Jump to content

HTC precizē kuri modeļi saņems ICS un kad


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Sīkāk lasīt HTC publicējuši detalizētāku Android 4 jauninājumu grafiku

 

Galvenais:

  • Tie modeļi, kuri izpelnījušies ICS, to saņems periodā no jūnija līdz augustam.
  • Sense versija būs Sense 3.6 (Kam, maksā ragā, es vinnēju! :yahoo:) jo minēto telefonu dzelži nevarot pavilkt Sense 4.0
  • Telefoni ar 512MB vai mazāku ROM, ICS nesaņems. taču tie turpinās saņemt jauninājumus 2.2 un 2.3 ietvaros
  • Neviena no HTC planšetēm ICS nesaņems

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Netwerk, labi ka padalījies ar savu konstruktīvo prieku, bet ir plaši zināms, ka Android lietotāji ja grib, var instalēt ko vien vēlās, un ražotāju programatūra nav vienīgā alternatīva.

Gandrīz katram telefonam ir ļoti plašs lietotāju loks un iespējas dabūt piemēram CM9, īpaši jau HTC.

 

ps. Šaubos, vai lielākajai daļai vispār interesē pāreja no 2.3 uz 4, jo tas parastam telefona lietotājam faktiski neko nedot, acīmredzot uz to paļaujoties ražotājs pārāk neiespringst.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nettwek - cik tev gadiņu? :mrgreen:

Nav laiks iziet ārā un paelpot svaigu gaisu un netupēt visu laiku pie datora?

Delfos arī nevari sagaidīt aculiecinieka bildes ar bmw avārijām, lai varētu ķerties pie komentāriem? :mrgreen:

 

kā čalim sāp ha ha ha, visticamāk staigāja zils aiz dusmām, kad androīdam arī aizgāja instagram :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • Sense versija būs Sense 3.6 (Kam, maksā ragā, es vinnēju! :yahoo:) jo minēto telefonu dzelži nevarot pavilkt Sense 4.0

Es jau kuru reizi atkārtošu - arī par Sense 3.0, kad tas iznāca, HTC paziņoja, ka tas būs tikai Sensation un jaunākiem. Desire HD to nekad oficiāli nesaņemšot, jo nevarot pavilkt. Un tagad pačeko sava DHD Sense versiju :)

Un arī toreiz Tu bļāvi, ka esot vinnējis un es varot maksāt ragā :D

Link to comment
Share on other sites

Nu kad par āboliem šis fanoja vēl kaut kā bija saprotams,tur sava sekta u.t.t,bet tagad īsti nesaprotu viņa naidu pret android un WP slavināšanu,mož microsoft šim telefonu apsolījis uzdāvāt ka šis tā stāv un krīt tagad par WP.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uzliku uz EVO 3D. Visnotaļ rezultāts pozitīvs.

1) Pamainīts interfeiss (uz labo pusi)

2) Strādā ievērojami ātrāk. Bez kaut kādam aizturēm utt.

3) Par baterijas laiku nemācēšu vēl teikt, bet tas drīzumā.

Pašlaik tādi ir pirmie iespaidi.

Link to comment
Share on other sites

Mani pašlaik ir izbesījis tas, ka mans defaultais laika ziņu widgets nezkāpēc visu laiku domā, ka atrodos Rīgā (īstenībā Ventspils). Ja agrāk viņš bija piefiksējis, ka mana IP atrodas Ventspilī, tad tagad nu nekādi. + ar Gingerbread kā ielādēju laika ziņas tā man viņas rādījās pat, ja atslēgts wifi un datu pārraide. Tagad 2-3x atbloķēju telefonu un laika ziņas vairāk nerāda. Atkal ir jāielādē. Ja ielādēju izmantojot datu pārraidi, tad pēc torņiem šis nosaka atrašanās vietu. Ja wifi, tad ar Rīgu ņemas. Visādi citādi ātrdarbības uzlabojums ir ļoti jūtams un nekas vairs nekur neķeras. Bača gan joprojām izlādējas ātri.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Eh, kad būs laiks, nonesīšu mikrom'u savam evo 3D un iehavošu šito.

Kādam ir kādas labas idejas kā varētu bez milzu ciešanām pārnest visas esošās programmas ? Nevar likt tam gudrajam telefonam uztaisīt sarakstu ar programmām, kādas vajag nokačāt automātiski no google play ?

Link to comment
Share on other sites

Sievas Incredible S vēl nav saņēmis, laikam tikai jūlijā, savam DHD ātrāk par augustu negaidu...

Link to comment
Share on other sites

Par bateriju vēl nemācēšu teikt, bet kāds zina kā atslēgt to, lai nesūta visu laiku SMS par to, ka iebrauc cita torņa uztveršanas zonā? Nekādi nevaru atrast, kur atslēgt. SMS tik nāk un nāk.

Link to comment
Share on other sites

mrpickle

*M3

 

Man uz DHD to var atslēgt ejot

 

Settings- Call- un meklejot Cell broadcast, un spiežam Disable

Link to comment
Share on other sites

Uzmetu arī es uz sava evo.

Pirmkārt, cerēju vairāk uz vizuālo izskatu, lietas ir samainītas, bet ne īsti man pa prātam.

Pēc apgreida baigi bremzēja vai ''lagoja'' varētu teikt tā, kaut gan lietojot otro dienu labāku jeb ātrāku veiktspēju nejūtu.

Par bateriju runājot, tad ceturtais ir optimizētāks, jau šodien sajutu, ka baterija būs ilgāk dzīvotāja.

