tagad laika ķēpāties ar konvertēšanu uz kaut ko vieglāku.

Link to comment
Share on other sites

aoma - paldies, būtu jauki :)

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Man vislabāk patika šī Harija Potera daļa - hpmor.com un ir lasāma gan html gan pdf nostiepjama. LV tulkojuma gan nav, bet varbūt pēc pāris gadiem arī ENG derēs meitai :)

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Pēc atsauksmēm - tur tukli pacentušies un ir pārtulkojuši visu, ko var pārtulkot, tajā skaitā vārdus, uzvārdus utt. Labāk un noderīgāk meitai būs lasīt oriģinālvalodā.

 

Bet iztulkots ir ļoti prasmīgi un saglabājot sākotnējo domu. Potera grāmatām ir viens no labākajiem tulkojumiem, kuru esmu lasījis. Bet vispār cik meitai gadu? Tagad taču pat jau 7 gadīgie runā angļu valodā bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nezinu, kuri 7 gadīgie runā bez problēmām angliski. Meitai 16 un krievu valodu tomēr labāk pārvalda kā angļu, par cik sanāk uzturēties krievvalodīgo vidē. Mazajai meitai 5 gadi, arī viņa krieviski saprot un kaut ko runā, angliski ne vārda. Jo atkal - dārziņā ir krievu bērni, bet neviena angliski runājoša gan nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...