Jump to content

Kantoris, kas maina laptop baterijām elementus


keksis
 Share

Recommended Posts

Vai kāds nezinat kantori, kas nodarbojas ar laptop bateriju remontu, elementu nomaiņu u.t.t. Bet nu labā līmenī. Kādas adresītes, telefoni, firmu nosaukumi?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un cik tad uz visa fona tiek ietaupīts, ņemot vērā izmaksas, kas saistītas ar elementu ielodēšanu un to, ka korpusam nav ne skrūves, ne arī noņemams vāciņš?

 

Vēl arī ir pamats aizdomāts, kādu ietilpību un ilgmūžību firma garantē uzlabotajiem akumulatoriem, un vai šajā gadījumā jauns akumulators nav izdevīgāks pirkums. Es nerunāju par tiem aķiem, kurus jaunus vairs nevar nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Ja jūs zinātu cik ebay tas verķis maksā, tad droši vien arī meklētu alternatīvas :)

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

ar irbi bija darīšana - viņi saliek kvalitatīvus elementus ar garantiju ,bet par to paņem jauna akumulatora cenu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādi 30? Original Dell aķītis maksā ap 70-80 Ls.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

kā kuri modeļi, ir arī par 40, bet nu tiešām autor, nav tas gemorojs tā vērts ņemot vērā normālu elementu un darba cenu

Link to comment
Share on other sites

Nu par 30+- es parakstītos uz tādu pasākumu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kas tas par agregātu tev ar kosmiskām akumulatoru cenām?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pēdējo reizi pērkot laptopu 1. čekojāmā lieta pirms iegādes bija aķis ebay - cik maksā un cik izplatīts dažādos modeļos (lai ar laiku nepazūd no plauktiem). Savam atradu no 25$ - 80$. Brīva izvēle. Droši vien ka visi vienādi ;)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

25$ - 80$ nebūt nav vienādi cipari :)

 

Sakontaktējos ar IRBE, kosmoss cena. Varbūt ir vel kāds kantoris?

Labots - keksis
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Tik tiešām ebay neko nevar atrast? Es vismaz visiem laptopiem esmu atradis tur pa pilnīgi pieņemamiem cipariem (20 - 30 ls ar sūtīšanu).

Es skatos angļu www.ebay.co.uk

Link to comment
Share on other sites

Tik tiešām ebay neko nevar atrast? Es vismaz visiem laptopiem esmu atradis tur pa pilnīgi pieņemamiem cipariem (20 - 30 ls ar sūtīšanu).

Es skatos angļu www.ebay.co.uk

Nu ir ebay, bet mani cena neapmierina :(

Link to comment
Share on other sites

taksj iedod haidukam seerijas numuru! vinjsj saPINGos, paarsjuus biosu, nomainiis bumpballus c4 un buus kaa jauna!

Labi, iedošu :)

W83066LC

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pa 25$ nu točna tev neviens aķus neremontēs, jo pliki elementi jau tik maksā. Atliek vien iepirkt pašam aķīšus un skatoties seriālus vakaros pašam čakarēties.

Link to comment
Share on other sites

Es neprasu pa 25$, Ar mieru 30 Ls maksāt, ja tiek garantēts rezultāts.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ar papīriem, garantiju un oficiāli...ja vien ir kāds meistars-monstrs, kas var iekļauties 1h, pieņemot, ka firmas darba stundas maksā 30Ls/h.

Link to comment
Share on other sites

Un jēga no tava teksta? Es pat neprasu bateriju par to naudu. Tāpat kā visi meklēju lētāko un izdevīgāko risinājumu. Protams varu pasapņot,ka kādam pēkšni tāda atradīsies pa lēto. Pret to nekas nav iebilstams. Esmu atvērts piedāvājumiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85
Link to comment
Share on other sites

Vel joprojām meklēju kur nomainīt elementus...

Link to comment
Share on other sites

nu nav tas iespējams lētāk par ebay jaunas bačas cenu. Darbs pa lēto tur ir uz 20Ls. Un paši elementi maksā kādi 7-8 dolāri (normāli un jau baisi pa lēto bez nodokļiem) gabalā. Pašu lētākus krapučus varbūt var pa piečuku iegrābt, bet nu tādus nevajag. labāk naudu miskastē pa taisno. Elementi tur ir 12!! Kopā tas ir minimums ap 50 ls tikai par normāliem celliem plus darbs.

 

Pa lēto tu vari Lemonā nopirkt 12V svina-skābes aķi kādām 7,2Ah un voltage būsteri. Iznāks uz 20Ls.

Labots - tankalis
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

un vēl plus elektroniku jānokalibrē .

nu nav lētu un labu lietu- nu nav! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...