Labots - seyhee
Link to comment
Share on other sites

Man viss ir otrādi. Bača vienkārši iztek. Ja tā vidēji novilku 3 - 3.5 dienas, tad tagad praktiski 2 diennaktis tikai iztika bez lādēšanas. Za to softs vispār nelago. Tev jau ir iespēja uztaisīt kontaktiem/sms backupu un noresetot telefonu. Cik lasīts forumos, tad tas mēdz palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Vakar Incredible S saņēma Android 4.0.4 ar Sense 3.6, bija vērts pagaidīt un solītā 4.0.3 vietā saņemt 4.0.4

HTC beidzot pievienojuši arī latviešu valodu, jo 2.3.5 ar Sense 3.0 tās nebija.

Link to comment
Share on other sites

Mani pašlaik ir izbesījis tas, ka mans defaultais laika ziņu widgets nezkāpēc visu laiku domā, ka atrodos Rīgā (īstenībā Ventspils). Ja agrāk viņš bija piefiksējis, ka mana IP atrodas Ventspilī, tad tagad nu nekādi. + ar Gingerbread kā ielādēju laika ziņas tā man viņas rādījās pat, ja atslēgts wifi un datu pārraide. Tagad 2-3x atbloķēju telefonu un laika ziņas vairāk nerāda. Atkal ir jāielādē. Ja ielādēju izmantojot datu pārraidi, tad pēc torņiem šis nosaka atrašanās vietu. Ja wifi, tad ar Rīgu ņemas. Visādi citādi ātrdarbības uzlabojums ir ļoti jūtams un nekas vairs nekur neķeras. Bača gan joprojām izlādējas ātri.

 

Pamēģini ieslēgt GPS. Noteiks kur Tu esi un gan jau parādīs tās vietas laiku, ja būs pieejams.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

HTC beidzot pievienojuši arī latviešu valodu, jo 2.3.5 ar Sense 3.0 tās nebija.

Latviešu valoda tika pievienota Sense 3.5 jau labu laiku atpakaļ. Par laimi (vai nelaimi) Sense 3.6 ir Sense 3.5 ar nelielām izmaiņām.

Link to comment
Share on other sites

Rakstīt arī var latviski vai arī ir tikai interfeiss latviskais?

 

man uz EVO ar 2.3.4 un sense 3.0 bija pieejams latviskais interfeiss.

Pieņemu, ka lietotāji saņēma latviskoto interfeisu, bet rakstzīmes jeb latviešu klaviatūra nav pieejama.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

HTC izskaidro kāpēc DHD nedabūs ICS:

http://www.androidce...sandwich-update

Salti meli. Incredible S saņēma ICS un tam ir 1.1GB atmiņas, bet DHD ir 1.5GB

Sak, mēs noteiksim, kad jūs telefonus mainīsiet...

 

Partīcijas ne tā sadalītas... Kā nez citi ražotāji tiek ar to galā?

Varēja izlaist RUU, kurš uzliek ICS, vaipojot telefonu.

Jā, ne visi to darīs, bet tie kuri gribēs - varēs uzlikt.

Ne viņi pirmais ražotājs, kuri tāda tipa apdeitus izlaiž.

Nevajadzēja to Sense 3.x uzpūst līdz nejēdzībai :choke:

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

JA jau sense ir tik slikts, priekš DHD varēja palaist pliko Andrīti.

Link to comment
Share on other sites

es ar nesaprotu kāpēc katrs telefonu ražotājs bāž virsū savu launcheri(vizuālo) un piedrazo android ar savām nejēdzīgajam programmām.

Ja tā visa nebūtu viņus pašu developeriem būtu vieglāk izveidot jaunās sersijas :?

 

tas atkal ir k-kāds debīls marketologu zdomājums ka vajg šīta ? nevis tīru android ?

Link to comment
Share on other sites

Savu odziņu jau vajag, citādi pircējs aparātu varēs izvēlēties tikai pēc specifikācijas un cenas.

Tagad, ja patīk sense, jālūkojas htc virzienā.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Runā, ka nākamais nexus būs pie katra ražotāja... Ja to google noorganizētu, tas tik būtu pavērsiens.

Link to comment
Share on other sites

Sense 4 ir daudz vieglāks par Sense 3.x

HTC pārcentās. Ir skaidrs ka DHD sistēmas partīcija ir par mazu.

Nez kā Sony sanāca to palielināt bez lietotāja datu izslaucīšanas?

Arī ja tā būtu - kāpēc nevar piedāvāt "smago" apgreida variantu - tikai caur datoru/servisā ar datu pazaudēšanu. Ir tak backups iespējams.

Nez cik gadus "dumjie" telefoni tikai apgreidoti tikai tā un neviens nemira.

Dziesmiņa ka "Sense 4 needs dedicated hardware" ir arī sviests - One V darbina Sense 4, salīdziniet abus:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3468&idPhone2=4575

One V ir pat mazāk RAM nekā DHD. Nedomāju ka vajag 4GB internal atmiņu priekš ICS. Incredible S ar 1.1GB tak pietika... Sony Xperia Neo ar vēl mazāk atmiņas, arī pietika.

Vēl vairāk:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3468&idPhone2=4759

Desire C ir vēl švakāks par DHD un tam ir ICS.

Ai labi. Skaidrs ir viens - ražotāji ir sākuši iet pa netīro "mēs jūs piespiedīsim mainīt telefonus katru gadu" taciņu.

Kā vienmēr ir varianti. HTC milzīgie zaudējumi pēdējos kvartālos par šo to liecina.

Nez kādi būs Q3 rezultāti pēc šī gājiena? :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...