Jump to content

iPhone uz Tele2 nomaksu


Mankae
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Piezvani uz T2 un paprasi!

Link to comment
Share on other sites

Tele2 nemāk atbildēt ne pa telefonu, ne kl. apkalpošanas centrā un sūta uz mājaslapu e-pastot. Pēc tam tur rindas kārtībā sūta irst.

(Es viendien gribēju lietot ZZ un mēģināju noskaidrot, kādi ir līguma noteikumi. Viņi teica, ka līguma nav, vienkārši lieto. Beztiesisma kalngals.)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

iPhone ir iPhone. Nāc uz kādu no LMT veikaliem un iegādājies aparātu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es viendien gribēju lietot ZZ un mēģināju noskaidrot, kādi ir līguma noteikumi. Viņi teica, ka līguma nav, vienkārši lieto. Beztiesisma kalngals.

 

Paga, zz tak priekšapmaksas karte, kādi tur vēl līguma noteikumi??? Nopērc tuvējā kaksimā un lieto, kamēr kredīts nav izbeidzies...

Link to comment
Share on other sites

ivo izklausās pēc akreditēta tele2 speciālista. :--D

 

kas notiek, ja kādu laiku nav pieejams pakalpojums? ko es drīkstu vai nedrīkstu darīt? kas notiek ar manu naudu, ja izmainās minūtes cena? ja valdība palielina nodokļus? kā regulē manu telefona numura izmantošanu? vai un kādā apmērā tiek nodrošināta sakaru šifrēšana? to visu ieraksta līgumā. okartei piemēram ir.

Link to comment
Share on other sites

Paldies! Noskaidroju! iPhone 4S pirmā iemaksa 189 vai 277 Ls atkarībā cik GB un tad vidēji 22 Ls mēneša maksa, tikai nav zināms uz gadu vai diviem! J gads, tad ir oki, ap 440 Ls kopā sanķ!

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

kas tad tur oki???440Ls??nafig tādu par tādām summām,labāk nopirkt jaudīgāku pc jo šis te aparāts jau pēc gada būs neglābjami novecojis un būs jāpērk atkal jauns.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

каждый сходит с ума по своему

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Microsoft

Nekaunies ņemt uz nomaksu. Parasti neviens neaizdomājās līdz tam, kad vēlās telefonu. Kādreiz biju piesaistīts tele2 veikalam, vēl tad ņēmu nokia n70 nu īsti nejūties brīvs un tās kvītis un papīri jau sāk krist uz nerviem. Gribēju paņemt kaut kādu baigo telefonu uz nomaksu, bet nopirku visparastāko pa 60ls, vienkārši slinkuma pēc un arī vajadzības nebija. Esmu bieži ņēmis uz nomaksu dažādus televīzorus, veļasmašīnas, datorus. Nomaksas devēji gan pārbaudīs tavus ienākumus, bet tas pat ir liels plus, jo viņi izvērtēs, vai tu spēsi atļauties vai nē. Pārmaksa nebūs lielāka, kā tad ja tu ņem pie lmt vai tele2.

Link to comment
Share on other sites

Pārmaksa nebūs lielāka, kā tad ja tu ņem pie lmt vai tele2.

 

LMT aparātiem uz nomaksu nav uzcenojuma. Aparāta cena - pirmā iemaksa tiek sadalīta vienmērīgi uz visu nomaksas laiku.

Līzinga kantori gan ņem kaut kādu % pa virsu.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

LMT aparātiem uz nomaksu nav uzcenojuma. Aparāta cena - pirmā iemaksa tiek sadalīta vienmērīgi uz visu nomaksas laiku.

Tas būtu vērā ņemams arguments, ja vien paša aprāta cena nebūtu stipri pārvērtēta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Microsoft

Cik maksā ābols4 interneta veikalā un cik pie lmt. Internetā no 400ls - 450ls var atrast, neesmu pārliecināts un neesmu iepazinies ar lmt piedāvajumu, tacu moka šaubas, kad to bez % termiņa maksu aizstāj paša telefona lielais uzcenojums. Cik tad īsti maksā pa tiešo nopirkt no lmt? Varbūt es kļūdos?

 

Iegaju lmt majaslapā un woww. 25ls mēnesī par 16gb aprātu. Pie tam vēl definēts, nevis kā maksa par dārgo telefonu, bet kā pieslēguma maksa. Pats telefons jau maksā tikai 1 latiņš nav jau dārgi. Pie tam 1ls ir tikai jau esošajiem klientiem. termiņš vel ir uz 2 gadiem. Es tiku pie tādas matemātikas 24x25-600ls P.s Jaunajiem klientiem 600+49ls. Vai citiem tā pat sanāca, vai arī es kļūdos.

Labots - Microsoft
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

Cik maksā 4s interneta veikalā un cik pie lmt. Internetā no 400ls - 420ls var atrast, neesmu pārliecināts un neesmu iepazinies ar lmt piedāvajumu, tacu moka šaubas, kad to bez % termiņa maksu aizstāj paša telefona lielais uzcenojums. Cik tad īsti maksā pa tiešo nopirkt no lmt? Varbūt es kļūdos?

 

Pirms meklēt telefonus internetā vajadzētu saprast, kas tie ir par telefoniem :)

Link to comment
Share on other sites

Microsoft

Iphons un iphons 4s vai 4g tam pat nav nekāda nozīme jo 200ls starpība star šiem modeļiem tā pat ir neadekvāta. Un to pašu 4s 16gb aparātu kvalificētā iveikalā varētu dabūt vismaz par 100ls lētāk nekā pie lmt. Un pat ar visu līzingu mēs varam ietaupīt vismaz 40ls, kas arī ir summa. Pat neskriešu pierādīt, būšu ietiepīgs.

Labots - Microsoft
Link to comment
Share on other sites

Microsoft

Mani mulsina šis http://www.trodeks.l...ng-Galaxy-S-II/

 

salīdzinājumā ar šo http://www.salidzini...sung+galaxy+s+2

 

Ar Alfoniem ir nedaudz savādāk..

 

Un pie tam lmt ar šito aizbildinās, kad " Interneta veikalos tie nav īstie, taļi vaļi bla bla bla, tie ir tur melnā prece, traļi vaļi, pie mums ir vislabākie samsungi un āboli, traļivaļi, tāpēc cena ir par 150ls dārgāka". Principā neviena mazcenas mobīlā telefona cena laikam vairs neskaitās mazcenas, jo īsti nezinu pēc kā viņi vērtē to savu cenu politiku. Un trodeks vispār laikam ir lielākie naudas plēsēji... :superstition:

Link to comment
Share on other sites

ar to taakaa buutu tomeer jaareekjinaas ka "balts" aparaats ( ar oficiaalu razhotaaja garantiju muusu regionaa ) var maksaat 50 +/- Ls daargaak nekaa salidzini.lv pirmajaa lapaa pieejamie :D

Link to comment
Share on other sites

1. Sveiks Kappa!

 

2. Pie LMT tiek dots iPhone ar garantiju un visu pārējo. Ir internets tik, cik nepieciešams, tur arī nāk normāls daudzums minūšu ar sarunām.

 

3. Ja negribi pirkt pie LMT jaunu, tad vari kādu pameklēt SS.LV jauni no LMT tur bieži vien ir lētāku. iPhone 4 LMT maksā ap 200Ls, bet iPhone 4S LMT kādi 330Ls var jaunus dabūt.

 

4. Vari vēl pirkt http://www.aboluveikals.lv/index.php?menuid=862⊂=1 Tas ir oficiālais veikals, kur ir ar visu Apple garantiju un viss kā vajag, tāpat kā no Apple veikala, vēl vari iet uz šiem veikaliem http://www.avad.lv/lv/partners

Link to comment
Share on other sites

Cik maksā ābols4 interneta veikalā un cik pie lmt. Internetā no 400ls - 450ls var atrast, neesmu pārliecināts un neesmu iepazinies ar lmt piedāvajumu, tacu moka šaubas, kad to bez % termiņa maksu aizstāj paša telefona lielais uzcenojums. Cik tad īsti maksā pa tiešo nopirkt no lmt? Varbūt es kļūdos?

 

Iegaju lmt majaslapā un woww. 25ls mēnesī par 16gb aprātu. Pie tam vēl definēts, nevis kā maksa par dārgo telefonu, bet kā pieslēguma maksa. Pats telefons jau maksā tikai 1 latiņš nav jau dārgi. Pie tam 1ls ir tikai jau esošajiem klientiem. termiņš vel ir uz 2 gadiem. Es tiku pie tādas matemātikas 24x25-600ls P.s Jaunajiem klientiem 600+49ls. Vai citiem tā pat sanāca, vai arī es kļūdos.

Wow! 649 Ls? Ir tomēr savi plusi, ja esi VIP klients - man tas iznāktu 49 Ls pirmā iemaksa un tad 14 Ls uz 24 mēnešiem - kopā 385 Ls par iPhone 4S 16 GB. Plus, protams, jāpieskaita, ka jāmaksā arī par pieslēgumu. Bet to var izvēlēties, kādu vien pats vēlies, nevis tikai iStyle 1, 2 vai 3.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft

Wow! 649 Ls? Ir tomēr savi plusi, ja esi VIP klients - man tas iznāktu 49 Ls pirmā iemaksa un tad 14 Ls uz 24 mēnešiem - kopā 385 Ls par iPhone 4S 16 GB. Plus, protams, jāpieskaita, ka jāmaksā arī par pieslēgumu. Bet to var izvēlēties, kādu vien pats vēlies, nevis tikai iStyle 1, 2 vai 3.

 

Aha, nu te vismaz gaiša bilde nedaudz, laikam jau tomēr kaut kur var arī ieekonomēt, ja fiška rubī un ir tādas prioritātes kā VIP. Bet nu līdz tam vip, tāls ceļš mērojams :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

Nemaz i nav tāls ceļš ejams - trīs pieslēgumi (ģimene) uz vienu vārdu un esi VIP klients!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...